رفتن به مطلب

مشکل تاثیر روی همه المانها

پست های پیشنهاد شده

سلام... من یه slide toggle دارم که میخوام بذارم داخل حلقه .. یعنی چند تا ازشون تکرار میشه .. اما مشکل اینه که وقتی روی عنوان کلیک میکنم روی همه تاثیر میذاره ... فایل رو هم پیوست کردم ... در صورت امکان لطفا راهنمایی کنید...

toggle.html

لینک به ارسال

<!doctype html>

<html>

<head>

<meta charset="utf-8">

<title>Untitled Document</title>

<script type="text/javascript" src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.3.2/jquery.min.js" ></script>

</head>

<body>

<div class="mn" style="float:right;direction:rtl;width:40%;margin:auto;background-color:#CC3;">

<script>

$(document).ready(function(){

$(".flip").click(function(){

$(this).find('.panel').slideToggle("slow");

});

});

</script>

<div class="flip">عنوان<br><br>

<div class="panel">متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن </div>

</div>

<div class="panel">متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن متن </div>

</div>

</div>

</div>

</div>

</body>

</html>

ویرایش شده توسط Farid
گذاشتن کد در لانگ باکس
لینک به ارسال

ممنون دوست من ... اما مشکل از کجا بود ؟ من متوجه نشدم

panel را داخل flip گذاشتم تا بتونم بهش دسترسی داشته باشم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...