رفتن به مطلب

مشکلات تغییر پیوندیکتا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. بنده قصد داشتم تا پس از مدتی ساختار پیوند های یکتای وبلاگم رو از

/post/%post_id%.php

به

/%post_id%/%postname%

تغییر بدم اما با مشکلات بسیار زیادی مواجه شدم! اینکه صفحات 404 به وجود میان. برای حل این مشکل از افزونه تغییر پیوندیکتای مطمئن استفاده کردم که متاسفانه خطای header already send میده. برای حل این ارور از انواع دوز و کلک های برنامه نویسی مثل اضافه کردن ob_flush و تغییر htaccess و روشن وخاموش کردن flush در php flag استفاده کردم که هیچ کدوم کارگر نیافتاد!

کلی از برنامه نویسی مایه گذاشتم که درست بشه که نشد. بعد این افزونه رو بی خیال شدم و مثل قبل در سایت های خارجی یه چند روز و هفته ای دنبال افزونه و هک مناسب گشتم که با افزونه Simple Redirect 301 برخوردم که افزونه ایست بس عالی اما مشکل اساسی دارم باهاش!

اولین مشکلم در انتقاله! یعنی در لوکال هاست ، انتقال پست ها به پیوندیکتای جدید رو با جدیت و رغبت تمام انجام میده اما در وبلاگ به صورت آنلاین خیر! به طوری که اصلا

/post/%post_id%.php

رو تشخیص نمی ده و مثل قبل ارور 404 به وجود میاد.

اما مشکل بزرگترم اینه:

وقتی کدهای این افزونه ی جدید رو بررسی کردم دیدم این هم برای انتقال از تابع header استفاده می کنه اما وقتی استفاده می کنم برای آدرس های دیگه به صورت آزمایشی ، هیچ اروری مربوط به اون تابع ایجاد نمیشه! کدهای header دو تابع رو با جایگزینی متغیر هاو... هم جایگزین کردم اما بازم در افزونه ی اول ارور cannot modify header به وجود اومد!

هیچ سایت ایرانی و خارجی ای نمونده که نگردمش و افزونه و کدی هم نبوده که از زیر دستم دربره تا اینکه به اینجا پناه آوردم!

لطفا اگر شما راه کاری ، راه دورزدنی ، کدی ، هکی ، افزونه ای چیزی میشناسید که واقعا بدون مشکل کار کنه ، لطفا این حقیر رو راهنمایی بفرمایید.

لینک به ارسال

سلام خدمت شما . یک بار دیگر پیوند یکتا رو روی /post/%post_id%.php قرار دهید . اگه بک آپ از فایل هاتون و دیتابیستون دارین که چه بهتر !

قبل از هرگونه تغییر کلی حتما از فایل ها و دیتابیستون بک آپ بگیرین . خب بعد از بازگردانی پیوند به حالت قبلی یعنی /post/%post_id%.php

حتما حتما یک backup از کل هاست و database بگیرین و افزونه http://wordpress.org/extend/plugins/change-permalink-helper/ را نصب کنید . توجه کنید که حتما بک آپ لازم هست !

حالا با خیال راحت اقدام به پیوند یکتا کنید !

Change Permalink Helper یک پلاگین کاربردی جهت تغییر پیوند یکتای وردپرس بدون خطای 404 می باشد ، این پلاگین با انتقال بازدیدکنندگان به آدرس و پیوند یکتای جدید مانع از ایجاد خطای 404 می شود ، کافیست پلاگین را نصب و فعال سازی کنید و سپس پیوند یکتای وردپرس را به راحتی تغییر دهید و توجه داشته باشید که این پلاگین صفحه تنظیمات ندارد و فقط کافیست آن را فعال و سپس پیوند یکتا را تغییر دهید

---------------------------------------------------------------

پیوند یکتا شما /%post_id%/%postname% کاملا اشتباه است و صحیح نمی باشد . نمونه صحیح /%post_id%/%postname%/

تمامی راهکار ها را مو به مو انجام دهید انشااله نتیجه می گیرید .

لینک به ارسال

خیلی ممنون از شما. اما مشکلی که این افزونه داره ، اینه که postname رو شناسایی نمی کنه! یعنی مثلا به جای ارسال به:

/4162/what-is-ajax

به:

/4162

که هرچند به دلیل اون اسلش خود وردپرس پست رو بدون مشکل باز میکنه با هر دو آدرس ، اما مشکل اینجاست که در موتور های جستجوگر هم آدرس جدید به اون دومی ثبت میشه و postname نخواهیم داشت!

البته الان خودم یه فکری به سرم زد که می تونم اجراییش کنم:

در افزونه ، آی دی اون پستی رو که منتقل میشه بهش رو میگیریم و از طریق اون نامک یا postname پست مربوطه رو دریافت و در متغیر جاسازی میکنم تا منتقلش کنه.

ممنون از شما

لینک به ارسال

خیلی ممنون از شما. اما مشکلی که این افزونه داره ، اینه که postname رو شناسایی نمی کنه! یعنی مثلا به جای ارسال به:

/4162/what-is-ajax

به:

/4162

که هرچند به دلیل اون اسلش خود وردپرس پست رو بدون مشکل باز میکنه با هر دو آدرس ، اما مشکل اینجاست که در موتور های جستجوگر هم آدرس جدید به اون دومی ثبت میشه و postname نخواهیم داشت!

البته الان خودم یه فکری به سرم زد که می تونم اجراییش کنم:

در افزونه ، آی دی اون پستی رو که منتقل میشه بهش رو میگیریم و از طریق اون نامک یا postname پست مربوطه رو دریافت و در متغیر جاسازی میکنم تا منتقلش کنه.

ممنون از شما

از افزونه های دیگر کمک بگیرید . خواهش میکنم

لینک به ارسال

متاسفانه اون چیزی که توی ذهنم بود عملی نشد و کار نمی کنه! راه کار های دیگه ای هم وجود داره دوستان؟

لینک به ارسال

متاسفانه با امتحان کردن افزونه ها و هک های دیگه هم باز هم مشکل پابرجاست!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...