رفتن به مطلب

امکانات سرور مجازی ویندوز 2003

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان

چند سوال داشتم و امیدوارم همه دوستان اگر اطلاعاتی در این زمینه دارند یاری کنند

1-آیا در سرور مجازی ویندوز 2003 امکان محدود کردن لینک همزمان هست یعنی به طور همزمان بیشتر 2 لینک نتونند دانلود کنند

2-آیا می توان سرعت دانلود را در سرور مجازی ویندوز 2003 محدود کرد مثلا 100 کیلوبایت برای هر لینک دانلود

ممنون می شم کمک کنید و آموزش دقیقی در این زمینه ارائه کنید

لینک به ارسال

باسلام

محدود کردن سرعت دانلود در لینک زیر توضیح داده شده است :

http://go.arneweb.ir/M

ویرایش شده توسط علیرضا
لینک به ارسال

دوست عزیز لینکی که دادید رفتم اما توضیحی نداده لینک اول خرابه لینک دوم هم درباره نصب iis می گه که همه بلدن لطفا 2 مورد رو کسی می دونه کمک کنه

ویرایش شده توسط XeonIran
لینک به ارسال

درود مجدد

مراحل زیر رو طی کنید

ابتدا iis رو از مسیر start / administratives tools / iis باز کنید سپس به قسمت web sites بروید دامین یا ساب دامین یا آیپی که به عنوان هاست دانلود دارید ازش استفاده میکنید روش کلیک راست کنید گزینه properties سپس تیبل performance تیک limit رو بزنید و حداکثر سرعت دانلود را به کیلو بایت وارد کنید

پایینی هم برای تعداد کانکشن های همزمان هستش که پیش فرض نامحود هستش اگر تیک limit رو بزنید روی تعدادی که شما میگید تنظیم میشه

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون گزینه اولی برای سرعت دانلود روی 100 گذاشتم اما بازم وقتی لینکی رو دانلود می کنم با سرعت بالاتری نسبت به چیزی که تعیین کردم دانلود می شه مشکل از چی می تونه باشه

اما گزینه دوم کانکشن ها روی 4 گذاشتم و به خوبی کار کرد برای دانلود نکردن بیشتر از 2 لینک همزمان عدد مناسب چیست

مشکل اولی رو چطور می تونم رفع کنم

با سپاس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...