رفتن به مطلب

افزونه کپچا

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده مدتی از افزونه Captcha Code برای فرم ورود و عضویت استفاده می کردم

ولی مدتیه می بینم هرچی کد رو می زنم میگه اشتباهه

یه افزونه ساده و کاربردی (البته اگه فارسی باشه بهتره) می خوام برای فرم های عضویت و نظردهی

ممنون میشم بهترین و بدون مشکل ترین رو به بنده معرفی کنید

با تشکر

لینک به ارسال

افزونه Captcha Code خیلی افزونه خوبی هست و من دارم ازش استفاده می کنم مشکلی هم نداشته تا حالا!

لینک به ارسال

عزیزم بهترینش captcha هستش که هم سادست هم فارسی . captcha خالی رو توی افزونه ها سرچ کن پیداش میکنی :-)

من اصلا با افزونه captcha موافق نیستم چون ربات ها راحت می تونن ازش رد بشن اول از افزونه captcha استفاده میکردم و نمیتونست جلوی نظرات اسپم بگیره بعد افزونه Captcha Code بدون هیچ مشکلی دارم استفاده میکنم و از اون نظرات دیگه خبری نیست!

لینک به ارسال

شما از نسخه قدیم

captcha استفاده میکردید چون من اصلا یک نظر اسپم هم ندارم

خیر جدیدترین نسخه هم بود! حالا به هر حال بیخیال

موفق باشید!

لینک به ارسال
  • 5 سال بعد...

افزونه کپچای داکیا، یک جایگزین مناسب برای سرویس کپچای گوگل هست که نسخه اولش در استور پلاگین‌های وردپرس پابلیش شده. 

کار اصلی این کپچا تبدیل متون آرشیوی کتابخانه ملی ایران به متن هست که از طریق روش‌های مرسوم OCR امکان‌پذیر نیست. 

فرایند نصب و راه‌اندازی سرویس تنها با چند کلیک قابل انجام هست. 

اگه دوست دارید هم نیاز وب سایت وردپرسی‌تون به سرویس کپچا رو مرتفع کنید هم تو یک پروژه فرهنگی برای تبدیل اسناد سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران مشارکت داشته باشید خوشحال می‌شیم از این سرویس کپچا حمایت کنید.

آدرس پلاگین: 

https://wordpress.org/plugins/dakyaco-recaptcha/advanced/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...