رفتن به مطلب

آمار فعالیت های گروه وردپرس پارسی

Morteza

پست های پیشنهاد شده

سلام

گروه وردپرس پارسی بیشتر از 2 سال هست که فعال شده و توی این دو سال بازخوردهای مثبت و منفی زیادی رو دریافت کردیم.

از اینکه چرا از وردپرس فارسی جدا شدیم تا انتشار بسته پارسی ساز.

اما جداد بعضی از دوستان از عملکرد گروه وردپرس پارسی گله دارن که چرا تاپیک ها دیرتر به جواب میرسن!

نکته کلی که به همه دوستان متذکر میشیم این هست که حجم سوالات نسبت به گروهی که میتونن پاسخ بدن و اینکار رو انجام میدن خیلی بالاتر هست و بعضا 2 هفته طول میشکه تا ما بتونیم به یک تاپیک برسیم! خیلی از دوستان انجمن هم اصلا در کمک و بحث ها شرکت نمیکنن و بیشتر مصرف کننده هستن(اینهم عادی هست).

این یک روال معمولی هست و خیلی عجیب نیست. کافیه به سایت اصلی وردپرس سری بزنیدتا متوجه این نوع عملکردها بشید.

همچنین نباید سرعت پاسخگویی انجمن در ابتدای کار یا سال گذشته رو با امسال مقایسه کرد. هم حجم سوالات بالاتر رفته و هم میران برنامه های گروه بیشتر و گسترده تر شده.

اما نکته ای که جدیدا دوستان زمزمه میکنن متروکه(!) شدن انجمن و مقایسه با انجمن وردپرس فارسی هست...فقط جهت اطلاع دوستان (و نه بحث مقایسه) آماری از فعالیت های این دو گروه رو براتون ذکر می کنیم تا شاید برای بعضی دوستان یادآوری بعضی چیزها بشه:

-------------------------------------------------------------------------------------

آمار گروه ما (دوستان عزیز انجمن) در 2 سال و وردپرس فارسی در 7 سال

تعداد پست ها:

160583 => انجمن ما

142827 => انجمن وردپرس فارسی

تعداد تاپیک ها:

22804 => انجمن ما

8628 => انجمن وردپرس فارسی

-------------------------------------------------------------------------------------

آمار خروجی گروه ما در 2 سال و وردپرس فارسی در 7 سال

افزونه به نام گروه و رایگان: 11

تعداد رای های 5 : 169

تعداد دریافت کلی: 692,409

افزونه به نام گروه و رایگان: 1

تعداد رای های 5 : 30

تعداد دریافت کلی: 110,769

آرزوی موفقیت برای همه دوستان عزیز

گروه وردپرس پارسی

لینک به ارسال

ضمن تبریک به فعالیت های صورت گرفته توسط تمام دوستان عزیز ، یه گله :

اصلاً به چه حقی ما رو با وردپرس فارسی مقایسه می کنید ؟ یعنی ما اینقدر شان مون پایینه ؟ :D

لینک به ارسال

فرزاد جان شان کسی رو زیر سوال نبریم. شان دوستان مطمئنا بالاست اما سایتشون جدا.

ما دوست داریم فعالیت های مفید قبلی برگرده :)

لینک به ارسال

واقعا خسته نباشید دارید بچه هاُ خیلی خیلی دوستون داریم

ضمن تبریک به فعالیت های صورت گرفته توسط تمام دوستان عزیز ، یه گله :

اصلاً به چه حقی ما رو با وردپرس فارسی مقایسه می کنید ؟ یعنی ما اینقدر شان مون پایینه ؟ :D

البته فرزاد جان که شوخی میکنند مطمعنا منظوری هم پشتش نیست...، منتهی از نظر من این شوخی یکم قشنگ نیست... اخه هرچی باشه همون سایت هم حق سنگینی گردن همه وب فارسی داره... اگه همون سایت نبود الان گروه وردپرس پارسی هم وجود خارجی نمیتونست داشته باشه... و این دوستان هم در کنار هم جمع نمیشدند... پس به نظرم زیاد قشنگ نیست که اینگونه توهین بشه بهش... حکم پدر بزرگ وب فارسی رو داره تقریبا!! و پدربزرگ اینجارو دقیقا ;) پس احترام پدر بزرگ هم واجب هست!

