رفتن به مطلب

درخواست افزونه wpbazar

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همگی دوستان

دوستان لطفا اگر کسی این افزونه wpbazar رو داره اینجا لطفا لطفا واسه ما اینجا بذاره که دیگه از بس سرچ کردم واسه پیدا کردنش انگشتای دستم بی حس شده... :(

ویرایش شده توسط mohsencom
لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

کدوم افزونه؟ افزونه بازار؟

اگر منظورتون همین هست، برای نسخه های جدید وردپرس توسعه ندادیم و توسعه ش حدود یکسالی هست متوقف شده. البته یکسری باگ هم داشت که با توجه به استاپ خوردن پروژه برطرف نشده.

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

کدوم افزونه؟ افزونه بازار؟

اگر منظورتون همین هست، برای نسخه های جدید وردپرس توسعه ندادیم و توسعه ش حدود یکسالی هست متوقف شده. البته یکسری باگ هم داشت که با توجه به استاپ خوردن پروژه برطرف نشده.

ممنون از شما

والا من قصد ایجاد یک فروشگاه رو دارم...خیلی از سیستم هارو امتحان کردم هر کدوم یه مشکل بزرگ دارن تا اینکه به این نتیجه رسیدم وردپرس از بقیه بهتره...دو تا افزونه دیدم یکی wpshop که موفق به فعال کردنش نشدم یکیم همین افزونه بازار که فرمودین wpbazar که کلا پیداش نکردم و همینطور که فرمودین فعلا باید قیدشو بزنم

آخه سیستم وردپرس به این خوبی و جامعی...لطغا یه افزونه فروشگاهی معرفی کنید کارمون راه بیفته...اون wpshop که که نسخه نال شدش کار نمیکنه نسخه پولیش هم که میگن پشتیبانیش در حد صفره...من چیکار کنم با این اوضاع؟ لطفا منو راهنمایی کنید...

لینک به ارسال

wpshop که اقای صفری نوشته بود رو کلا با نال کردن و مشکلاتی که بعدها پیش اومد نابود کردن(متاسفانه).

برای وردپرس فعلا افزونه فروشگاهی مناسب و بومی نداریم.

مگر اینکه از پوسته های فروشگاهی استفاده کنید.

لینک به ارسال

اگر برای فروشگاه محصولات دانلودی میخواهید در حال پیاده سازی یک اسکریپت هستم که به زودی تموم میشه شاید تا سه چهار روز دیگه .

البته اسکریپت رایگان نیست . ;)

لینک به ارسال

سلام

جناب Mostafa افزونه فروش فایل که به پارس پال هم متصل میشه به من معرفی کرده بودند ولی هنوز تست نکردم.

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-vip

اگر امتحان کردید نتیجشو بگید.

ویرایش شده توسط سعید
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...