رفتن به مطلب

افزونه ایرانی لایک مطالب

پست های پیشنهاد شده

post-1178-0-00344200-1424188731.jpg

نسخه 2.1: به زودی با ظاهری جدید در صفحه آماره

post-1178-0-00344200-1424188731_thumb.jp

ویرایش شده توسط alimir
  • امتیاز 3
لینک به ارسال

دیسلایک رو که فعلا نمیخواید بزارید؟!

سلام. ایشالا سعی میکنم در آینده ای نزدیک، آپشن جدیدی رو به صورت upvote/downvote (مثل سایت stackoverflow.com) اضافه کنم ;)

• امتیاز 3
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام. نسخه 2.2 با پشتیبانی کامل از bbPress آماده شده و دوستان عزیز میتونند نسخه آلفا رو از آدرس زیر دریافت کنید:

https://github.com/Alimir/wp-ulike

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

اقای میرزایی ما همچنان منتظر دیس لایک هستیم

واقعا خواهان زیاد داره اما نمیدونم چرا روش متمرکز نمیشید :دی

واقعا این دیسلایک چقد خوهان داشت! icon_smile.gif اوکی، من هدف اولیه ام این بود که سیستم مشابه فیسبوک باشه! اما حالا که اکثر دوستان به این ویژگی تأکید دارند، به زودی روی این قابلیت کار میکنم. icon_wink.gif

امکان لایک کردن به صورت مهمان رو هم داره؟

بله، متدهایی مختلفی رو برای لایک مهمان و کاربران داریم.

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

نسخه 2.3 وردپرس یولایک با کلی قابلیت جدید آماده است و به زودی منتشر خواهد شد. بخشی از این قابلیت های جدید عبارتند از:

• پشتیبانی کامل از سیستم امتیاز دهی myCRED
  • افزودن نقشه جهانی کاربران لایک کرد در صفحه آماره
  • افزودن بخش برترین لایک کنندگان به همراه جزئیات کشوری و تعداد لایک ها
  • افزودن استایل دهی جدید به دکمه پیشفرض + آپشن سفارشی سازی css در پنل تنظیمات
  • افزودن قالب جدید به ابزارک افزونه به همراه آپشن های کاربردی (برش عنوان، نمایش تصویر شاخص/آواتار و...)
  • و....

• امتیاز 2
لینک به ارسال

نسخه آزمایشی 2.3 با افزودن چند قابلیت جدید بر تاپیک قبلی (مثل پشتیبانی از پروفایل های کاربری و افزونه Ultimate Member)، پیوست شد. :)

wp-ulike-(www.alimir.ir).zip

• امتیاز 2
لینک به ارسال

اقای میرزایی تو این نسخه هم دیس لایک نیست؟

سلام، فعلا خیر.

احتمال داره این قابلیت رو در نسخه پرمیوم ارئه بدم. (تا حالا هیچ donate ای از افزونه نشده و به همین خاطر برای یک سری از قابلیت های ویژه، ممکنه یک نسخه پرمیوم آماده کنم)

ویرایش شده توسط alimir
  • امتیاز 2
لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید .

میشه امکانی به این افزونه ی بی نظیرتون اضافه کرد که براساس تعداد لایک های پست ها ، محبوب ترین نویسنده ها رو مشخص کرد ؟ یعنی نویسندگانی که پست هاشون بیشترین لایک رو داره به عنوان محبوب ترین نویسندگان معرفی بشن ؟

این امکان اگه از بی بی پرس ( محبوب ترین ارسال کنندگان موضوع ) هم پشتیبانی کنه ، عالی میشه .

شاید هم خوب باشه این امکان رو برای محبوب ترین ارسال کنندگان دیدگاه هم گذاشت .

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید .

میشه امکانی به این افزونه ی بی نظیرتون اضافه کرد که براساس تعداد لایک های پست ها ، محبوب ترین نویسنده ها رو مشخص کرد ؟ یعنی نویسندگانی که پست هاشون بیشترین لایک رو داره به عنوان محبوب ترین نویسندگان معرفی بشن ؟

این امکان اگه از بی بی پرس ( محبوب ترین ارسال کنندگان موضوع ) هم پشتیبانی کنه ، عالی میشه .

شاید هم خوب باشه این امکان رو برای محبوب ترین ارسال کنندگان دیدگاه هم گذاشت .

سلام، پیشنهاد خوبیه. میتونم برای نسخه های آینده بررسی کنم. :)

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...
  • اضافه کردن...