رفتن به مطلب

درخواست افزونه علاقه مندی

پست های پیشنهاد شده

سلام یه افزونه میخوام با امکانات زیر

1. بشه باهاش یه دکمه به مطالب اضافه کرد به نام "افزودن به علاقه مندی ها " که فقط برای اعضا نمایش داده بشه (نمایش داده هم نشد عیبی نداره شرط میزارم نمایش داده نشه)

2. در همون مطلب کنار دکمه تعداد کسانی که مطلبو به علاقمه مندی های اضافه کردنو نمایش بده و وقتی روش کلیک شد کاربران رو با آواتار لیست کنه

3. بشه باهاش علاقه مندی های کاربرو تو پروفایلش نمایش داد در حال حاضر من تونستم مطالب و نظرات کاربرو تو پروفایلش نمایش بدم اگه علاقمندی هاشم نمایش بدم عالی میشه !

ممنون میشم افزونه ای با این ساختار اگه هست معرفی کنید

اگرم نیست بگید درخواست بدم طراحی کنند .

لینک به ارسال

درود

افزونه ای که همه امکانات رو داشته باشه یه جا نیست به صورت رایگان

افزونه wp-favorite-posts رو تست کنید ببینید چطوره فقط قسمت پروفایل رو نداره

لینک به ارسال

ممنون

کسی از دوستان هست با هزینه این افزونرو برام توسعه بده ؟

1. بشه علاقه مندی های هر کاربرو در پروفایلش نشون داد

2. آواتار کسانی که مطلبی رو که به علاقه مندی هاشون اضافه کردند در همون مطلب نمایش داد.

یا در صورت امکان راهنماییم کنین اطلاعاتو خودم بتونم از دیتابیس فراخوانی کنم یکمی از پی اچ پی سر در میارم ;)

لینک به ارسال

ممنون

کسی از دوستان هست با هزینه این افزونرو برام توسعه بده ؟

1. بشه علاقه مندی های هر کاربرو در پروفایلش نشون داد

2. آواتار کسانی که مطلبی رو که به علاقه مندی هاشون اضافه کردند در همون مطلب نمایش داد.

یا در صورت امکان راهنماییم کنین اطلاعاتو خودم بتونم از دیتابیس فراخوانی کنم یکمی از پی اچ پی سر در میارم ;)

درصورتی که سفارشی دارید می تونید در بخش خرید مطرح کنید .

لینک به ارسال

برای فراخوانی تعداد لایک ها می تونید این کد رو استفاده کنید ، ولی فکر نکنم بتونید اسم کسانی که لایک کردن رو ذکر کنید چون در جدول هر کاربر بصورت کد ذخیره میشه و معلوم نیس که کاربر چه مطالبی رو لایک کرده

<?php
$fav = $wpdb->get_var(
"SELECT count(*)
FROM wp_usermeta
WHERE meta_key='wpfp_favorites' AND meta_value LIKE '%".get_the_ID()."%'"
) ;
if($fav > 0){
echo '<div id="count">';
// echo '<a class="wpfp-link" rel="nofollow" href="'.site_url().'?wpfpaction=add&postid='.get_the_ID().'">';
echo $fav. 'نفر پسند کرده اند';
echo '</a>';
echo '</div>';
}
?>

برای نمایش لیست مطالبی که هر کاربر برای خودش پسندیده باید این شورت کد رو در یک برگه که مربوط به پروفایل کاربر هست بذارید

[wp-favorite-posts]

لینک به ارسال

سلام دوباره

این کد زیر رو گذاشتم هیچی لود نشد !

دو تا کد هم اینجا گذاشتند اینارم تست کردم ولی هر چقد لایک میکنم تعدادش همون 0 هست !

http://wordpress.org/support/topic/plugin-wp-favorite-posts-display-amount-of-favorites-for-individual-posts

لینک به ارسال

این کد درسته

<?php
$key="wpfp_favorites";
$favorite_count_check = get_post_meta($post->ID, $key, true);
echo $favorite_count_check." people like this post.";
?>

لینک به ارسال

به نظرم اینکار رو نکنید بهتره حجم دیتابیس میره بالا ، میتونید از لایک استفاده کنید سبک ساده ، پست مورد علاقه زمانی بدرد شما میخوره که ثبت نامی داشته باشید و هر کاربر رو جداگونه بهش پروفایل fav بدید

لینک به ارسال

این کد درسته

<?php
$key="wpfp_favorites";
$favorite_count_check = get_post_meta($post->ID, $key, true);
echo $favorite_count_check." people like this post.";
?>

هر چقد لایک میشه تغییر نمیکنه همون صفر میمونه

http://wordpress.org/plugins/kk-i-like-it/

این افزونه بیشتر امکاناتی رو که میخوام داراست

فقط بر خلاف این افزونه کاربر نمیتونه پست هایی رو که لایک کرده در یک صفحه به عنوان مورد علاقه های من ببینه

یا نمیشه یف تب برا پروفایلش ایجاد نمود تا پسند هاشو دیگر کاربران ببینند !

میشه توسعه دادش ؟

به نظرم اینکار رو نکنید بهتره حجم دیتابیس میره بالا ، میتونید از لایک استفاده کنید سبک ساده ، پست مورد علاقه زمانی بدرد شما میخوره که ثبت نامی داشته باشید و هر کاربر رو جداگونه بهش پروفایل fav بدید

دوست عزیز تو وردپرس من حتی بدون ثبت نام نمیشه نظر داد

علاقه مندی ها هم چون بدون ثبت نام در کوکی ذخیره میشند اونم برای کاربران غیر عضو غیر فعال کردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...