elshan

جذب نویسنده فعال برای سایت گرافیکی

13 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت دوستان.من برای سایتم دنبال نویسنده فعال و خوب می گردم.هر کی هست یا علی.در ضمن سایت من در مورد گرافیک است.هرکی میخواد بیاد ، تو سایت و تو یکی از مطالب در قسمت کامنت ها بگه. با تشکر.اینم بگم وب سایت تازه است و هنوز تبلیغ و اینا نگرفتم ولی برای نویسنده درصدی از سود رو خواهم داد و یا اگر خواست ماهانه یه مبلغی رو بهش میدم. تشکر فراوان

http://elshan-graphic.ir/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت خرابه

من هستم

مدل کارم فرق داره شما تعداد پست که میخوای ارسال بشه و جزئیات محتوی هر پست بزار تا بهتت قیمت بدم

من اول هزینه میگیرم بعد پست میزن یه بار ماهانه کار کردم بسه فقط روزانه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم به این شکل که آقا مرتضی گفتن در خدمت هستم.در ضمن قبلا هم مدیر یک سایت گرافیک بودم ( ir-graphic.net ) که الان خدا بیامرزتش!!!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت خرابه

من هستم

مدل کارم فرق داره شما تعداد پست که میخوای ارسال بشه و جزئیات محتوی هر پست بزار تا بهتت قیمت بدم

من اول هزینه میگیرم بعد پست میزن یه بار ماهانه کار کردم بسه فقط روزانه

یعنی چی سایت خرابه؟ روزانه یعنی چطور؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت خوبه مشکلی نداره.روزانه هم یعنی به ازای هر مطلب یک مبلغی... که البته تا این حدش هم خوب نیست.من اینجوری نیستم من مثلا هر $ تا مطلب یک $ تومن میگیرم...

$ یک متغییر هست...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایتتون خرابه یعنی این که یه صفحه سفید میاد.

منظورشون از روزانه هم فک کنم این باشه که اول هزینه رو دریافت میکنن بعد پست میزنن ( خودشون گفتن که!) :rolleyes:

در ضمن من ماهانه هم میتونم فعایت کنم. اگه خواستین شرایط رو پ.خ کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت خوبه مشکلی نداره.روزانه هم یعنی به ازای هر مطلب یک مبلغی... که البته تا این حدش هم خوب نیست.من اینجوری نیستم من مثلا هر $ تا مطلب یک $ تومن میگیرم...

$ یک متغییر هست...

واسه 5 تا چقدر می خواهید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی چی سایت خرابه؟ روزانه یعنی چطور؟

یعنی هزینه تعداد پست رو اخر یک روز دریافت میشه

$ یک متغییر هست...

ارزش داره به ازاء مبلغی مثلا یه پست ارسال کنی چون پست های این جور سایت های به موارد زیر نیاز داره (اخرین خط)

میتونید قیمت ارسال مطالب را داخل انجمن های دیگه بدست بیارید البته نباید اینجا بحث قیمت گذاری پیش بیاد خلاف قوانین هست

والا منم قبلا مثل دوستان یه بار ماهانه کار کردم ولی طرفمون توزک از اب درامد متاسفانه

روزی چند تا میخوای ارسال کنی ؟؟؟

شرایط پست های که میخوای ارسال کنید مثلا دسته بندی یا تک برچست و منبع گذاری ومیزان حجم دانلود و اپلود فایل های هر پست ویرایش این فایل ها به طور کلی بیان کنید ؟

سایت شما به همه موارد بالا برای هر پست نیاز داره الان دیدمش

ویرایش شده در توسط mortezafox
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بحث آزاد هست درست اما....

اینجا جای این نوع تاپیک ها نیست. اگر بحث هزینه هست باید در بخش خرید و فروش تاپیک بزنید.

دوستانی که آمادگی دارن لطف کنن در پیام خصوصی پیگیری کنن. ممنون

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بحث آزاد هست درست اما....

اینجا جای این نوع تاپیک ها نیست. اگر بحث هزینه هست باید در بخش خرید و فروش تاپیک بزنید.

دوستانی که آمادگی دارن لطف کنن در پیام خصوصی پیگیری کنن. ممنون

مرتضی جان شرمنده.چشم از طریق پ.خ پیگیری میکینم.بازم میم شرمنده.من اصلا به قسمت دستش توجه نکردم(اصلا نگاه نمیکنم.)بازم میگم شرمنده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

معذرت میخوام وسط حرفتون میپرم ، اما تجربه من نشون داده از تبلیغات پول زیادی در نمیاد .

من یه وبلاگ دارم ، پیج رنک 3‌ !

تا حالا یه تومن هم بهم سود نرسونده .

الان بحث بحث محتواست نه تعدد مطالب .

به شخصه و بلاگ ها و وبسایتهای زیادی رو دیدم که تعداد مطالبشون به بالای 200 تا میرسه در حالیکه از تبلیغ چیزی گیرشون نمیاد

یعنی هزینه سایت رو هم در نمیاره .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من داشتم درامد ولی نه با 200 مطلب با 2500 مطلب و سایت نه وبلاگ

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نیاز به یک نویسنده دیگه.آیا کسی هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط shayan201680
      با سلام
      بنده یک سایت اصلی وردپرسی دارم و قرار شده که در ساب دامینشم از وردپرس استفاده کنم.
      الان میخوام کاری کنم که کاربران اگر در سایت اصلی ثبت نام کردند بتونند با همون مشخصات در ساب دامین نیز لاگین کنند و برعکس!
      ولی نمیدونم باید چکار کنم! 
      ممنون میشم اگر کسی بلده راهنمایی کنه، با تشکر... 
    • توسط dastjerdisf
      با سلام
      در بین اساتید کسی می تونه به من کمک کنه بگه چرا وقتی آدرس سایتم رو می نویسم اتومات این متن رو به اون اضافه می کنه/?i=1
      از مدیریت هاست پرسیدم میگند از کش مرورگر هستش اما چرا سایت های دیگه این جوری نیستند
      آدرس سایتم:http://hushmandyar.ir
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط devil1367
      با سلام
      من یک فروشگاه دارم چون قالب قبلیم نیازهامو نمیتونست برطرف کنه یه قالب جدید از یکی از سایتها خریداری کردم
      سوالم اینه با نصب بسته اسان نصب اطلاعاتی یا محصولات قبلی که داشتم حذف میشن ؟
      چطوری قالب رو شبیه دمو دربیارم و صفحات و برگه ها import کنم.

با تشکر
    • توسط armakcell
      با سلام بنده در سایتم میخواستم یک ابزارک قرار بدم مانند ابزارک این سایت
      http://powerturk.ir

اگر داخل این سایت برید در یک قسمت نوشته است آرشیو فول البوم
      بنده این ابزارک را چگونه به دست بیارم؟
      بنده یک تصویر ضمیمه میکنم در صورتی که در سایت وارد نشد