رفتن به مطلب

ahmaduo

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه سوال که شاید سوال بسیاری از عزیزان وب باشه!

چند ساب دامین روی هاست خود با ورد پرس ساخته ام و مصالب هر یک از این ساب دامین ها با هم متفاوت هست وقتی در گوگل و موتور های جستجو ثبت می کنم اسم یا ادرس سایت رو در گوگل که میزنم گوگل سایت رو نمایش نمیده و فقط یکی از ساب دامین ها رو نمایش میده و حتی آدرس اصلی سایت هم نمایش داده نمی شود علت این مشکل چیه ؟

لینک به ارسال

سلام

در این مورد فک کنم چون مطالب و سئوی سایت هایی که بر روی ساب دومین قرار دارن بهتر از سایت دامنه اصلی هست این اتفاق میفته

لینک به ارسال

شما باید روی مطالب کار کنید ، تا حالا همچین مشکلی ندیدم و فکر هم نمیکنم مشکل خاصی بوجود اومده باشه .

مثلا سیستم های وبلاگدهی رو در نظر بگیرید کلی ساب دامنه دارن که محتواشون هیچ ربطی به دامنه اصلی نداره ولی دامنه اصلی برای کلمه وبلاگ و یا وبلاگ نویسی تو صفحه اول گوگل هست سایتی مثل بلاگفا رو در نظر بگیرید ....

لینک به ارسال

ساب دامين!

به نظرم شما از فولدر استفاده کنيد بهتره!

چون تمامي بخشهايي که با هر cms ميسازيد روي فولدر قرار ميگيره بهتر از ساب دامين روي رتبه سايتتون تاثير خواهد داشت!

حالا اين نظر بنده است اساتيد که حرفه اي تر هستند نظر خودشون رو اعلام کنن.

نميدونم نظرم تا چه حدي درسته...!

لینک به ارسال

با سلا م مجدد خدمت دوستان

سوال من این هست که چرا وقتی اسم سایت مثال www.mysite.com یا www.mysub.mysite.com رو تو گوگل سرچ می کنم سایت یا ادرس سایت رو نشون نمیده?

سایت و ساب دامین ها رو هم درست تو گوگل و دیگر موتور های جستجو ثبت کرده ام بار اولی هم نیست که دارم سایت ثبت می کنم چند سایت و چند ساب دیگه هم ثبت کرده ام اما این اول باره که این اتفاق میفته و من هم دلیلش رو اصلا نمی دونم اگه اطلاعات کافی در مورد این قضیه دارید لطفا راهنمایی های بیشتر و جامع تری کنید

لینک به ارسال

سلام

من سایت اصلی رو تقریبا 4 ماه پیش ثبت کرده ام تو الکسا هم ثبت شده و حالا هم نمایش داده میشه اما باید ذکر کنم قبلا تو سرچ گوگل هم نمایش داده می شد اما بعد از ثبت ساب دامین اخر گوگل فقط ساب اخر رو تو جستجو با ادرس خود ساب نشون میده در مورد ثبت ساب ها هم 1 ماه پیش یکی و یکی دیگر رو دو روز پیش

ویرایش شده توسط ahmaduo
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...