رفتن به مطلب

aftab98

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان این پروژه رو در پونیشا ثبت کرده بودم.گفتم اینجا هم ثبت کنم.واقعا وقتم کمه.ممنون میشم با دریافت هزینه انجام بدبد برام:

ادغام دو سایت وردپرسی با هم طی همین امروز

سلام دوستان.دو سایت مجزا دارم.اولی دارای 12 هزار پست هست و دومی نوپا هست و 200 پست دارد.

قصد دارم سایت اول(که دارای 12 هزار پست)هست رو به سایت دوم منتقل کنم.به نحوی که تمام اطلاعات سایت اول(دیتابیس+پست ها+کتگوری ها و...)به سایت دوم

منتقل بشه.اطلاعات سایت دوم هم از بین نرود!!!

{در واقع ادغام بشوند این دو سایت}

همچنین بعد از این کار،باید برای من فایل htacses برای ریدایریکت سایت قبلی به جدید رو تصحیح کنند و توصیه های گوگل برای نحوه انتقال صحیح سایت رو اجرایی کنن به

نحوی که بازدید و سئو افت نکنه.

سایت اول دارای 12 هزار پست –حجم دیتابیس 350 مگابایت-حجم کل سایت زیر 3 گیگ میباشد.

سایت دوم در همان هاستینگ،میزبانی میشود.پس میشود به همون هاستینگ گفت که پوشه wp-content رو بکاپ بگیرن وانتقال بدهند.یعنی زحمت دانلود اطلاعات و

اپلودش رو ندارید!!

در نتیجه فقط حجم اندکی (شاید زیر 500 مگابایت )در این پروژه مصرف خواهد شد.

نکته نکته نکته:

نکته 1:

ببنید من از قسمت import و export اقدام کردم اما بدلیل حجم بالای فایل اکسپورتی،متاسفانه خطای داخلی سرور و خطای کمبود رم میزند.(با این که رم 2 دارم)

در نتیجه حتی با گرفتن اکسپورت از دسته ها،باز هم در ایمپورت دچار مشکل شدم.به نظرم بهترین راه همون اکسپورت از دیتابیس وردپرس سایت اول و ادغام اون با سایت

دوم هست.طبق مطالعاتم در انتها باید search-and-replace رو هم نصب کنید در سایت جدید.

نکته 2:

این کار همونطور که میدونید برای فردی که یکبار تجربه اش رو دارد،زیاد طول نمیکشه.من نیاز دارم حتما حتما همین امروز این پروژه انجام بشود ولاغیر.

لینک به ارسال

در مورد انتقال دیتابیس های حجیم مطالب خوبی در نت موجود هست!

میتونید از اون ها استفاده کنید.

هم نرم افزار دستکتاپی هست و هم اسکریپت انلاین که این کار رو براتون انجام میده

لینک به ارسال

هیچ اطلاعاتی ندارم و ترجیح میدم ازمون و خطا نکنم.تا الان بر اساس یکسری موارد پیش رفتم و دهها بار ریستور کردم.چاره کار از طریق دیتابیس هست.یک نفر رو میخوام که امروز بسم االه بگه.دیتابیسم 350 مگابایته.

لینک به ارسال

با اجازه مدیران تایپک رو آپ میکنم.متاسفانه هنوز کسی رو پیدا نکردم.میتونم حتی اگر دوستان راهنمایی کامل و صحیح بکنن،خودم انجام بدم ولی مبلغی رو جهت راهنمایی شون پرداخت کنم.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز 99% هاستینگ ها این کارو رایگان براتون انجام میدن

تیکت بزنید به هاستینگ بگید براتون انجام میده

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز 99% هاستینگ ها این کارو رایگان براتون انجام میدن

تیکت بزنید به هاستینگ بگید براتون انجام میده

سلام و تشکر

ادغام رو خیر.من تیکت زدم به پارس پک،فرمودند که ما وظیفه هاستینگ و خدمات فنی رو داریم و پشتیبان مخصوص برای وردپرس نداریم.

لینک به ارسال

بهتره به استادا یا کسایی که توی انجمن هستن پیام خصوصی بدید ، بهتر از اون اینه که توی انجمن های Shokeeper یا پرشین تولز تاپیک بزنید ، من چند بار نیوک با وپ و وی بی با آی پی بی و آی پی بی با وپ ست کردم بسیار ساده و سریع هستش ، بهتره آزمون و خطا کنید تا یاد بگیرید خیلی سادس

• امتیاز 1
لینک به ارسال

بهتره به استادا یا کسایی که توی انجمن هستن پیام خصوصی بدید ، بهتر از اون اینه که توی انجمن های Shokeeper یا پرشین تولز تاپیک بزنید ، من چند بار نیوک با وپ و وی بی با آی پی بی و آی پی بی با وپ ست کردم بسیار ساده و سریع هستش ، بهتره آزمون و خطا کنید تا یاد بگیرید خیلی سادس

من واقعا درگیرم و چندین بار ازمون و خطا کردم(به ناچار)از طرفی من واقعا دستورالعملش رو کامل نمیدونم و نمیتونم 350 مگ رو دانلود و اپلود کنم.

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...