رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمامی دوستان وردپرسی عزیز , بنده در این تاپیک قصد دارم تا وب سایت های وردپرسی و قالب های وردپرسی شما رو به

صورت رایگان بهینه سازی کنم و سرعت لود و سئو آن را افزایش بدم .

فعالیت هایی که ما در این عملیات انجام میدهیم عبارتند از :

1. نصب و کانفینگ افزونه های مربوطه
  2. بهینه سازی قالب وب سایت

و در نهایت بهینه کردن وب سایت شما است !

نمونه : کلیک کنید

اما ! تنها کاری که شما باید بکنید اینه که کمله :

- سئو و بهینه سازی وردپرس : ایران وردپرس - رو داخل فوتر قالبتون قرار بدید ( برای 1 سال ) ! همین !

دوستانی که تمایل به همکاری دارن , بسم الله ...

• امتیاز 3
لینک به ارسال

سلام .

ای کاش شمایی که تجربه ی کافی در این زمینه رو دارید ، به جای ماهی دادن به دست کاربرا ، ماهیگیری یادشون میدادید و با یک آموزش کامل در این زمینه همه ی کاربرارو راهنمایی میکردید که چکار کنن که مثل سایت خودتون ، سرعت لود و سئو سایت رو افزایش بدن .

البته این کار شما هم خیلی ستودنیه ، ولی بالاخره نظری بود که گفتم عنوان کنم در این تاپیک .

باز هم تشکر و آرزوی موفقیت برای شما و سایتتون .

• امتیاز 2
لینک به ارسال

سلام .

ای کاش شمایی که تجربه ی کافی در این زمینه رو دارید ، به جای ماهی دادن به دست کاربرا ، ماهیگیری یادشون میدادید و با یک آموزش کامل در این زمینه همه ی کاربرارو راهنمایی میکردید که چکار کنن که مثل سایت خودتون ، سرعت لود و سئو سایت رو افزایش بدن .

البته این کار شما هم خیلی ستودنیه ، ولی بالاخره نظری بود که گفتم عنوان کنم در این تاپیک .

باز هم تشکر و آرزوی موفقیت برای شما و سایتتون .

نظر شما بسیار متینه ولی اگر کاربران قصد یادگیری بهینه سازی وب سایت رو دارن , مطالب زیادی برای خواندن هست , در همین انجمن هم بیشتر از 3 تاپیک برای این موضوع

ایجاد شده , هدف ما انجام این کار , بهینه سازی وب سایت اشخاصی هست که آشنایی چندانی یا تمایل چندانی به موضوع بهینه سازی ندارند

• امتیاز 1
لینک به ارسال

با سلام دوستانی که قصد سفارش دارند از طریق پیغام خصوصی در ارتباط باشند

• امتیاز 2
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...