رفتن به مطلب

مشکل با فایل های آپلود شده در پوشه edd

پست های پیشنهاد شده

استاید ارجمند سلام

راستش من یک مشکل جدی با افزونه edd دارم. موضوع از این قرار هست که زمانی که من یک فایل فشرده مثلا با فرمت (rar,zip یا exe) آپلود می کنم بعد در زمان دانلود اون فایل اولا اینکه اون فایل دیگه با هیچ نرم افزاری مثل winrar , 7zip و ... باز نمیشه و خطای the archive is either in unknown format or damaged را می ده. بعضی از مواقع هم باز میشه ولی یک سری فایل اضافی به اون اضافه شده برای نمونه می تونید تصویر زیر را ببینید.

post-412-0-70591000-1409597201_thumb.jpg

آرشیو ها را قفل کردم حتی رمز هم گذاشتم ولی باز همین مشکل پیش اومد. لطفا سریعتر راهنمایی کنید.

متشکرم

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

داشتم داخل بخش پشتیبانی این افزونه می گشتم تا به یک تاپیکی رسیدم که تقریبا همین مشکلی که من داشتم را اون هم داشته بود. این هم لینک اون تاپیک

با توجه به نوشته هایی که داخل این تاپیک دیدم به بخش پیکربندی افزونه رفتم و نحوه دانلود از direct (به‌زور) به Redirect تغییر دادم. در حالت Redirect همه چیز درست بود و فایل های فشرده بدون هیچ مشکلی دانلود و اجرا می شدند و خبری هم از اون فایل های اضافی داخل فایل های zip, rar و ... نبود. حالا من می خواهم از حالت direct این افزونه استفاده کنم ولی نمی خواهم تا اون مشکل دوباره بوجود بیاد. لطفا راهنمایی کنید.

متشکرم

لینک به ارسال

آپاچی

وب سرورتون چیه؟

فکر کنم آپاچی باشه

روش که cpanel نصب هست

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...