لینک به ارسال

نه اصلاً منظور اصلی من شان دوستان وردپرس فارسی و دست اندرکاران گروه نیست. من قدردان تمام تلاش تمام هموطنان هستم (صحبتم مطمئناً شوخی بوده و هست) ولی

وقتی یک پروژه ای شروع میشه ، نباید نیمه کاره ، یا به حال خودش وسط کار رها بشه. شاید انتظار بی جایی نبوده باشه که کاربران یک محیط بهتر و با مدیریت بهتر بخوان.

به هر حال این تاپیک ظرفیت صحبت بیشتر رو نداره ، امیدوارم حق به حقدار برسه :)

لینک به ارسال

یادمون نره که وردپرس فارسی اصطلاحاً Legend هست، یعنی چیزی که قدیمیه ولی ما باید بهش احترام بزاریم.

اما مقایسه این انجمن با اون انجمن اصلاً کار صحیحی نیست.

این انجمن هم هیچ کم و کسری نداره، به شرطی که برخی از دوستانمون فقط مصرف کننده نباشن.

لینک به ارسال

آمار جالبیه و این نشون از اینکه تیم وردپرس پارسی با قدرت و پشتکار جلو اومده پروژه هایی که به صورت تیمی باشن همیشه موفقن توی این 2 سال این انجمن تونسته به اندازه ایی محبوب بشه که حتی خیلی ها سایت وردپرس فارسی رو هم دیگه از یادشون رفته و الان هم که میبینیم حتی به غیر از وردپرس داره موضوع ها و دسته های دیگه ایی رو هم پوشش میده .

امیدوارم که وردپرس پارسی همچنان به قوت خودش باقی بمونه و همچنان منتظر تغییرات جدید هستیم . :)

لینک به ارسال

خداشکر میکنم که توی این 2 سال گذشته توانستم در کنار دوستان باشم

اما :

زمانی که سایت اه اندازی شد گروه وردپرس پارسی زمان آزادتری داشت اما حال در حال گسترش میباشد و پشتیبانی و بروزرسانی همچین افزونه ای هم کار آسانی نیست

خبری از مترکه شدن هم نیست برنامه های خوبی در پیش داریم فقط نیاز بهکمی صبرو اطمینا کاربران ه ما هست

موفق و پیدار باشید

لینک به ارسال

خدایی تا اونجایی که از چیزی سر در میاوردم مضایقه نکردم! ;)

امیدوارم مثمر ثمر بوده باشه! :huh: :huh:

لینک به ارسال

واقعا آمار جالب و فوق العاده ای بود دقت نکرده بودم ، من خودم 6 سال پیش شروع کردم با جوملا ، الان روی وپ هستم و بیشتر تلاش میکنم ، ادعایی ندارم اما فقط مصرف کننده نیستم ، مطمئنا از این علم کمی که دارم برای کمک استفاده میکنم

وردپرس فارسی و دوستانی که وردپرس رو فارسی سازی کردند افسانه های وب فارسی در ایران هستند ، علاوه بر اون گروه http://ipbfarsi.ir گروه http://php-nuke.ir مترجمین http://vbiran.ir گروه ترجمه http://mambolearn.com و خیلی های دیگه ، دوستان زحمت کشیدن ، از دانشی که داشتن استفاده کردن و به پیشرفت وب فارسی کمک بزرگی کردن ، گردن ما حق دارید و زحمت کشیدید

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

با سپاس

لینک به ارسال

بنده هم همین الان از وردپرس فارسی به وردپرس پارسی کوچ کردم ;)

از گروه وردپرس پارسی خوشم میاد و آرزوی موفقیت دارم براشون

لینک به ارسال

آقا دمتون گرم

بجان خودم من چیزی بلد نیستم فقط در حد نصب و حذف افزونه و ...+ یه حدی مباحث سئو اما در همون حد سعی میکنم تا میتونم جواب بچه ها رو بدم که فشار روی مدیران نیاد برای سوالات سطج پایین :D

لینک به ارسال

من جزو مصرف کننده ها هستم . روزای اول عضویت خیلی دنبال کمک کردن بودم از هیچی هم دریغ نکردم کماکان هم ادامه میدادم که با یه تاپیک فروش تو بازارچه دوستان جبهه گرفتن.

واسه همین بهتره مصرف کننده باشی تا حداقل اینجوری حقتو گذاشتن کف دستت نسوزی.

براتون آرزوی موفقیت میکنم.

فکر کنم بهتره توی انجمن هایی که مختص فروش هستن بیشتر فعالیت کنید بهتره ، نه اینجا ، اینجا فکر نمیکنم کسی برای پول باشه ، رایگان برای بالا بردن سطح آموزشی

لینک به ارسال

بازارچه اینجار رو دیدی؟

عزیز از نظر من کم تحرک ترین قسمت انجمن همین قسمت خرید و فروش سایت هست که اونم برای خودش قوانین سرسختی داره تا نظم انجمن بهم نخوره... درضمن مثال میزنم چه دلیلی داره مثلا من توی بخش خرید و فروش هم فعالیت نکنم؟

لینک به ارسال

بخش خرید و فروش آخر این هفته برای همیشه غیرفعال میشه.

بجاش در سایت اصلی یک بخش برای فری لنس ها ایجاد میشه تا بصورت مزایده ای دوستان بتونن مواردشون رو مطرح کنن.

برای فروش و موارد امثالهم هم در سایت "بازار وردپرس" دوستان میتونن فعالیت کنن.

موفق باشید

لینک به ارسال

بخش خرید و فروش آخر این هفته برای همیشه غیرفعال میشه.

بجاش در سایت اصلی یک بخش برای فری لنس ها ایجاد میشه تا بصورت مزایده ای دوستان بتونن مواردشون رو مطرح کنن.

برای فروش و موارد امثالهم هم در سایت "بازار وردپرس" دوستان میتونن فعالیت کنن.

موفق باشید

سلام.امیدوارم موفقیت گروه وردپرس پارسی همیشه ادامه داشته باشه.

بازار وردپرس کی راه می افته؟با راه انداختن این بخش با توجه به بازدید بالای انجمن وردپرس پارسی فکر کنم بشه جلوی افراد سودجو که پوسته های themeforest و افزونه های codecanyon رو برای فروش قرار می دن و فضای رو برای طراحی ایرانی از بین بردن گرفت.اگر بتونید مبارزه با این افراد رو جز اهداف وردپرس پارسی قرار بدید قطعا نتیجه می ده.به هر حال امیدوارم همیشه موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام.امیدوارم موفقیت گروه وردپرس پارسی همیشه ادامه داشته باشه.

بازار وردپرس کی راه می افته؟با راه انداختن این بخش با توجه به بازدید بالای انجمن وردپرس پارسی فکر کنم بشه جلوی افراد سودجو که پوسته های themeforest و افزونه های codecanyon رو برای فروش قرار می دن و فضای رو برای طراحی ایرانی از بین بردن گرفت.اگر بتونید مبارزه با این افراد رو جز اهداف وردپرس پارسی قرار بدید قطعا نتیجه می ده.به هر حال امیدوارم همیشه موفق باشید.

"بازار وردپرس" اولین فروشگاه محصولات وردپرسی ایرانی هست

یکی از اهداف در اونجا هم جلوگیری از سوجویی بعضی هاست ;)

راه اندازیش هم بعد تغییرات گروه هست که از اول این هفته شروع شده

لینک به ارسال

آرزوی موفقیت برای همگی ، خوشحالیم که تا به اینجا کنار شما دوستان بودیم .

لینک به ارسال

سلام با اینکه تازه واردم ولی چند ساله با وردپرس کار میکنم ,

اگه قرار باشه مقایسه به پیش بیاد به دور از کل حرفها واقعا پشتیبانی ضعیفه توی انجمن های ایران . مثلا توی هر دوتا انجمن مخصوصا وردپرس فارسی 3 سال میشه طرف یه سوالی پرسیده و هنوز که هنوزه جوابشو ندادن ! واقعا حجم سوالات بالاست !

بر عکس توی همین انجمن پاسخ ها بطور گیج کننده هست یعنی پاسخگویی بچه های جوملا واقعا دقیق و کامله . گذشته از این حرفها تا اینجا به یه تاپیک پاسخ خوبی داده میشه و بهتر از پاسخ های دیگه هم هست برمیگردن میگن شما اسپم کردید !! یا حذف می کنن !! یا تاپیکو میبندن !!

نمیدونم واقعا ما خودمونو داریم به اون راه میزنیم یا اینکه واقعا نمیخوایم یه پیشرفتی به وردپرس بدیم !

اینقدر وردپرس رو پیچیده و سخت دارید میکنید که خیلی از وردپرسی ها دارن میرن به سمت جوملا , حق دارن هم برن . هیچی کم نداره حتی پشتیبانی .

نمیدونم واقعا نمیخواید مشکلات واقعی رو بگید و چشم پوشی میکنید یا میبینید ولی نمیخواید جواب بدید !

شما به مقایسه هاتون دقت بفرمایید :

تعداد پست ها : خوب اگه به این باشه به تعداد پست خیلی از پستهای اینجا همش اسپمه ( کاملا جدی میگم ) و بعضیاشونم خوب بود تشکر مرسی و از این جور حرفاست ... و خودتونم میدونید

موفقیت وردپرس پارسی یکی از دلایلش به اسمی هست که داره که میشه گفت نزدیک به وردپرس فارسی هست .

دلیل بعدیش بر میگرده به تقریبا آزادتر شدن کاربرا . یعنی چی توی اول کلامم هم گفتم توی وردپرس فارسی تا حرف میزنی میگن اسپم .. اصلا حق نداری به پست هایی که دو هفته از ارسالشون گذشته پاسخ بدی چه برسه به 2 سالش !!

بعدشم یخورده بزارید کاربرا هم توی جمع گروهتون باشن , اصلا درست شما طراح وردپرس , دیگه اصلا کد نویس وردپرس , دیگه چی بگم اصلا مخ وردپرس ... بزاراید شریک بشن کاربرا توی کارتون .

الان توی سایت وردپرس مرجع حرف کاربراشون روی اینه که بیان توی هسته ی وردپرس دستکاری کنن و پیشرفته تر کنن وردپرسو . اما ما توی انجمن های ایرانی اکثرا بحثمون هنوز توی اینه که چطور کد title رو قرار بدیم توی پوسته هست !

جای اینکه دنبال ساخت افزونه و این جور چیزا باشیم از خارجیا بزنیم جلو و هنرمونو نشون بدیم که ما توانیم واقعا " ما می توانیم " هست شعار نیست . الان تا بحث میشه که نیاز به افزونه ! فقط حرف میزنیم که باشه تو فکرشم ! بعد دو سال میبینیم فرقی نکرد یه خارجی باید دست به کار بشه بعدش چی یه فایل lang بزاره ما هم از روش فارسی سازیش کنیم . ( البته نا گفته نمونه فارسی سازی که هیچ دوتا کد هم میایم اضافه میکنیم دیگه افزونه بدرد سطل زباله می خوره )

ماشالله ماشالله سایتهای وردپرس هم از سایت بماند نگم تا همین تازه کارا اینقدر زیاد شده که حد نداره ! دیگه واقعا شورش داره در میاد چرا ؟ چون اصلا نمیشه به هیچکدومش هم اعتماد کرد !

بازم چرا ؟ توی افزونه هاشون و قالبهاشون باگ و کد مخرب و اینجور حرفاست.

فکر و ذکرمون شده سایت وردپرس فارسی ( مثال میگما قصد توهین نیست به شخصی ) بیاد یه نسخه رو منتشر کنه یا اصلا نه بیاد یه افزونه ای رو منتشر کنه بعد ما بریم توی فایلش بگیردیم هرچی اسم و لینک وردپرس فارسی بود رو حذف کنیم بزنیم به نام خودمون .

سایت های وردپرسی هم تا سوالی ازشون میپرسیم ( اصلا چرا راه دور همینجا ) میگن نمیشه !!! اصلا امکانش وجود نداره !!! افزونش نیست !!! قالبش نیست !!! خوب بالاخره نباید یکی دست به کار بشه ؟

نباید انجمن ما هم مثله خوده مرجع اصلی باشه ؟

خوب میگید دست تنها هستید ؟ چند نفرید نمیشه ؟! خوب از کاربرا تقاضای همکاری داشته باشید . اونا یه چیزی میدونن شما هم یه چیزی میدونید ایده های خوب و خوبتر پیش میاد وردپرس که محدود نیست شما خودتم میدونی که یه قالب HTML معمولی بساز پسوندشو از html به php تغییر بده میشه قالب وردپرس , بخش تنظیمات قالب مگه چجوریه ؟ خیلی از کدهای html خیلی ساده و بچگونست .

به دور از اینا من توی صفحه اصلی همایش دوره ای رو دیدم قراره برگزار کنید !!!! خوب خیلی خوبه این چیزا مثله جوملا !!! ولی توی این همایش قراره مدال و جایزه بدید ؟ آخرشم برمیگرده به خوده وردپرس پارسیا !!! ( جدی میگم انتقاد پذیریم خوبه )

بیشتر توی سایت هرکی میخواد اون یکی رو تخریب کنه ! واقعا دیگه این آخرشه !!!

چرا همراستای وردپرس قرار نیست حرکت کنید ؟ من این انتقاد خیلی شدید رو به خود وردپرس فارسی که خودشو مرجع اصلی میدونه میگیرم . سال به سال یه خبر میده ... اصلا قالبشو نگاه کنید تو رو خدا ... اون عکسش بعده این همه سال عوض نشده ... رنگ و نمای سایت کسل کننده و کلا افسردگی آور شده .

توی وردپرس مشکل بروز رسانی و لحظه ای داریم یعنی چی ؟ یعنی وردپرس اگه به نسخه 4 برسه ! وردپرس فارسی بعد از 3 4 روز نسخه رو ارائه میده دیگه مثله نسخه 3.8 که دیگه با تاخیر زیاد ارائه شده ! آخه چنان هم میگن وردپرس فارسی از یک گروه !!!!!!!!! بزرگ !!!! و داوطلب تشکیل شده که آدم فکر میکنه حتما یه 40 50 نفری هستن ! ولی همش 5 6 نفر آخرش هست . مثاله ها

اصلا و اصلا وردپرسی ها انتقاد پذیر نیستن من خودم جرات نمیکردم توی انجمن جای خالی ( نگم بهتره ) پست ارسال کنم ! در نهایتش با توهین به خودمون تموم میشد :| ( اینم رفتار شایسته )

تردیدی هم که خوده سایت وردپرس فارسی ایجاد کرده بعضیا رو حتی به شک واگذار کرده !!! خیلی مدت پیش توی بخش درباره ما بود فکر کنم نوشته بودن وردپرس فارسی به هیچ عنوان تضمینی در قبال استفاده از وردپرس فارسی ندارد !! خوب یه نکته : درسته اونا فقط مسئول ترجمه و اینا... خوب این قضیه تضمین چیه ؟! یعنی اینکه وردپرس فارسی احتمال داره هک بشه ؟ هیچ تضمینی نمیشه کردش ؟ ( جمله اصلیش یادم نیست انگار حذفش کردن تازگیا )

در حالی که مرجع اصلی گفته وردپرس امنیتش روی اوکی هست و مشکلی نداره . ( در حالت عادی - بدون افزونه و اینا )

یه انتقادی هم که دارم اینه که چرا یه بخش ایجاد نمیکنید که باگ های سایت رو در صورت مشاهده کاربرا بفرستن ... منظورم اینه یه بخشی که همه کاربرا توش شریک باشن ( عضو - مهمان ) اگه یه باگ و مشکلی پیدا شد سریع بفرستن ... لازم نباشه بیان تو انجمن و گزارش بدن و تازه بعد از به قول شما 2 هفته بیاید بگید باشه :|

بعدشم زمانی که گروهتون کوچیکه اگه بخواید گسترش بدید کارتون و توسعه بدید به قول خودتون ! بنظر شما تعداد 7 8 نفر کافیه ؟

همون توسعه ندید که بهتره!

یه چیزی برای آخرین حرف میگم میدونم که همتون هم میدونی انکار ناپذیرم هست -> وردپرس فارسی سال به سال یه متن میذاره یا یه خبر میده , سوالم که میپرسی دیگه با خداست کی جواب بده !!!

اینجا هم که تعریفی نداره ... اگه مطلبمون اسپم نشه باید خدا رو صد هزار مرتبه شکر کنیم ( بله دیگه )

آقایـــون وردپرس کار هم که ماشاالله ماشالله روی کارشون اینقدر متمرکز هستن که توی 10 20 تا از انجمن ها باید اونا رو ملاقات کنیم . بله دیگه آخرشم تا میایم حرفی میزنیم ! میگن دست تنهاییم ( اگه توی یه سایت متمرکز بشید زبونم لال گناه کبیره که نمیکنید و خدا قهرش که نمیگیره )

اولا انتقادا زیاده , گفتنش هم فایده نداره و دردی رو هم دوا نمیکند ( درمان ندارد که ندارد! ) اما خوب به شما میگیم یکم رو کارتون متعهد تر باشید که دو روز دیگه وردپرس ما رو تحریم کرد , ( شما ما رو تحریم نکنید )

امیدوارم سرتون رو درد نیاورده باشم حرفهایی هم که زدم قصد توهین نداشت به شخص یا گروه خاصی ولی خوب انتقاد پذیر باشید , متمرکز روی کار و متعهد به کارتون .

حرفی هم زدم به بزرگواری خودتون ببخشید ...

موفق و همیشه پاینده باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز پروند

نکته اول اینکه تشابه اسمی به نفع وردپرس فارسی هست نه ما! شما اگر در گوگل جستجو کنید متوجه این موضوع میشید. وقتی جستجو میشه وردپرس پارسی، سایت وردپرس فارسی رتبه بهتری داره. پس این حرفتون کاملا خلاف منطق هست.

در مورد تعداد پست ها ملاک ارزش گذاری اگر باشه بازهم ارزش اینجا بالاتر هست. شما ملاک رو روی تشکر و اسپم زدید. مثل اینکه واقعا از پست و تاپیک های وردپرس فارسی خبری ندارید. بهتره کمی بیشتر در این انجمن و اون انجمن زمان سپری کنید تا این موارد رو ببینید. اما شما بخش آموزش رو اصلا ندیدی! تعداد آموزش های مفید هم جزئی از ملاک های ماست.

در مورد:

بعدشم یخورده بزارید کاربرا هم توی جمع گروهتون باشن , اصلا درست شما طراح وردپرس , دیگه اصلا کد نویس وردپرس , دیگه چی بگم اصلا مخ وردپرس ... بزاراید شریک بشن کاربرا توی کارتون .

شما خبر نداری دوست عزیز. قبلا هم برای بخش ترجمه و توسعه اعلام و درخواست میزدیم. حتی بخشی برای گاهنامه هم داشتیم اما فعالیت ها بسیار کم بود و تا ایجاد بخشهای جدید این گروه ها غیرفعال شدن.

در مورد افزونه های بدردنخور هم منظور تون رو نمیدونم به ما بود یا خیر ولی افزونه های رایگان گروه رو بررسی کنید. هم از لحاظ کد و هم کیفیت. خودتون نتیجه رو اعلام کتید! بازخورد ما که خیلی خوب بود...

سایت های وردپرسی هم تا سوالی ازشون میپرسیم ( اصلا چرا راه دور همینجا ) میگن نمیشه !!! اصلا امکانش وجود نداره !!! افزونش نیست !!! قالبش نیست !!! خوب بالاخره نباید یکی دست به کار بشه ؟

نباید انجمن ما هم مثله خوده مرجع اصلی باشه ؟

شما دست به کار بشید ما حمایت می کنیم :)

البته همیشه برای همه چیز نباید از وردپرس استفاده کرد. و اینکه توجه کنید اینجا انجمن آزادی هست و کاربران نظرات متفاوتی در مورد راخ حل ها دارن.

خوب میگید دست تنها هستید ؟ چند نفرید نمیشه ؟! خوب از کاربرا تقاضای همکاری داشته باشید . اونا یه چیزی میدونن شما هم یه چیزی میدونید ایده های خوب و خوبتر پیش میاد وردپرس که محدود نیست شما خودتم میدونی که یه قالب HTML معمولی بساز پسوندشو از html به php تغییر بده میشه قالب وردپرس , بخش تنظیمات قالب مگه چجوریه ؟ خیلی از کدهای html خیلی ساده و بچگونست .

