elshan

جذب نویسنده فعال برای سایت گرافیکی

13 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت دوستان.من برای سایتم دنبال نویسنده فعال و خوب می گردم.هر کی هست یا علی.در ضمن سایت من در مورد گرافیک است.هرکی میخواد بیاد ، تو سایت و تو یکی از مطالب در قسمت کامنت ها بگه. با تشکر.اینم بگم وب سایت تازه است و هنوز تبلیغ و اینا نگرفتم ولی برای نویسنده درصدی از سود رو خواهم داد و یا اگر خواست ماهانه یه مبلغی رو بهش میدم. تشکر فراوان

http://elshan-graphic.ir/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت خرابه

من هستم

مدل کارم فرق داره شما تعداد پست که میخوای ارسال بشه و جزئیات محتوی هر پست بزار تا بهتت قیمت بدم

من اول هزینه میگیرم بعد پست میزن یه بار ماهانه کار کردم بسه فقط روزانه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم به این شکل که آقا مرتضی گفتن در خدمت هستم.در ضمن قبلا هم مدیر یک سایت گرافیک بودم ( ir-graphic.net ) که الان خدا بیامرزتش!!!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت خرابه

من هستم

مدل کارم فرق داره شما تعداد پست که میخوای ارسال بشه و جزئیات محتوی هر پست بزار تا بهتت قیمت بدم

من اول هزینه میگیرم بعد پست میزن یه بار ماهانه کار کردم بسه فقط روزانه

یعنی چی سایت خرابه؟ روزانه یعنی چطور؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت خوبه مشکلی نداره.روزانه هم یعنی به ازای هر مطلب یک مبلغی... که البته تا این حدش هم خوب نیست.من اینجوری نیستم من مثلا هر $ تا مطلب یک $ تومن میگیرم...

$ یک متغییر هست...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایتتون خرابه یعنی این که یه صفحه سفید میاد.

منظورشون از روزانه هم فک کنم این باشه که اول هزینه رو دریافت میکنن بعد پست میزنن ( خودشون گفتن که!) :rolleyes:

در ضمن من ماهانه هم میتونم فعایت کنم. اگه خواستین شرایط رو پ.خ کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت خوبه مشکلی نداره.روزانه هم یعنی به ازای هر مطلب یک مبلغی... که البته تا این حدش هم خوب نیست.من اینجوری نیستم من مثلا هر $ تا مطلب یک $ تومن میگیرم...

$ یک متغییر هست...

واسه 5 تا چقدر می خواهید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی چی سایت خرابه؟ روزانه یعنی چطور؟

یعنی هزینه تعداد پست رو اخر یک روز دریافت میشه

$ یک متغییر هست...

ارزش داره به ازاء مبلغی مثلا یه پست ارسال کنی چون پست های این جور سایت های به موارد زیر نیاز داره (اخرین خط)

میتونید قیمت ارسال مطالب را داخل انجمن های دیگه بدست بیارید البته نباید اینجا بحث قیمت گذاری پیش بیاد خلاف قوانین هست

والا منم قبلا مثل دوستان یه بار ماهانه کار کردم ولی طرفمون توزک از اب درامد متاسفانه

روزی چند تا میخوای ارسال کنی ؟؟؟

شرایط پست های که میخوای ارسال کنید مثلا دسته بندی یا تک برچست و منبع گذاری ومیزان حجم دانلود و اپلود فایل های هر پست ویرایش این فایل ها به طور کلی بیان کنید ؟

سایت شما به همه موارد بالا برای هر پست نیاز داره الان دیدمش

ویرایش شده در توسط mortezafox
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بحث آزاد هست درست اما....

اینجا جای این نوع تاپیک ها نیست. اگر بحث هزینه هست باید در بخش خرید و فروش تاپیک بزنید.

دوستانی که آمادگی دارن لطف کنن در پیام خصوصی پیگیری کنن. ممنون

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بحث آزاد هست درست اما....

اینجا جای این نوع تاپیک ها نیست. اگر بحث هزینه هست باید در بخش خرید و فروش تاپیک بزنید.

