علی زینلی

افزونه گزارش پست ها و کامنت ها

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همگی.

میخواستم بدونم به نظر شما بهترین افزونه برای افزودن دکمه ی گزارش برای کامنت ها و مطالب چی هست؟

من خودم خواستم از Wp Report استفاده کنم امّا مثل اینکه مشکلی داره و پنل رو چپ چین میکنه.

نظر شما چیه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط reza67asgari
      سلام . من صفحه ای ساختم که به صورت شورت کد هستش. در پلاگین نوشته شده، یه سری شورت کد و جداول شخصی موجود است. مثلا صفحه ماشین. وقتی کاربر ادرس localhost/myproject/car?car_id=1 را وارد می کند، متد فراخوانی شده، به این شکل است:

function get_car(){   $id = $_GET['car_id']; $sql = " select * from {$table} WHERE car_id = {$id}"; $result = $wpdb->get_results($sql); ...... ob_start(); include_once "partials/car.php"; return ob_get_clean(); }
      می خواهم که برای هر ماشین با آیدی مجزا، کامنت ها مخصوص اون ماشین ثبت و نمایش داده بشود. یعنی اگه در کوئری استرینگ ایدی 1 هست و کاربر کامنت نوشت، این کامنت برای ماشین یک نمایش داده شود

• توسط diamond.web
      سلام با عرض خسته نباشید و تشکر از اعضای محترم انجمن وردپرس فارسی 
      من یه پروژه فروشگاهی با ووکامرس دارم که کاربر یه سری محصولات خودش رو به اشتراک میزارع.
      میخوام تو بخش پروفایل کاربری در کنار بخش درخواست هایی که کاربر ارسال کرده و بهش گزارش داده میشه یه گزارش از درخواست ها یا سفارش هایی ک برای محصولات این کاربر ارسال شده هم بهش نمایش داده بشه 
    • توسط amirdehghani
      سلام ببخشید من داخل سایت ام query monitor نصب کردم بعد بهم ارور slow query میده  میگه دو تا slow query داری 
      الان باید چیکار کنم که درست بشن با افزونه میشه درستش کرد یا باید کد های query رو تغییر بدم 
      لطفا کمک کنید خیلی مهمه تا امشب باید درستش کنم تحویل بدم
    • توسط behnazi1995
      با سلام 
      من تا جای ممکن سعی میکنم سوالم رو واضح بنویسم ولی اگر نیازی به توضیح بیشتر بود در خدمتم:
      من با php یک فرم چندمرحله ای نوشتم و ابن کد رو به قالبم وصل کردم و از طریق یکی از گزینه های منو میتونم اجراش کنم.
      حالا میخوام برای بخش ورود به سایتم از یک پلاگین استفاده کنم (که هر کاربر پنل کاربری داشته باشه) 
      سوالم اینه که چطور کدهای php خودم رو به پلاگین وصل کنم؟
      یعنی کاربر از طریق فرم های من ثبت نام کنه بعد از آخرین مرحله اش وارد حساب کاربریش بشه که همین پلاگین آماده اس.
    • توسط behnazi1995
      سلام دوستان با php یک کد برای قسمت ورود کاربرانم نوشتم که چون با فرم های لاگین عادی فرق میکنه نمی خوام از پلاگین استفاده کنم.
      سوال من اینه که این فایل های مربوط به  php رو کدوم قسمت هاستم یا فایل های وردپرسم باید قرار بدم که بتونم اجراشون کنم.(سایت با وردپرس راه اندازی شده از قبل فقط این قسمتی که من با php نوشتم رو میخوام بهش اضافه کنم.)
      یکم مبتدی هستم ممنون میشم با جزئیات توضیح بدین.
      و اینکه کل پروژه شامل 10 تا 20 فایل با پسوند php است و چند تا فولدر برای قسمت های مختلف مثل فونت و استایل و غیره.