رفتن به مطلب

حذف منوی راهنمای بالای وردپرس برای کاربران

esyoo

پست های پیشنهاد شده

سلام

کدهای زیر در فایل فانکشن باید قرار بگیرن:

حذف نوار مدیر برای کاربران بجز مدیر:

/* Disable the Wordpress Admin Bar for all but admins. */
if (!current_user_can('administrator')):
show_admin_bar(false);
endif;

حذف نوار مدیر برای همه :

/* Disable the Wordpress Admin Bar for everyone. */
show_admin_bar(false);

لینک به ارسال

این مرجع رو مطالعه کنید تا هر جور دوست دارید دسترسی بدید :

http://wp.tutsplus.com/tutorials/how-to-disable-the-admin-bar-in-wordpress-3-3/

لینک به ارسال

بادرود :

مي دانيم كه نوار ابزار ورد پرس به طور پيشفرض براي هركاربري كه در سايت ثبت نام مي كند فعال است و براي غير فعال كردن آن بايد به صورت دستي از طريق منوي كاربران آنرا غير فعال كنيم. چگونه مي توان اين نوار ابزار را به طور پيشفرض غير فعال كرد و اينبار براي فعال كردن به طور دستي از طريق منوي كاربران آنرا براي هركاربر دلخواه فعال كنيم.كدي كه معرفي كرده ايد براي غير فعال كردن نوار ابزار مشكلش اين است كه اگر با اين كد نوار ابزار غيرفعال شود با گذاشتن تيك مشاهده نوار ابزار هنگام مشاهده سايت هم براي كاربر مورد نظر فعال نخواهد شد البته مي تواند تعيين كرد كه مثلا اگر كسي به عنوان نويسنده تعيين نقش شود به نوار ابزار دسترسي داشته باشد .ولي من مي خواهم همه مثلا به عنوان مشاركت كننده تعيين نقش شوند ولي فقط كاربراني كه من مي خواهم به اين نوار ابزار دسترسي داشته باشند. ميشه هر بار كاربر جديد كه ثبت نام كرد نوار ابزار را برايش غيرفعال كرد اما اگر چند روز فرصت نشد به مديريت سرزد و در اين مدت تعدادي كاربر ثبت نام كردند همه به نوار ابزار دسترسي خواهند داشت.

لینک به ارسال
  • 9 ماه بعد...

سلام خسته نباشید

مطالب بسیار عالی دارید . ممنون

سوالی داشتم

بوسیله افزونه ای (Role Scoper ) تونستم سطح کاربری نویسنده رو کنترل کنم و که فقط یوزرهاش بتونن نوشته + رسانه + برگه اضافه کنن .

و همچنین یوزهای نویسنده ، نوشت های هم دیگه و نیز مدیریت اصلی سایت رو نمی بینن - فقط می تونن نوشته های خودشون رو مدیریت کنن .

این یوزرها برگه ها رو که می نویسن نمی تونن انتشار بدن و باید مدیریت تأیید کنه و لی نوشته ها این جوری نیستن . چطور می شه برا نوشته ها هم این کار رو کرد تا بدون تأیید مدیریت انتشار نشن ؟

خیلی ممنونم

ویرایش شده توسط aliminaei01
لینک به ارسال

سلام

این سوالتون به این تاپیک مربوط نمیشه

لطفا در تاپیک جدید و در بخش مناسب (افزونه ها>مشکلات دیگر)

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

اینجوری فک کنم کل نوار حذف میشه و دیگه نمیاد، توی تنظیمات پروفایل یه تیک هست که نوار مدیریت نمایش داده نشه، اگه بخواهیم اوت تیک به صورت پیش فرض زده شده باشه باید چیکار کنیم؟

لینک به ارسال

اینجوری فک کنم کل نوار حذف میشه و دیگه نمیاد، توی تنظیمات پروفایل یه تیک هست که نوار مدیریت نمایش داده نشه، اگه بخواهیم اوت تیک به صورت پیش فرض زده شده باشه باید چیکار کنیم؟

غیر فعال کردن برای کاربران جدید

// Disable the user admin bar on public side on registration
add_action('user_register','trash_public_admin_bar');
function trash_public_admin_bar($user_ID) {
update_user_meta( $user_ID, 'show_admin_bar_front', 'false' );
}

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

من از کد زیر استفاده کردم ولی تغییری نکرد !

show_admin_bar( false );

ویرایش شده توسط mahdiar
لینک به ارسال

من از کد زیر استفاده کردم ولی تغییری نکرد !

show_admin_bar( false );

در فایل functions استفاده کردید؟

ببینید در سمت سایت admin bar حذف میشود یا نه؟

لینک به ارسال

بله در فانکشن استفاده کردم . در سمت سایت هم حذف نمیشه .