دوستانی که آمادگی دارن لطف کنن در پیام خصوصی پیگیری کنن. ممنون

مرتضی جان شرمنده.چشم از طریق پ.خ پیگیری میکینم.بازم میم شرمنده.من اصلا به قسمت دستش توجه نکردم(اصلا نگاه نمیکنم.)بازم میگم شرمنده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

معذرت میخوام وسط حرفتون میپرم ، اما تجربه من نشون داده از تبلیغات پول زیادی در نمیاد .

من یه وبلاگ دارم ، پیج رنک 3‌ !

تا حالا یه تومن هم بهم سود نرسونده .

الان بحث بحث محتواست نه تعدد مطالب .

به شخصه و بلاگ ها و وبسایتهای زیادی رو دیدم که تعداد مطالبشون به بالای 200 تا میرسه در حالیکه از تبلیغ چیزی گیرشون نمیاد

یعنی هزینه سایت رو هم در نمیاره .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من داشتم درامد ولی نه با 200 مطلب با 2500 مطلب و سایت نه وبلاگ

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نیاز به یک نویسنده دیگه.آیا کسی هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط iranibonsai
      درود، سایتی رو با وردپرس بالا آوردیم
      اما اکنون در صفحات داخلی سایت کد خطایی رو در بخش بالای مرورگر نشون میده که نتونستیم رفعش کنیم
      Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zahrefzo/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
      این خطا قبلا وجود نداشت، نفهمیدم به چه علتی بوجود آمده و تو اینترنت هم چیز خاصی راجعبه رفعش پیدا نکردم، ممنون میشم اعلام نظر بفرمایید
      آدرس سایت :
      http://minelbeautysalon.com//
    • توسط sydvza
      باسلام ببخشید من کلیدواژه دکه را انتخاب کردم ولی در سرچ گوگل کلمه دکه وارد میکنم حتی جز 10 صفحه هم نیستم
      https://dackeh.com
    • توسط MajidRB
      سلام وقتتون بخیر.
      دوستان قالب placid رو به صورت های مختلف دانلود و نصب کردم ( هم از سایت های فارسی و قالب فارسی شده هم از منابع خود وردپرس)
      چه به شکل فارسی چه به شکل انگلیسی پست ها رو اونطوری که در پیش نمایش قالب نشان داده شده ، در صفحه اصلی نشان نمیده !
      عکس ها رو درج میکنم
      هیچ تنظیماتی نمانده که من دستکاری نکرده باشم
      فکر کنم باید چند خط کد کم یا زیاد بشه ( که بلد نیستم ! )
      خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

• توسط nnmmss
      با سلام

من اصلا وردپرس بلد نيستم ولي مجبورم كه سايتي را نگهداري كنم. در اين سايت وقتي وارد بعضي صفحات ميشوم عبارت "دسته" به انتهاي عنوان اضافه شده.  اين صفحات بعنوان "دسته" در فهرست انتخاب شده اند. مثلا
      من در منو مورد 
      آرشيو   
      را دارم كه زير مجموعه آن 
      آرشيو سال 97
      آرشيو سال 96
      آرشيو سال 95
      هست.

من "آرشيو" بعنوان برگه انتخاب شده و آرشيو سال 97 - 96 - 95 به صورت دسته انتخاب شده است. وقتي من روي هر كدام از آرشيو سال 97 يا 96 يا ..... ميروم عنوان صفحه به صورت زير است
      آرشیو سال 97دسته
      اين عبارت دسته از كجا ميايد؟ و من چگونه ميتوانم آنرا حذف كنم؟
      با تشكر
    • توسط amirmehdi950
      سلام روزتون بخیر
      من میخوام از افزونه ultimate member private message استفاده کنم اما یه چیزی کم داره.
      میخوام دکمه پیوست هم داشته باشه.
      (این افزونه همونطوری که از اسمش پیداست برای ارسال پیام خصوصی بین کاربرا ساخته شده، افزونه private message به تنهایی کار نمیکنه و باید ultimate member هم نصب باشه که افزونه بسیار خوبیه.)
      حالا من سوالی که دارم اینه که چطوری میشه این دکمه رو هم به قسمت چت اضافه کرد و از کجا باید کدهاشو ویرایش کرد
      این هم تصویر افزونه ( محل جایگذاریش میخوام کنار بخش emoji باشه)

ممنونم