40 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

دوستان یه مشکلعجیب برام پیش اومده من هر چقدر می خوام قالبم رو تغییر بم نمی شه و توی یکی از قالبهای قدیمی گیر کرده یکی از دوستان گفت که حتماً قالبت مشکل داره من دخ قالب دیگه هم امتحان کردم اما باز نشد بعدش قالب پیش فرض رو هم انتخاب کردم البته هر دو تاشونو اما بازم همون قالب مزخرف قبلی رو نشون می داد دیگه دارم دیونه میشم .

هاست هم مشکل نداره چون رو همون سرور سه تا سایت وردپرسی دیگه هم داریم اما اونا مشکلی ندارن .

اگه کمک کنید ممنون می شم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میتونید از طریق php my admin این کارو انجام بدین و پوسته رو تغییر بدین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما پوشه ی قالب فعلی رو حذف کن (دانلود کن و بعد پاک کن) و سایت را رفرش کن تا با قالب دیفالت بیاد بالا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میتونید از طریق php my admin این کارو انجام بدین و پوسته رو تغییر بدین.

میشه یه کم بیشتر توضیح بدید .

دقیقاً به کدوم قسمت برم و چه فایلی با چه نامی رو و کدوم قسمتش رو تغییر بدم .

شما پوشه ی قالب فعلی رو حذف کن (دانلود کن و بعد پاک کن) و سایت را رفرش کن تا با قالب دیفالت بیاد بالا

فکر کنم این کار رو انجام دادم اما جواب نداد .

ممنونم از کمکاتون اگه دوستای دیگه هم نظری دارن ممنون می شم بگن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما پوشه پوسته فعلی رو از روی سرور حذف کنید.

بعد هم پوسته پیش فرض رو فعال کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه یه کم بیشتر توضیح بدید .

دقیقاً به کدوم قسمت برم و چه فایلی با چه نامی رو و کدوم قسمتش رو تغییر بدم .

فکر کنم این کار رو انجام دادم اما جواب نداد .

ممنونم از کمکاتون اگه دوستای دیگه هم نظری دارن ممنون می شم بگن .

اینکار چطوری ممکنه جواب نده وقتی پوشه پوسته ی فعلی وجود نداشته باشه سایت چطور هنوز روی اون لود می شه

کش ها را قبل از اینگونه تغییرات غیر فعال کنید و من فکر می کنم در موارد قبلی هم کش ها اجازه دیدن تغییرات را نمی دادند از چه افزونه و تنظیماتی برای کش استفاده می کنید احتمالا باید در تنظیمات کش دستکاری کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اره احتمال زیاد مربوط به کش هست...

شایدم مرورگر شما.... بعد حذف کش مرورگرتون رو خالی کردین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

AJAX Thumbnail Rebuild

اکیسمت

فرم تماس نسخه 7

CyStat

Fix Rss Feeds

Hotfix

Meta Box

PS Auto Sitemap

Support Tickets

Theme-Check

WordPress SEO

wp-jalali

WP-PageNavi

WP Show IDs

اینا کل افزونه هایی هستش که من استفاده می کنم .

قبل از تغییر قالب همشونم غییر فعال کردم اما نشد .

در ضمن وقتی قالب قیلی لود می شه تصاویر و ایناشو نمی یاره فقط یه چیز به هم ریخته میاره .

نمیشه از سی پنل درستش کرد احتمال نداره دیتابیس یا یکی از فایلهای وردپرس خراب شده باشه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید این کاری که میگم رو انجام بدید.

وارد phpmyadmin بشین.

داخل جدول "wp_options " بشید،ابتدا تعداد جداول قابل نمایش رو خیلی زیاد تر کنید،مثلا 1000 کنید.بعد برید اخرا و اینو پیدا کنید" current_theme" حالا اینو ویرایش کرده نام پوسته جدید رو بنویسید تو...

نتیجه رو گزارش بدین

البته کلمه wp ممکنه نباشه و فرق داشته باشه(موقع ثبت نام انتخاب میشه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کارم کردم .

باز درست نشد .

