رفتن به مطلب

mahdi

پست های پیشنهاد شده

سلام.

یه جا نوشته بود که لینک مستقیم به وبسایت = استفاده از پهنای بند سایت ما

زماني كه وب سايتهاي ديگر به فايلهاي روي وب سايت شما از قبيل موزيك عكس و يا ... بصورت مستقيم لينك مي دهند در واقع از پهناي باند شما استفاده مي كنند.

Hotlinks protections به شما اين امكان را می دهد تا سايت هاي ديگر نتوانند به فايلهاي وب سايت شما مستقيما لينك بدهند.

برای استفاده، به سی پنل وارد شده و به بخش Hotlinks protections بروید.

1 - اگه از این سرویس استفاده کنم برای سئو مشکل پیش میاد ؟ ( از این جهت که سئو رابطه مستقیم با لینک داره [ لینک = رتبه بالاتر ] )

2- اگه مشکل پیش نمیاد ، لطفا نحوه استفاده ازش رو دقیقا توضیح بدید .

لینک به ارسال

برای جلوگیری از لیچ این کار انجام میشه و ضرر هم داشته باشه (که داره) مطمئن باشید به مصرف نشدن پهنای باند شما میارزه(البته اگر سایت پربازدیدی دارید و مطالب همه از خودتون هست)

لینک به ارسال

برای جلوگیری از لیچ این کار انجام میشه و ضرر هم داشته باشه (که داره) مطمئن باشید به مصرف نشدن پهنای باند شما میارزه(البته اگر سایت پربازدیدی دارید و مطالب همه از خودتون هست)

اکه خودم لینک بسازم فقط برای بالا رفتن رتبه در ګوګل - ایا این لینک ها بی اثر میشه ؟

لینک به ارسال
اکه خودم لینک بسازم فقط برای بالا رفتن رتبه در ګوګل - ایا این لینک ها بی اثر میشه ؟

بله کاملا بی اثر هستن.چون دیگه گوگل این بازی هارو یاد گرفته!!

ولی یک چیزی رو یادتون باشه،به کارتون برسید و به رتبه گوگل توجه نکنید... اون رتبه بیخود هست،یکی از مسئولین گوگل میگفت،شما به این نگاه نکنید که ما هر چند ماه در میون یک رتبه ای به صغحات میدیم.این رتبه برای ما ارزشی ندارند.رتبه های صفحات در نت برای ما هر دقیقه تغییر میکند...پس بیخیال رتبه گوگل بشید...

لینک به ارسال

اکه بک لینک خریده باشم ( که تو بازدید اثر داره ) / این بک لینک بی اثر می شه ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...