رفتن به مطلب

فروشگاه قالب

پست های پیشنهاد شده

من میخوام یه فروشگاه قالب بسازم که کاربر پس از پرداخت پول، به صورت خودکار لینک دانلود رو دریافت کنه

میخوام طوری باشه که بجز خریدار، کسی دیگه نتونه قالب رو برداره

ووکامرس رو نصب کردم. حالا باید چیکار کنم؟

http://shop.balyan.ir/

لینک به ارسال

من میخوام یه فروشگاه قالب بسازم که کاربر پس از پرداخت پول، به صورت خودکار لینک دانلود رو دریافت کنه

میخوام طوری باشه که بجز خریدار، کسی دیگه نتونه قالب رو برداره

ووکامرس رو نصب کردم. حالا باید چیکار کنم؟

http://shop.balyan.ir/

درود ...؛

شما باید در صفحه ارسال محصول و بخش مربوط به تنظیمات محصول، محصول دانلودی رو انتخاب کنید و تیک محصول مجازی رو هم بزنید؛ سپس فایل دانلودی رو آپلود و یا لینکشو قرار بدید.

یه سری تنظیمات دیگه هم هست، مثلا شما میتونید برای تعداد دفعات دانلود یه فایل توسط کاربر خریدار محدودیت بزارید، یا تعداد روزهایی که لینک دانلود واسه خریدار میتونه معتبر باشه. همچنین بهتر هستش برای محصولات دانلودی تیک گزینه خریدچندتایی رو غیرفعال کنید، یعنی کاربر یه محصول دانلودی رو در صفحه سفارش فقط بتونه یک عدد خرید کنه، نه اینکه 10 تا!

ضمنا ووکامرس برای هر خریدار، یک لینک دانلود اختصاصی تهیه میکنه.

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

سپس فایل دانلودی رو آپلود و یا لینکشو قرار بدید.

فایل رو کجا آپلود کنم که کسی لینک اون رو پیدا نکنه؟

مثلا شما میتونید برای تعداد دفعات دانلود یه فایل توسط کاربر خریدار محدودیت بزارید، یا تعداد روزهایی که لینک دانلود واسه خریدار میتونه معتبر باشه.

کدوم روش بهتره؟

همچنین بهتر هستش برای محصولات دانلودی تیک گزینه خریدچندتایی رو غیرفعال کنید، یعنی کاربر یه محصول دانلودی رو در صفحه سفارش فقط بتونه یک عدد خرید کنه، نه اینکه 10 تا!

چطوری؟

لینک به ارسال

فایل رو کجا آپلود کنم که کسی لینک اون رو پیدا نکنه؟

کدوم روش بهتره؟

چطوری؟

1- شما فایل رو هر جایی که آپلود کنید و لینکش رو در تنظیمات مربوط به اون محصول قرار بدید، خود ووکامرس لینک رو منحصر بفرد میکنه، در واقع لینک اصلی رو به کاربر نشون نمیده! مثلا میتونید در هاست دانلود لینک ها رو آپلود کنید.

2- بنظر من اگه محدودیت زمانی بزارید، خیلی بهتر هستش؛ مثلا محدودیت روزانه رو، روی 2 تنظیم کنید؛ یعنی کاربر تا دو روز میتونه از لینک استفاده و دانلود کنه. با اینحال میتونید هر دو محدودیت رو اعمال کنید.

مثلا کاربر تا دو روز بتونه از لینک استفاده کنه و توی این دو روز فقط بتونه 20 بار دانلود کنه!

3- در حال حاضر ووکامرس نصب ندارم، دقیقا نمیدونم در کدوم تب تنظیمات هستش، اما تا جایی که یادم هستش، در صفحه ارسال محصول، بخشی که شما محصول دانلودی انتخاب میکنید و لینک دانلود رو هم قرار میدید، سمت چپ این گزینه ها، چند تا تب مختلف وجود داره، روی این تب ها کلیک کنید، و گزینه ای مربوط به دانلود به صورت چندتایی یا چندگانه رو پیدا و غیرفعال کنید.

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...