رفتن به مطلب

ديدگاه شما منتظر تاييد مدير است

rasivell

پست های پیشنهاد شده

سلام به عزيزان

ديديد در بيشتر سايت ها وقتي نظري ميزاري ، اين ديدگاه نمايش داده ميشه ولي با يه فونت و رنگ ديگه ،‌بالا و يا پايين همون ديدگاه مينويسه كه : ديدگاه شما منتظر تاييد مدير است !

چطور ميشه اين قابليت رو نمايش داد تو بخش ديدگاه ها؟؟

متشكرم

لینک به ارسال

پیشخوان --> تنظیمات --> گفت و گو ها --> پیش از‌ این‌که دیدگاهی نمایان شود --> مدیر باید همواره دیدگاه‌ها را بپذیرد.

لینک به ارسال

فكر كنم سو تفاهم شده!!!! اگر امكان داره دوستان عزيز درخواست من رو يك بار ديگه بخونن!!! ايني كه شما ميگيد براي اين هستش كه تا تاييد نشده نمايش داده نشه و اصلا ربطي به درخواست من نداره!!

من چيز ديگه اي خواسته بودم و چون واضح گفتم ديگه تكرار نميكنم تا دوباره گويي نشه

لینک به ارسال

یک سوال، الان کاری که آقا امید گفتن رو انجام داده بودید؟

لینک به ارسال

اون كار براي اينه كه طرف ميخواد قبل از نمايش نظر ، مدير تاييدش كنه!! چه ربطي به سوال من داشت؟؟؟

خودش پيش فرض رو اين گذينه هستش!! سوال من چيز ديگه ايه ، دوباره بخونيدش... پست اول

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

:)

ديديد در بيشتر سايت ها وقتي نظري ميزاري ، اين ديدگاه نمايش داده ميشه ولي با يه فونت و رنگ ديگه ،‌بالا و يا پايين همون ديدگاه مينويسه كه : ديدگاه شما منتظر تاييد مدير است !
پیشخوان --> تنظیمات --> گفت و گو ها --> پیش از‌ این‌که دیدگاهی نمایان شود --> مدیر باید همواره دیدگاه‌ها را بپذیرد.
ايني كه شما ميگيد براي اين هستش كه تا تاييد نشده نمايش داده نشه و اصلا ربطي به درخواست من نداره!!

:mellow: !!! :mellow:

ویرایش شده توسط oMid
لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز بهتر بود این زحمت تایپ کردنو به خودتون میدادید تا هم باعث سوء تفاهم نشه و هم اینطوری از جواب نگرفتنتون با دوستاتون بد حرف نزنید!

مطمئن باش اگر دوستاتون فرق گلابی و سیب و نمیدونستند اینجا سوالتونو مطرح نمیکردید. قصد بدی نداشتم فقط کمی صبر پیشه کنیم.

اما در مورد سوالتون:

کد زیر را به comments.php پوستتون اضافه و امتحان کنید:

<li <?php echo $oddcomment; ?>id="comment-<?php comment_ID() ?>">
<cite><?php comment_author_link() ?></cite> میگوید:
<?php if ($comment->comment_approved == '0') : ?>
<em>نظر شما در انتظار تایید مدیر است.</em>
<?php endif; ?>
<br />

لینک به ارسال

یعین نیاز هست بازهم این جمله رو بگم؟

دوستان عزیز اینجا کسی به دیگری بدهکار نیست. اگر هم جوابی داده میشه در جهت کمک و رفع مشکل هست و از روی وظیفه نیست.

و اگر مشکل دارید و یا میخواید به مشکل کسی جواب بدید باید حوضله داشته باشید. (هم کسیکه مشکل داره و هم کسیکه جواب میخواد بده)

بحث رو در جهت تاپیک ادامه بدید.

ممنون

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

دوستان سلام و خسته نباشید

ابتدا این کد برای من جواب نداد

یه مشکل دیگه دارم اینه که وقتی یه کاربز نظر میده نظر ارسال میشه ولی برای کاربر صفحه سفید میاد؟!

میشه دلیلش رو بگید؟!

ممنون

لینک به ارسال

دوستان سلام و خسته نباشید

ابتدا این کد برای من جواب نداد

یه مشکل دیگه دارم اینه که وقتی یه کاربز نظر میده نظر ارسال میشه ولی برای کاربر صفحه سفید میاد؟!

میشه دلیلش رو بگید؟!

ممنون

مشکل شما چی هست؟

صفحه سفید: افزونه ها را غیرفعال کنید و تست

لینک به ارسال

افزونه‌ای برای دیدگاه نه‌، تمامی افزونه‌هاتون رو غیرفعال و تست کنید ..

میتونید لینک سایتتون رو بدید تا ببینیم .

لینک به ارسال

بله www.yesmusic.ir

ببخشید اینجا مطرح میکنم جدیدا هم ادامه مطلب پست هام کلیک میکنم حروف های قاطی میاد از دیشب اینجور شده درست میشه چند ساعت خودش بازم خراب میشه

میشه بگید از چی است؟!

لینک به ارسال

دوست عزیز این امر طبیعیه!

زبان فارسی در بعضی جاها یونیکد نشون داده میشه.

لینک به ارسال

نه خیر

همون طور که گفتم این کاملا عادیه و شما هرکاری بکنید چون زبان فارسی یونیکد هست اینطور نشان داده میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...