• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
Omidn1996

دسترسی به accessories در ویندوز8

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من تازه ویندوز 8 نصب کردم

برای دسترسی به برنامه های اکسسوریس باید چیکار کنم؟ مثلا برای نوت پد حتما باید برم توی اون قسمت سمت چپ مانیتور و قسمت سرچ، سرچ کنم نوت پد؟

راه کوتاه تری نیست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه ویندوز 8 هست تو محیط استارت کلیک راست کنید و apps رو بزنید وارد قسمت جدیدی میشید و اونجا میتونید پیدا کنید

اگه 8.1 هست فلش گوشه پایین سمت چپ رو بزنید و برنامه رو اونجا ببینید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

http://forum.soft98.ir/19624-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D9%86%D9%88.html

حذف گزینه Accessories در منوی Start در جدیدترین نسخه سیستم عامل شرکت مایکروسافت یکی از عجیب ترین اتفاقات است. نبود این گزینه در ویندوز ۸ ممکن است خیلی ها را اذیت کند.

به گزارش برسام، به همین دلیل برای دسترسی به این گزینه در بهترین حالت و نزدیک ترین مکان، راه حلی پیدا کرده ایم.

برخی این اتفاق را قدم به جلو و برخی مایوس کننده توصیف می کنند. البته راه حل های دیگری برای این موضوع در مدل Metro ویندوز ۸ طراحی شده است ولی دسترسی به آنها اصلا راحت نیست.

می خواهیم منو Accessories را در کلیک راست موس قرار دهیم که همیشه امکانات اون در اختیار شما باشد.

فقط کافی است Registry Hack را دانلود کرده و اجرا کنید. با این کار به راحتی و بدون نیاز به تنظیم خاص، منوی Accessories در کلیک راست خود قرار دهید.

در آن لیست مواردی مانند My Computer، Libraries، Control Panel، NotePad، Sticky Note، Restart و ShutDown قرار گرفته است.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری