رفتن به مطلب

افزونه easy-digital-downloads با استایل زیبا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

افزونه easy-digital-downloads با استایل بهتر و زیبا تر سراغ دارید ؟؟

استایل خود افزونه زیاد جالب نیست

لینک به ارسال

سلام دوستان

افزونه easy-digital-downloads با استایل بهتر و زیبا تر سراغ دارید ؟؟

استایل خود افزونه زیاد جالب نیست

درود ...؛

شما خودتون میتونید، افزونه رو ویرایش و بهش استایل بدید.

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

درود ...؛

شما خودتون میتونید، افزونه رو ویرایش و بهش استایل بدید.

موفق باشید.

:)

اینکه کاملا مشخصه، تمام افزونه ها قایل ویرایش هستند!!!

من میخوام ببینم این افزونه با استایل های دیگه هم وجود داره در سایت های فارسی به صورت آماده یا نه

لینک به ارسال

نه ولی خودتون با تجه به قالبتون ویرایش کنید بهتری نیازی به تغییر در افزونه نیست میتونید تغییرات رو در استایل قالبتون بزارید تا در هر آپدیت از بین نره اگرم باشه مطمئنن اون چیزی که شما میخواید نیست!

لینک به ارسال

فایل‌ها به دلیل امنیتی به صورت mo دراومدند، شما میتونید خودتون یه po از روی اون بسازید.

اما در مورد استایل دهی، منظورتون دقیقاً چیه؟ کجاش میخواید بهتر شه؟شما خیلی راحت یه قالب بسازیدو با مستندات موجود اونو با edd هماهنگ کنید، اینطور نه با هر آپدیت از بین میره و هم روش مدیریت کامل دارید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

فایل‌ها به دلیل امنیتی به صورت mo دراومدند، شما میتونید خودتون یه po از روی اون بسازید.

اما در مورد استایل دهی، منظورتون دقیقاً چیه؟ کجاش میخواید بهتر شه؟شما خیلی راحت یه قالب بسازیدو با مستندات موجود اونو با edd هماهنگ کنید، اینطور نه با هر آپدیت از بین میره و هم روش مدیریت کامل دارید.

موفق باشید.

نحوه تبدیلش چگونه است؟من خیلی دنبالش گشتم چیزی پیدا نکرذم!

لینک به ارسال

موفق باشید.

میشه نحوه تبدیلش رو بفرمایید

لینک به ارسال

نحوه تبدیلش چگونه است؟من خیلی دنبالش گشتم چیزی پیدا نکرذم!

میشه نحوه تبدیلش رو بفرمایید

http://tools.konstruktors.com/

ویرایش شده توسط Ghaem
لینک به ارسال

http://tools.konstruktors.com/

واقعا عالیه من دیدم یه نفر تو وردپرس انجمن اصلیش انگلیسی تاپیک زده بود گفته بودن نمیشه اصلا این خیلی عالیه!!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...