میشه اگه این درست نشد یه وردپرس دیگه نصب کنم و همه ی مطالب تصاویر تگ ها کامنت ها و ... رو بهش منتقل کنم ؟

یا راه دیگه ای برای تعویض قالب ندارم . :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله میتونید یک وردپرس جدید بریزید و بعد دیتابیس وردپرس قدیمی رو روش ست کنید.

یا اینکه از وردپرس قدیمی برون بری کنید و در وردپرس جدید درون ریزی کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بروز رساني كرديد اين مشكل پيش اومده ؟؟؟

يا يكدفعه اين جوري شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه چیزی کشف کردم :D

فقط صفحه ی اصلی این مشکل رو داره وگرنه بقیه ی صحات با خود قالب سایت به نمایش در می یاد .

www.saghezi.com

فکر کنم این مشکل فقط برای من بدبخته :D

چند وقت پیش یهو اینجوری شد .

ربطی به زمان بروزرسانی نداشت .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در صفحه اصلی داره از پوسته ایی به نام gamespeed میخونه انا در ضفحات داخلی داره از wordpress98 میخونه!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب راهی هست که کاری کنم که در هر دو صفحه از wordpress98 بخونه ؟

پوسته ی gamespeed دیگه اصلاً توی سایت من وجود نداره چون من حذفش کردم از کجا داره میخونه نمی دونم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل هدر و ایندکس پوسته تون رو فشرده و اینجا پیوست کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما تمام فولدر هاي داخل پوشه theme به جز 2011 رو پاك كن ، حالا سايت رو لود كن بعد از لود ctrl+f5 رو بزن تا كش براي اون سايت پاك بشه بعد از اين تقريبا غير ممكنه درست نشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز پوشه ی قالب را با تمام محتویاتش دانلود کن روی سیستم و بعد پاکش کن

اگر کش و کوکی هایت را هم پاک کنی قالب که دیگه وجود نخواهد داشت تا لود بشه وقتی قالب نباشه سیستم به صورت خودکار هدایت می شه به قالب دیفالت اگر نشد وارد ادمین شو و در بخش به روز رسانی ها به روی بازسازی مجدد وردپرس بزن تا هر کدی توی هسته و ریشه هم اضافه شده پاک بشه و اینکار عین همون عوض کردن وردپرسه بدون دنگ و فنگ و مشکلات جانبی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کاری که گفتید رو انجام دادم پیام پایین رو داد .

دریافت به‌روزرسانی از http://fa.wordpress.org/wordpress-3.4.2-fa_IR.zip…

گشودن (باز کردن) بسته به‌روزرسانی…

نمی‌توان پرونده‌ها را کپی کرد.

راه‌اندازی انجام نشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از ديتا بيس بك آپ بگير بعد پاك كن وردپرس سپس بريز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همه ی کارایی که گفتید رو انجام دادم میشه یکی یه سری بزنه ببینه درست شده یا نه آخه تو سیستم من همش درست نشون میده .

www.saghezi.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کاری که گفتید رو انجام دادم پیام پایین رو داد .

دریافت به‌روزرسانی از http://fa.wordpress.....4.2-fa_IR.zip…

گشودن (باز کردن) بسته به‌روزرسانی…

نمی‌توان پرونده‌ها را کپی کرد.

راه‌اندازی انجام نشد

این ارور معنیش اینه که یا فضای کافی برای کار رو نداری یا دسترسی پوشه ها و فایل هات اشتباهه

که هر دوش هم می تونه باعث قفل شدن قالبت بشه اول فضای سایتت رو چک کن و بعد هم دسترسی پوشه ها و فایل ها در صورت کلی دسترسی کل پوشه ها 725 و دسترسی فایل های php 666 دسترسی پوشه های uploads , upgrade روی 755 فایل های htaccess و wp-config.php روی 444 باید باشند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم
    • توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط armakcell
      سلام ، بنده یک مشکل خیلی بزرگ دارم اگر به بنده کمک کنید واقعا مدیون شما میشم
      بنده افزونه سئو را در وردپرس نصب کرده ام و اما هویت گوگل وقتی کد را میفرستد و بنده میزنم میگوید نمایه وجود ندارد
      فایلی را آپلود میکنم ببینید متوجه مشکل بنده میشید