رفتن به مطلب

کاهش حجم دیتابیس وردپرس!

پست های پیشنهاد شده

سلام

عاغا ما اینجا سوال کردیم اما فکر کنم تو صفحه اول انجمن نمایش داده نمیشه، اگه ممکنه پاسخ بدید.

- با تشکر

اینجا من یه سوال دارم بعد از نصب فقط افزونه WP Clean Up در زیر یه دکمه دیگه هست به اسم “Optimize” این گزینه کارش چیه؟ اگه این رو بزنیم چی میشه؟
ویرایش شده توسط Farzad
اضافه کردن سوال !
لینک به ارسال

دوست عزیز سوالات باید در انجمن مطرح بشن اون بخش برای کامنت هست نه پرسش و پاسخ.

سوال تون به پست تون اضافه شد.

کار دکمه ی مورد نظر، بهینه سازی دیتابیس و اجرای کار افزونه هست.

لینک به ارسال

توضیحات افزونه در مخزن رو مشاهده کردید ؟

WP Clean Up can help us to clean up the wordpress database by removing "revision" "draft" "auto draft" "moderated comments" "spam comments" "trash comments" "orphan postmeta" "orphan commentmeta" "orphan relationships" "dashboard transient feed". It allows you to optimize your WordPress database without phpMyAdmin. It adds a settings page to "Dashboard"->"Settings"->"WP Clean Up" where you can clean up the wordpress database. It allows you to remove the redundant data within few clicks. It is a effective tool to keep your database clean and surely save a lot of space of your MySQL Database.

لینک به ارسال

حالا ما آخرش این تیکه رو استفاده کنیم مشکلی پیش نمیاد خوبه بده کی ها استفاده کینم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...