البته از پوسته ای که خودم طراحی کردم استفاده می کنم . نمی دونم ربطی داره یا نه ؟

لینک به ارسال

روی پوسته های پیش فرض هم تست کردم . البته فانکشن هاشون خیلی پیچیده بود . من خط بعد از <?php وارد کردم .

لینک به ارسال

میتونید کدهای داخل افزونه رو بردارید و داخل فانکشن پوسته تون قرار بدید

لینک به ارسال

بادرود :

مي دانيم كه نوار ابزار ورد پرس به طور پيشفرض براي هركاربري كه در سايت ثبت نام مي كند فعال است و براي غير فعال كردن آن بايد به صورت دستي از طريق منوي كاربران آنرا غير فعال كنيم. چگونه مي توان اين نوار ابزار را به طور پيشفرض غير فعال كرد و اينبار براي فعال كردن به طور دستي از طريق منوي كاربران آنرا براي هركاربر دلخواه فعال كنيم.كدي كه معرفي كرده ايد براي غير فعال كردن نوار ابزار مشكلش اين است كه اگر با اين كد نوار ابزار غيرفعال شود با گذاشتن تيك مشاهده نوار ابزار هنگام مشاهده سايت هم براي كاربر مورد نظر فعال نخواهد شد البته مي تواند تعيين كرد كه مثلا اگر كسي به عنوان نويسنده تعيين نقش شود به نوار ابزار دسترسي داشته باشد .ولي من مي خواهم همه مثلا به عنوان مشاركت كننده تعيين نقش شوند ولي فقط كاربراني كه من مي خواهم به اين نوار ابزار دسترسي داشته باشند. ميشه هر بار كاربر جديد كه ثبت نام كرد نوار ابزار را برايش غيرفعال كرد اما اگر چند روز فرصت نشد به مديريت سرزد و در اين مدت تعدادي كاربر ثبت نام كردند همه به نوار ابزار دسترسي خواهند داشت.

می تونید فایل user_edit.php را از پوشه wp-admin باز کنید و بگردید دنبال

<input name="admin_bar_front" type="checkbox" id="admin_bar_front" value="1"<?php checked( _get_admin_bar_pref( 'front', $profileuser->ID ) ); ?> />

و تبدیلش کنید به

<input name="admin_bar_front" type="checkbox" id="admin_bar_front" value="0"<?php checked( _get_admin_bar_pref( 'front', $profileuser->ID ) ); ?> />

لینک به ارسال

بستگی داره که این فایل هم بروز بشه یا خیر

باید بعد هر بروزرسانی بررسی کنید

لینک به ارسال

راستش تا اونجا که من اطلاع دارم پیشهاد می کنن تو فایل های هسته وردپرس تغییرات ندیم . راه بهترش همون فانکشن هستش که فرمودید .

لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...

من نوارابزار بالای سایت بعد از تعویض پوسته به (پوسته صحیفه) از بین رفته

تیک نمایش نوار ابزار هم تو بخش تنظیمات شناسنامه فعاله

قبلا پوسته جریده بود الان تو اون هم نمیاد

البته تو پیشخوان میاد تو خود سایت واسه ادمین و سایر کاربرا نمیاد

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

من نوارابزار بالای سایت بعد از تعویض پوسته به (پوسته صحیفه) از بین رفته

تیک نمایش نوار ابزار هم تو بخش تنظیمات شناسنامه فعاله

قبلا پوسته جریده بود الان تو اون هم نمیاد

البته تو پیشخوان میاد تو خود سایت واسه ادمین و سایر کاربرا نمیاد

ممنون میشم راهنمایی کنید

پوسته شما یک قالب تجاری هست و بحث درباره قالب تجاری ممنوع است

لطفا قوانین بخوانید

موفق باشید

لینک به ارسال

همین انجمن هم یه انجمن تجاری هست

پوسته شما یک قالب تجاری هست و بحث درباره قالب تجاری ممنوع است

لطفا قوانین بخوانید

موفق باشید

این انجمن هم با یه انجمن ساز تجاری ساخته شده

ویندوزی که استفاده میکنید هم تجاریه

دریم ویور هم تجاریه

فتوشاپ هم تجاریه

کلا هرچیزی که تو کامپیوترتون هست به جز مرورگر تجاریه

اگه شما همه موارد بالا رو خریداری کردید من هم این پوسته رو خریدم

نگید خریدم که ایران تحریمه و چیزی به ایرانی فروخته نمیشه

بحث حلال و حروم باشه تمام اینا حرومه شما ویندوزت رو به داس تغییر بده جای فتوشاپ هم نقاشی بکش

اگه منتطقی باشی حذفش نمیکنی

ویرایش شده توسط daxtin
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...