رفتن به مطلب

ایده آموزش ایمیلی

Ehsaan

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

من ایده‌ای دارم توی وب پارسی و متأسفانه تا الان نمونه‌اش رو نداشتیم به استثنای یک نمونه که اون هم به موضوعات جانبی مثل سبک زندگی اشاره داره و تا حالا خبرنامه تخصصی نداشتیم.

ایده من این هست که سیستمی بنویسیم که کاربر ثبت نام کنه و زمینه فعالیت خودش + سطجش در اون زمینه رو انتخاب کنه.

مثلاً زمینه فعالیت: وردپرس - طراحی پوسته

سطح: متوسط

در طول هر هرهفته هم مطالب از سایت های متخلف جمع بشه و توسط agentهای انسانی مرتب و دسته بندی بشه و روز جمعه یا پنحشنبه، ایمیل به مشترکان بر اساس زمینه فعالیتشون ارسال بشه.

خوشحال میشم اگه کسی نظرش رو توی همین تاپیک بگه. اگه ان شاء الله استارت بخوره، پروژه در گیت هاب استارت میخوره که همه بتونن همکاری کنن. اگه هم آقامرتضی و تیم وردپرس پارسی حمایت کنن که دیگه چه بهتر!

احتمالاً برنامه رو یا با فریم ورک CodeIgniter یا به صورت یک افزونه وردپرس بنویسیم.

موفق باشید.

لینک به ارسال

اید خوبی هست, با ایمیل تقریبا مثل همین ایده شما را قبلا اجرا کرده.

ولی آموزش تخصصی دراین باره نداره

شبیه همچین سیستمی خیلی وقته وجود داره

درسنامه

منظور منو درست متوجه نشدید، منظور آموزش ایمیلی روزانه نیست، ارسال مطالب برگزیده از وب سایت های فارسی و انگلیسی (به صورت تخصصی) رو نداریم.

لینک به ارسال

ایده خوبیه ولی بهتره به نظرم ایمیلی نباشه ، حداقل اگر وبلاگ باشه ورودی گوگل دارید ، هرکسیم دوست داشت میتونه ایمیلی دریافت کنه

لینک به ارسال

با مطالب انگلیسی چه کنیم؟ چون میخوام از منابع خارجی هم استفاده کنیم (تعداد منابع خوب ایرانی انگشت شماره متأسفانه)

لینک به ارسال

اگر آموزشها داخل خود ایمیل باشن یا در جایی لینک شده باشن

و همچنین زبان آن فارسی باشد خوب هست

اما سرویس wpmail کاری که انجام میدهد مطالب مرتبط با افزونه‌ها ، پوسته‌ها و مقاله‌ها را برای مشترکین ارسال میکنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...