esyoo

حذف منوی راهنمای بالای وردپرس برای کاربران

29 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

کدهای زیر در فایل فانکشن باید قرار بگیرن:

حذف نوار مدیر برای کاربران بجز مدیر:

/* Disable the Wordpress Admin Bar for all but admins. */
if (!current_user_can('administrator')):
show_admin_bar(false);
endif;

حذف نوار مدیر برای همه :

/* Disable the Wordpress Admin Bar for everyone. */
show_admin_bar(false);

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تشکر از شما خیلی لطف کردید.این کد عمل کرد.اما من می خوام علاوه بر صفحه اصلی سایت در بخش پیش خوان هم فقط برای کاربران حذف بشه.

یعنی اینجا

16429426416642389663_thumb.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مرجع رو مطالعه کنید تا هر جور دوست دارید دسترسی بدید :

http://wp.tutsplus.com/tutorials/how-to-disable-the-admin-bar-in-wordpress-3-3/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بادرود :

مي دانيم كه نوار ابزار ورد پرس به طور پيشفرض براي هركاربري كه در سايت ثبت نام مي كند فعال است و براي غير فعال كردن آن بايد به صورت دستي از طريق منوي كاربران آنرا غير فعال كنيم. چگونه مي توان اين نوار ابزار را به طور پيشفرض غير فعال كرد و اينبار براي فعال كردن به طور دستي از طريق منوي كاربران آنرا براي هركاربر دلخواه فعال كنيم.كدي كه معرفي كرده ايد براي غير فعال كردن نوار ابزار مشكلش اين است كه اگر با اين كد نوار ابزار غيرفعال شود با گذاشتن تيك مشاهده نوار ابزار هنگام مشاهده سايت هم براي كاربر مورد نظر فعال نخواهد شد البته مي تواند تعيين كرد كه مثلا اگر كسي به عنوان نويسنده تعيين نقش شود به نوار ابزار دسترسي داشته باشد .ولي من مي خواهم همه مثلا به عنوان مشاركت كننده تعيين نقش شوند ولي فقط كاربراني كه من مي خواهم به اين نوار ابزار دسترسي داشته باشند. ميشه هر بار كاربر جديد كه ثبت نام كرد نوار ابزار را برايش غيرفعال كرد اما اگر چند روز فرصت نشد به مديريت سرزد و در اين مدت تعدادي كاربر ثبت نام كردند همه به نوار ابزار دسترسي خواهند داشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خسته نباشید

مطالب بسیار عالی دارید . ممنون

سوالی داشتم

بوسیله افزونه ای (Role Scoper ) تونستم سطح کاربری نویسنده رو کنترل کنم و که فقط یوزرهاش بتونن نوشته + رسانه + برگه اضافه کنن .

و همچنین یوزهای نویسنده ، نوشت های هم دیگه و نیز مدیریت اصلی سایت رو نمی بینن - فقط می تونن نوشته های خودشون رو مدیریت کنن .

این یوزرها برگه ها رو که می نویسن نمی تونن انتشار بدن و باید مدیریت تأیید کنه و لی نوشته ها این جوری نیستن . چطور می شه برا نوشته ها هم این کار رو کرد تا بدون تأیید مدیریت انتشار نشن ؟

خیلی ممنونم

ویرایش شده در توسط aliminaei01

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این سوالتون به این تاپیک مربوط نمیشه

لطفا در تاپیک جدید و در بخش مناسب (افزونه ها>مشکلات دیگر)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینجوری فک کنم کل نوار حذف میشه و دیگه نمیاد، توی تنظیمات پروفایل یه تیک هست که نوار مدیریت نمایش داده نشه، اگه بخواهیم اوت تیک به صورت پیش فرض زده شده باشه باید چیکار کنیم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینجوری فک کنم کل نوار حذف میشه و دیگه نمیاد، توی تنظیمات پروفایل یه تیک هست که نوار مدیریت نمایش داده نشه، اگه بخواهیم اوت تیک به صورت پیش فرض زده شده باشه باید چیکار کنیم؟

غیر فعال کردن برای کاربران جدید

// Disable the user admin bar on public side on registration
add_action('user_register','trash_public_admin_bar');
function trash_public_admin_bar($user_ID) {
update_user_meta( $user_ID, 'show_admin_bar_front', 'false' );
}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از کد زیر استفاده کردم ولی تغییری نکرد !

show_admin_bar( false );

ویرایش شده در توسط mahdiar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از کد زیر استفاده کردم ولی تغییری نکرد !

show_admin_bar( false );

در فایل functions استفاده کردید؟

ببینید در سمت سایت admin bar حذف میشود یا نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله در فانکشن استفاده کردم . در سمت سایت هم حذف نمیشه .

البته از پوسته ای که خودم طراحی کردم استفاده می کنم . نمی دونم ربطی داره یا نه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

روی پوسته دیگه ایی تست کنید

مثلا پوسته پیش فرض

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

روی پوسته های پیش فرض هم تست کردم . البته فانکشن هاشون خیلی پیچیده بود . من خط بعد از <?php وارد کردم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با افزونه تست کنید:

http://wordpress.org/plugins/wp-admin-bar-removal/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با این افزونه غیر فعال شد .

