رفتن به مطلب

مشکل عجیب با فایل ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید

من یه مشکلی دارم که خیلی اذیتم میکنه

تعدادی فایل فشرده با پسوند rar روی هاست دانلود dl.alookh.com دارم که مجبورم گاهی آپدیتشون کنم .مثلا تعدادی فایل داخل یه فایل فشرده اضافه کنم و مجددا با همون نام در مکان قبلی در هاست آپلود کنم.

اما وقتی کاربر میخواد اون فایل رو دانلود می کنه باز همون فایل فشرده قبلی دانلود میشه این در صورتی هستش که اون فایل اصلا وجود نداره و فایل جدید جایگزینش شده تنها اسم هر دو فایل با هم مشابه هستش

مثلا فایل زیر رو دانلود بفرمایید :

http://dl.alookh.com/pnu-key/1218005-www.alookh.com.rar

این فایل چند ماه قبل 23 کیلوبایت حجم داشت من پاکش کردم و یک فایل 165 کیلوبایتی با همین نام آپلود کردم اما هنوز همون فایل 23 کیلو بایتی دانلود میشه

حتی اگه به هاست و به آدرسی که ذکر شد مراجعه کنید مشاهده میکنید حجم فایل 165 کیلوبایته اما فایل دانلود شده 23 کیلوبایتیه!

لینک به ارسال

سلام نه برای من 165 کیلوبایت هست...

لینک به ارسال

نمیدونم چه صیغه ایه

مشتری هام تماس میگیرن میگن فایل 22 کیلوبایتی دانلود میشه. خودم هم دانلود میکنم همون فایل دانلود میشه.

مگه فایل ها هم کش میشن؟

لینک به ارسال

با هاستینگ تماس بگیرید...

لینک به ارسال

با هاستینگ تماس بگیرید...

تماس گرفتم ولی اونا هم ندونستن مشکل از چیه

گفتن این در صورتی پیش میاد که از دی ان اس های کلود فلیر استفاده کرده باشید که استفاده نکردید

لینک به ارسال

فایلی که برای من دانلود شد 165 کیلوبایت هست

اما خب خودم هم مشکلی این چنینی با هاست داشتم

که حتی فایل PHP حذف شده قابلیت اجرا داشته!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...