مشکل همینجاست! تصور شما از یک پسوته و تهمچنین توسعه وردپرس خیلی سطح پایین هست! اتفاقا برای کارهای حرفه ای باید کسی وارد بشه که وردپرس رو حرفه ای بدونه. کدنویس باشه و بدونه مفهوم توسعه یعنی چی. اگر اینقدر که شما میگید ساده بود که... :)

فکر میکنم باید بیشتر در مورد توسعه وردپرس کنکاش کنید.

به دور از اینا من توی صفحه اصلی همایش دوره ای رو دیدم قراره برگزار کنید !!!! خوب خیلی خوبه این چیزا مثله جوملا !!! ولی توی این همایش قراره مدال و جایزه بدید ؟ آخرشم برمیگرده به خوده وردپرس پارسیا !!! ( جدی میگم انتقاد پذیریم خوبه )

بزارید همایش برگزار بشه بعد شما انتقاد کنید ما میریم دنبال رفع انتقاد دوستان.

اصلا و اصلا وردپرسی ها انتقاد پذیر نیستن من خودم جرات نمیکردم توی انجمن جای خالی ( نگم بهتره ) پست ارسال کنم ! در نهایتش با توهین به خودمون تموم میشد :| ( اینم رفتار شایسته )

شما اینجا همچین چیزی نمی بینی. دو تا چیزی که در سایت های دیگه نیست اینجا به شدت اجرا میشه. یکی احترام و دیگری انتقاد پذیری.

یه انتقادی هم که دارم اینه که چرا یه بخش ایجاد نمیکنید که باگ های سایت رو در صورت مشاهده کاربرا بفرستن ... منظورم اینه یه بخشی که همه کاربرا توش شریک باشن ( عضو - مهمان ) اگه یه باگ و مشکلی پیدا شد سریع بفرستن ... لازم نباشه بیان تو انجمن و گزارش بدن و تازه بعد از به قول شما 2 هفته بیاید بگید باشه :|

نگران نباشید بخش توسعه رو برای همین موارد داریم ایجاد می کنیم. البته خارج از فضای انجمن هست.

در مورد بخشهای دیگه حرفتون تا جاییکه من میدونم اعضای اصلی گروه ما فقط در همینجا متمرکز هستن و جای دیگه فعالیتی ندارن. فکر میکنم بخشی از انتقادهای شما به ما به عدم شناخت کافی از محیط و دوستان اینجا برمیگرده. کمی بیشتر فعالیت کنید بیشتر با جو اینجا اشنا میشید. اینطور که فهمیدم شما برای فعالیت در سایت یا انجمن های دیگه مشکلات زیادی داشتین و برای همین به کل بسط دادید. اما خیلی از مشکلات و انتقادهای مطرح شده شما به اینجا وارد نمیشه.

در مورد تعداد توسعه دهنده ها که ما نباید توی بوق و کرنا کنیم. تمامی فعالیت های براساس مجوز کدبازی هست که وردپرس داره. پس هرکسی هر چیزی میبینه میتونه بما گزارش کنه یا درخواست فعالیت کنه درهای گروه به روی دوستان بازه. هر تغییری هم پیشنهاد بشه ما بررسی میکنیم. شما به بخش افزونه های گروه برید و ببینید دوستان چقدر گزارش باگ دارن و چند تا روی توی هر نسخه رفع می کنیم. همچنین درخواست های دوستان رو هم مدنظر قرار میدیم. چه برای افزونه ها و چه برای قابلیت های سایت.

مطمئن باشید با کمی فعالیت در اینجا متوجه اختلاف فاحش اینجا و سایر انجمن های دفارسی مخصوصا وردپرسی خواهید شد.

امیدوارم از اینگه نوشته هاتون رو با دقت خوندیم و بدون حمله جواب دادیم دلگرم شده باشین. از این جهت که تعداد خطوط نوشته شما نشون میده دل پری از ما و دوستان و همکاران ما داشتین که تا الان خالی نشده بود ;)

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...