رفتن به مطلب

مشکل عجیب در نصب سیستم مدیریت وردپرس

mr.word

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من امروز روی یه vps دایرکت ادمین نصب کردم .

و حالا میخوام سیستم مدیریت وردپرس رو نصب کنم اما متاسفانه در صفحه نصب قسمت که مشخصات اتصال به دیتابیس رو میخواد اطلاعات رو وارد میکنم و سپس به مرحله بعد میرم . صفحع بعد رو باز نمیکنه انگار که چنین صفحه وجود نداره .

حالا یه بار اومدم خودم مشخصات دیتابیس رو در فایل کانفیگ قرار دادم و سپس اقدام به نصب سیستم کردم جالب اینجاست که سیستم نصب شد اما بعد از ورود به پنل مدیریت بعضی از صفحات باز نشدند انگار که چنین صفحاتی وجود ندارند .

سیستم رو در هر 2 نسخه فارسی و انگلیسی تست کردم هر 2 ورژن همین مشکل رو داشت

سیستم مدیریت دیتالایف رو هم نصب کردم بدون مشکل نصب و کار میکند

لطف کنند دوستان نظر بدند

لینک به ارسال

MySQLتون روی حالت Strict نیست؟

+

این صفحه رو بخونید

http://codex.wordpress.org/Installing_WordPress#Using_DirectAdmin

ویرایش شده توسط Ehsaan
لینک به ارسال

هاستتون اگه سیستم اتوماتیک نصب داره، با اون نصب کنید. اگه نداشت یا نشد، مشکل رو با هاستینگتون درمیون بزارید یا بگید خودش نصب کنه. در حین نصب، کدی نمیاره، مثلاً <?php یا headers already sent؟

لینک به ارسال

ممکنه فایلها رو کامل آپلود نکرده باشید یعنی وسط کار سیستم قطع و وصل شده باشه یکبار دیگه فایلهای وردپرس را بریزید و دسترسی ها را هم چک کنید (دایرکت ادمین اذیت کن هست، یعنی من که نمی تونم باهاش کار کنم)

لینک به ارسال

Ehsaan

با سیستم اتوماتیک الان تست کردم نصب شد اما چند صفحه مدیریت باز نمیشه .

در موقع نصب هیچ خطایی نمیده

imanfakhar

هیچ مشکلی تو آپلود فایل نیست چند بار تست کردم ...

ویرایش شده توسط mr.word
لینک به ارسال

صفحاتی که باز نمی شند اگه با یکی دوبار رفرش درست بشند مشکل از تایم اوت پایین سرویستونه و البته با یکبار لود کامل صفحه کوکی ها ذخیره می شند و برای دفعات بعدی مشکل نخواهید داشت

لینک به ارسال

در فایل wp-config.php، یک خط هست مربوط به WP_DEBUG، اون رو روی مقدار true بزارید و مجدداً روند نصب رو انجام بدید، روی حسابش، وقتی صفحه سفید میشه، باید یه خطا هم بیاره. اون خطا رو اینجا بزارید.

لینک به ارسال

Ehsaan

دوست عزیز من دارم میکم صفحه لود نمیشه شما میگی صفحه سفید ؟

این راهم فیلاً تست کردم نشد .

rasooul

دوست عزیز تازه وارد نیستم

اینجا نه کسی مقصره که شما نتونستی وردپرست رو درست نصب کنی و نه کسی از حد واردی شما اطلاع داره و نه قراره از این تایپیک فقط شما به نتیجه برسید

ممکنه ده ها نفر با مشکل مشابه به تایپیک برسند و از همین پاسخ ها جواب بگیرند

در کل نصب وردپرس راحت ترین بخش کار با وردپرسه

پنل دایرکت ادمین اگر برای error log باز نباشه با کوچکترین خطایی جلوی لود رو می گیره این خطا به طور قطع نمی تونه از طرف پکیج وردپرس باشه و الا چند میلیون نفر باید به مشکل شما می خوردند

می مونه قالب که اگر در فایل functions.php فارسی نویسی شده باشه (کارکتر BOM استفاده شده باشه) یا فضای خالی بعد از php داشته باشه چون فضای خارج از php هرجا که باشه قبل از php خونده می شه در نتیجه قبل از لود صفحات ادمین خونده می شه که می تونه دلیل لود نشدن باشه

که ظاهرا شما هنوز به انتخاب قالب نرسیده مشکل داشتید اگر بعد از انتخاب قالب بوده قالب رو برای مواردی که گفتم چک کنید (فایل functions.php و فایلهایی که در اون اینکلود شدند در بخش ادمین سایت خونده می شند)

اگر نه لیست صفحاتی که می گید باز نمیشه رو بگذارید و نشانی آنلاین از سایت یا اگر خودتون واردید از صفحاتی که باز نمی شند ping بگیرید که مشخص بشه مشکل از طرف سایته یا سرور

لینک به ارسال

Ehsaan

دوست عزیز من دارم میکم صفحه لود نمیشه شما میگی صفحه سفید ؟

این راهم فیلاً تست کردم نشد .

rasooul

دوست عزیز تازه وارد نیستم

دوست عزیز قرار نیست شما تازه وارد نباشید براتون مشکل پیش نیاد ! بنده قبلا دایرکت ادمین رو روی وی پی اس ست کردم ، شما احتمالا با دایرکت ادمین الان مشکل دارید فکر میکنم البته ، بهتره پینگ بگیری از سرور ببینی پینگ میده یا نه ، با جناب فخار موافقم احتمال داره ی سرویس Run نباشه یا اینکه Deactive باشه بیشتر دقت کنید ایشالا حل بشه

لینک به ارسال

متاسفانه اصلاً متوجه مشکل نشدید .

به هر حال خودم با وقت گزاشتن مشکل پیدا کردم

مشکل تو کانفیک آپاچی بود که حل شد ....

خوب شما که تازه وارد نیستید مشکلم حل شد ، ما متوجه نمیشیم اصلا ، ممنونم از شما ، اولشم دوستان گفتن منم گفتم مشکل باید از کانفیگ اصلی باشه نه وردپرس اما متاسفانه ...

با سپاس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...