• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
mohsen29

space خودکار به متن تابع the_excerpt

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.من برای نمایش خلاصه ی مطلب در یک بخشی از تابع the_excerpt استفاده می کنم.حالا پاراگراف اول توسط این تابع مقداری از خطوط بعدی فاصله می گیره چیکار باید بکنم که فاصله نگیره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی css دنبال

:first-line

باشید فاصله خط اول ارتباطی با تابع نداره یا نشانی آنلاین بگذارید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پوسته ی 2014 هست و روی لوکال هم هست من در بخشی تابع خلاصه مطلب رو گذاشتم و متن رو به صورت زیر نشون می شه.

post-6470-0-08447400-1408468932_thumb.pn

در ضمن کدی که فرمودید در فایل های استایل نبود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان که قبل از متن دوبار اسپیس به صورت دستی اضافه شده حالا یا تو قالبتون و قبل از کد

<?php the_excerpt();?>

یا در ویرایشگر و زمان ارسال متن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.استاد من تست کردم اگر متن رو همون اول در ادیتور بدون هیچ اسپیسی وارد کنیم درست نشون می ده.اما اگه من اول تصویر برای مطلب قرار بدم بعد متنم رو 3 تا اینتر بزنم و بیارم پایین تر ادیتور خودکار space اضافه می کنه.اگه دو تا اینتر بزنم خودش اضافه نمی کنه.نمی دونم مشکلش چیه؟!

ویرایش شده در توسط mrwppars

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلی نداره

شما چرا اینقدر اینتر می زنید؟

از گوشه ی سمت راست بالای صفحه بزنید روی تنظیمات و گزینه چکیده مطلب را تیکدار کنید

بعد زیر ویرایشگر اصلی یک باکس برای چکیده مطلب اضافه می شه متنی که متن هدفتون هست رو کپی کنید اونجا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من ترجیح می دم برای یک مطلب فاصله متن با عکس 3 اینتر باشه.نمی خوام صورت مسئله رو پاک کنم.چکیده هم نمی خوام استفاده کنم چرا در ادیتور خودکار اسپیس اضافه می کنه؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما وقتی ترجیح می دید اشتباه کار کتنید به خودتون مربوطه

وردپرس کارش رو درست انجام می ده اینتر اول را br می شناسه و دو اینتر بعدی را p

درست انجام دادن کار پاک کردن صورت مسئله نیست

برای فاصله افتادن زیر تصویر باید از css استفاده کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون دلیل رو گفتید.من اگر دلیلش رو می دونستم تاپیک نمی زدم.دلیل رو اول می گفتید بهتر بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری