رفتن به مطلب

تنظیمات quote نقل قول

پست های پیشنهاد شده

سلام

من داخل سایتم میخوام وقتی قسمتی از متن رو بعنوان نقل قول تعریف میکنم، مثلا یه چند پیکسل بیاد جلوتر و بکگراند رنگی داشته باشه

چطوری میشه این کارو کرد با Css؟

لینک به ارسال

چطوری باید این کارو بکنم؟ کد CSS اش رو تا حدی شاید بتونم درست کنم. ولی نمیدونم چطوری باید توی قالب تعریف کنم که متن رو بصورت اتوماتیک وقتی Quote میکنم، اون استایل براش فعال شه؟

لینک به ارسال

در استایل که اینو تعریف کنید

blockquote{
}

و در ادیتور متن هم کلیدش موجوده که متن رو در نقل قول قرار بدید ... بعدش خود وردپرس خودکار از اون استایل بالا پیروی میکنه نیاز نیست براش تعریف کنید

لینک به ارسال

در استایل که اینو تعریف کنید

blockquote{
}

و در ادیتور متن هم کلیدش موجوده که متن رو در نقل قول قرار بدید ... بعدش خود وردپرس خودکار از اون استایل بالا پیروی میکنه نیاز نیست براش تعریف کنید

ممنون. اینو زیرمجموعه Body بزارم یا بصورت مستقل؟
لینک به ارسال

در فایل استایل قالب اضافه کنید

ایول ایول درست شد دستتون طلا. اینم نمونش لطفا ببینید مشکلی نداشته باشه: http://hemmatnews.com/42516

فقط یه نکته که البته مربوط به بحث این تاپیک نمیشه ولی بهرحال به CSS مربوط میشه:

توی متن Body هرچی اینتر داشته باشم توی نمایش مطلب بصورت اتوماتیک حذف میشه.

اینو چطوری باید درست کنم؟ یعنی کدوم کد به این قضیه مربوط میشه؟

با تشکر

لینک به ارسال

برای ایجاد شکستگی بین خطوط در html باید از تگ br استفاده کنید و اینتر در html هیچ مفهومی نداره

<p> خط اول
<br>
خط دوم
</p>

با

<p>خط اول<br>خط دوم</p>

یکی هستند

لینک به ارسال

برای ایجاد شکستگی بین خطوط در html باید از تگ br استفاده کنید و اینتر در html هیچ مفهومی نداره

<p> خط اول
<br>
خط دوم
</p>

با

<p>خط اول<br>خط دوم</p>

یکی هستند

نه آخه وقتی که من توی قسمت نوشتن متن در حالت دیداری دارم چیزی مینویسم و اینتر میزنم باید بالاخره توی سایت دیده بشه دیگه.

البته این اینتر منظورم برای اضافه کردن خط خالی بین پاراگراف هاست. وگرنه برای جدا کردن پاراگرافها درست عمل میکنه، اما اگر بخوای مثلا بین پاراگراف با پاراگراف بعدی سه چهارتا اینتر خالی بزنی، عمل نمیکنه!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...