Admin Bar Disabler

راه حلی نداره بدون افزونه این کار رو کرد ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میتونید کدهای داخل افزونه رو بردارید و داخل فانکشن پوسته تون قرار بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بادرود :

مي دانيم كه نوار ابزار ورد پرس به طور پيشفرض براي هركاربري كه در سايت ثبت نام مي كند فعال است و براي غير فعال كردن آن بايد به صورت دستي از طريق منوي كاربران آنرا غير فعال كنيم. چگونه مي توان اين نوار ابزار را به طور پيشفرض غير فعال كرد و اينبار براي فعال كردن به طور دستي از طريق منوي كاربران آنرا براي هركاربر دلخواه فعال كنيم.كدي كه معرفي كرده ايد براي غير فعال كردن نوار ابزار مشكلش اين است كه اگر با اين كد نوار ابزار غيرفعال شود با گذاشتن تيك مشاهده نوار ابزار هنگام مشاهده سايت هم براي كاربر مورد نظر فعال نخواهد شد البته مي تواند تعيين كرد كه مثلا اگر كسي به عنوان نويسنده تعيين نقش شود به نوار ابزار دسترسي داشته باشد .ولي من مي خواهم همه مثلا به عنوان مشاركت كننده تعيين نقش شوند ولي فقط كاربراني كه من مي خواهم به اين نوار ابزار دسترسي داشته باشند. ميشه هر بار كاربر جديد كه ثبت نام كرد نوار ابزار را برايش غيرفعال كرد اما اگر چند روز فرصت نشد به مديريت سرزد و در اين مدت تعدادي كاربر ثبت نام كردند همه به نوار ابزار دسترسي خواهند داشت.

می تونید فایل user_edit.php را از پوشه wp-admin باز کنید و بگردید دنبال

<input name="admin_bar_front" type="checkbox" id="admin_bar_front" value="1"<?php checked( _get_admin_bar_pref( 'front', $profileuser->ID ) ); ?> />

و تبدیلش کنید به

<input name="admin_bar_front" type="checkbox" id="admin_bar_front" value="0"<?php checked( _get_admin_bar_pref( 'front', $profileuser->ID ) ); ?> />

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کار رو باید بعد از هر به روز رسانی وردپرس انجام داد ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بستگی داره که این فایل هم بروز بشه یا خیر

باید بعد هر بروزرسانی بررسی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستش تا اونجا که من اطلاع دارم پیشهاد می کنن تو فایل های هسته وردپرس تغییرات ندیم . راه بهترش همون فانکشن هستش که فرمودید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نوارابزار بالای سایت بعد از تعویض پوسته به (پوسته صحیفه) از بین رفته

تیک نمایش نوار ابزار هم تو بخش تنظیمات شناسنامه فعاله

قبلا پوسته جریده بود الان تو اون هم نمیاد

البته تو پیشخوان میاد تو خود سایت واسه ادمین و سایر کاربرا نمیاد

ممنون میشم راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نوارابزار بالای سایت بعد از تعویض پوسته به (پوسته صحیفه) از بین رفته

تیک نمایش نوار ابزار هم تو بخش تنظیمات شناسنامه فعاله

قبلا پوسته جریده بود الان تو اون هم نمیاد

البته تو پیشخوان میاد تو خود سایت واسه ادمین و سایر کاربرا نمیاد

ممنون میشم راهنمایی کنید

پوسته شما یک قالب تجاری هست و بحث درباره قالب تجاری ممنوع است

لطفا قوانین بخوانید

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همین انجمن هم یه انجمن تجاری هست

پوسته شما یک قالب تجاری هست و بحث درباره قالب تجاری ممنوع است

لطفا قوانین بخوانید

موفق باشید

این انجمن هم با یه انجمن ساز تجاری ساخته شده

ویندوزی که استفاده میکنید هم تجاریه

دریم ویور هم تجاریه

فتوشاپ هم تجاریه

کلا هرچیزی که تو کامپیوترتون هست به جز مرورگر تجاریه

اگه شما همه موارد بالا رو خریداری کردید من هم این پوسته رو خریدم

نگید خریدم که ایران تحریمه و چیزی به ایرانی فروخته نمیشه

بحث حلال و حروم باشه تمام اینا حرومه شما ویندوزت رو به داس تغییر بده جای فتوشاپ هم نقاشی بکش

اگه منتطقی باشی حذفش نمیکنی

ویرایش شده در توسط daxtin

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط cheeta
      با سلام خدمت اساتید گل وردپرس
      من برای فروش از افزونه edd و با قالب دستکاری شده صحیفه کار میکنم. مشکلی که دارم اینه مه وقتی به عنوان مدیر خرید میکنم تمام مراحل تا پس از پرداخت تا اخر اجرا میشه اما وقتی با نقش های کاربری دیگه از جمله مشترک خرید میکنم وقتی در صفحه سبد خرید روی " خرید و دانلود " کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. یعنی به صفحه پرداخت نمیره و البته هیچ خطایی هم نمیده.
      با عوض کردن قالب مشکل حل میشه اما می خوام مشکل رو در همین قالب بر طرف کنم. چطور میشه این محدودیت رو برای سایر نقش های کاربری برداشت؟ کی چیزی در این زمینه هست؟
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم
    • توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