رفتن به مطلب

ارورهای 414 و426و861و862و863و1121

پست های پیشنهاد شده

سلام

آقا من شب خوابیدم و صبح پاشدم دیدم صفحه کنترل پنل سایتم بالا نمیاد و یه صفحه سفید جای اون میاد، رفتم توی cpanel کد عیب یابی رو فعال کردم بعد رفتم توی کنترل پنل دیدم 20 تا ارور ظاهر شد، بعد غیر مستقیم وارد کنترل پنلم شدم تمام افزونه ها رو غیر فعال کردم ارورهای به 6 تا ارور تنزل پیدا کرد ولی از بین نرفت خواهشا راهنماییم کنید

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home1/emperado/public_html/wp-content/themes/ifeature/elements/slider-lite.php:177) in /home1/emperado/public_html/wp-login.php on line 414

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home1/emperado/public_html/wp-content/themes/ifeature/elements/slider-lite.php:177) in /home1/emperado/public_html/wp-login.php on line 426

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home1/emperado/public_html/wp-content/themes/ifeature/elements/slider-lite.php:177) in /home1/emperado/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 861

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home1/emperado/public_html/wp-content/themes/ifeature/elements/slider-lite.php:177) in /home1/emperado/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 862

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home1/emperado/public_html/wp-content/themes/ifeature/elements/slider-lite.php:177) in /home1/emperado/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 863

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home1/emperado/public_html/wp-content/themes/ifeature/elements/slider-lite.php:177) in /home1/emperado/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1121

لینک به ارسال

فهمیدم این ارورها از خوده تم هست چون دیشب آپدیت تم جدید رو توی سایت گذاشته بودند آپدیتش کردم همه ارورها از بین رفت ولی دیگه نمی تونم وارد کانتل پنلم بشم، وقتی می خوام وارد بشم صفحه سفید میاد، حتی دیگه قسمت وارد کردن یوزرنیم و پسورد هم نمیاد، لطفا منو راهنمایی کنید....

ویرایش شده توسط ariyayi
لینک به ارسال
سلام بارها بحث شده تو انجمن http://forum.wp-pars...er-information/

داداش من این روش رو رفتم نتونستم رفعش کنم

من دوتا فایل functions.php دارم هر دوتاشون رو با برنامه Notepad++ باز کردم، هردوتاشون به صورت اتوماتیک روی encode in utf-8 without Rom بود

ولی هر دوتاشون رو با فرمت php سیو کردم و جای گزین فایلهای خودشون کردم.

ولی درست نشد.

من کدهای functions.php رو به صورت پیام براتون ارسال کردم.

ممنون

ویرایش شده توسط ariyayi
لینک به ارسال

دو تا فایل functions.php داخل یه پوسته دارید؟

توی cpanel میرم آره دوتا فایل هست البته پوشه هاش فرق داره

/public_html/wp-content/themes/ifeature/functions.php

/public_html/wp-content/themes/ifeature/cyberchimps/functions.php

ویرایش شده توسط ariyayi
لینک به ارسال

بررسی کنید ساختار زیر :

?>
<?php

وسط کدها موجود نباشه.

منظورتون اینه؟

inj4_hg.jpg

از کجا تا کجا رو باید حذف کنم ، یعنی این قسمت رو باید حذف کنم

function cyberchimps_wrapper_end() {

?>

<?php do_action( 'cyberchimps_after_content' ); ?>

</div><!-- #content -->

لینک به ارسال
درود.در پوشه ی پوسته ی خود مسیر زیر رو پیدا کنید و با برنامه ی notepad ++ فایل slider-lite.php رو باز کنید و در خط 177 ببینید چه کدی وجود داره.

/themes/ifeature/elements/slider-lite.php:177

اینکار رو کردم ولی 173 خط بیشتر نداره.....

eyoj_yu.jpg

ویرایش شده توسط ariyayi
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...