رفتن به مطلب

ریسپانسیو

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام یه سایت افقی طراحی کنم :D بعد الان میخوام ریسپانسیوش کنم به مشکل خوردم

میخوام بدونم کد زیر اصلا درسته ؟؟ که ادامه بدم

@media only screen and (min-device-height : 900px) {
#main{
background-size: 1366px 900px;
height: 900px;
}
#skil{
}
#contact{
}
}

ویرایش شده توسط omidparkour
لینک به ارسال

سلام میشه بگید این چیه ؟

تا به حال ندیده بودم سایز تصویر زمینه رو این طوری بنویسن ! میشه لطف کنید قالبی که طراحی کردین رو پیوست کنید یا پیام خصوصی کنید لینک قالب رو اونجا بررسی کنم و بهتون توضیح بدم باتشکر.

اردتمند : مسلم فلاح نیت

لینک به ارسال

سلام میشه بگید این چیه ؟

تا به حال ندیده بودم سایز تصویر زمینه رو این طوری بنویسن ! میشه لطف کنید قالبی که طراحی کردین رو پیوست کنید یا پیام خصوصی کنید لینک قالب رو اونجا بررسی کنم و بهتون توضیح بدم باتشکر.

اردتمند : مسلم فلاح نیت

مشکلی نداره.یک نگاه به لینک زیر بکنید.

http://www.w3schools.com/cssref/tryit.asp?filename=trycss3_background-size

لینک به ارسال

کدتون برای عرض 1366pxو ارتفاع 900px درسته ولی قالب را از ارتفاع که رسپانسیو نمی کنند شما بهتر بود اسکرین افقی را بگیری و ابعاد دایوی که قراره توش اسیکرو.ل افقی انجام بشه با درصد بدی

لینک به ارسال

متوجه منظورتون دقیق نشدم

خب از هر دو طرف یعنی هم ارتفاع و هم پهنا توی این نوع قالب باید ریپسپانسیو بشه دیگه

غیز اینه؟

چون بعضی مانیتور ها ارتفاعشون کمه و پهنا هم که دیگه متغییره و واضحه که باید حتما ریسپانسیو بشه

ویرایش شده توسط omidparkour
لینک به ارسال

فقط از پهنا رسپانسیو می کنند ارتفاع متغیر نیست و به اندازه مونیتور مرتبط نمی شه ارتفاع قابل اسکروله به هر حال باید کاربر کل مطلب را ببینه حالا اگه در عرض کمتر در نتیجه با ارتفاع بیشتر

لینک به ارسال

خب به نظر شما من الان میخوام سایت افقی بزنم چیکار باید بکنم که توی همه پلتفرم ها درست نشون داده بشه؟

لینک به ارسال

خب به نظر شما من الان میخوام سایت افقی بزنم چیکار باید بکنم که توی همه پلتفرم ها درست نشون داده بشه؟

لینک به ارسال

باید فقط برای عرض‌های مختلف (4 تا) استایل جدا بنویسی نه ارتفاع.

http://responsivetest.net/

http://mattkersley.com/responsive/

لینک به ارسال
شما بهتر بود اسکرین افقی را بگیری و ابعاد دایوی که قراره توش اسکرول افقی انجام بشه با درصد بدی
لینک به ارسال

قالب دقیقا افقی هست یعنی اسکرول افقی میخوره به جا اسکرول عمودی

میخوام یه ایده متفاوت باشه

تو سیستم خودم درسته اما اگر ارتفاع زیاد بشه اسکرول عمودی میخوره ، اسکرول افقی هم که داره بعد وقتی قلتک ماوس رو میچرخونی یه وضع افتضاحی میشه

میخوام بدونم که دقیق چی کنم که این نوع طراحی تو همه پلتفرم ها اوکی باشه

لینک به ارسال

ارتفاع دایو اصلی را ثابت بگیرید و ترکیب لایه ها باید اینطوری باشه

http://jsfiddle.net/fakhar/ymLmxfqt/

لینک به ارسال

خب شما الان اگر ارتفاعشو کم کنید میبینید که اسکرول عمودی میندازه که نباید بندازه

چطور توی طراحی عادی نباید اسکرول افقی بخوره تو این طراحی هم نباید اسکرول عمودی بخوره

لینک به ارسال

ما دیوایسی با ارتفاع کمتر از 320px که نداریم

تمام دنیا کاری که عرض کردم می کنند و روش درستش اینه حالا شما اگه دلت نمی خواد درست عمل کنی خود دانی

لینک به ارسال

نه استاد چرا میزنی حالا :lol::D

آخه نمیتونم درک کنم

چون نباید اسکرول عمودی بیندازه

فکر میکنم شما منظورم رو متوجه نشدین

لینک به ارسال

منظورتون رو متوجه شدم

کوچکترین دیوایس برای مشاهده اینترنت ابعادش 240 در 320 است وقتی کادر از 320 کوچکتر باشه که دیگه اسکرول نداره

اگر هم بخواهید برای ارتفاع اسکرین را بگیرید باید با جی کوئری بگیرید نه css که توی هر مرورگری یه خروجی برای ارتفاع می ده

لینک به ارسال

من چون ارتفاعم رو مقدار ثابت دادم مثلا من خودم الان با لپ تاپ چک میکنم درسته اما با کامپیوترم چک میکنم هم اسکرول افقی داره و هم عمودی

لینک به ارسال

به نظره من بهتره از فریمورک های آماده استفاده کنید خیلی راحت و سریع میشه کارارو انجام داد

لینک به ارسال

من چون ارتفاعم رو مقدار ثابت دادم مثلا من خودم الان با لپ تاپ چک میکنم درسته اما با کامپیوترم چک میکنم هم اسکرول افقی داره و هم عمودی

وقتی کادر از 320 کوچکتر باشه که دیگه اسکرول نداره
لینک به ارسال

سلامی مجدد

من هنوز نتونستم مشکلم رو حل کنم

اینجوریه سایت به صورت آنلاین ببینید شاید تونستید کمک بیشتری کنید : امیدنیک راه

لینک به ارسال

خوب بخاطر اینکه روشت اشتباهه دیگه اولا ابعادت الکی بزرگه و در ثانی همچین سایتی را با جی کوئری رسپانسیو می کنند یعنی اول ارتفاع را محاسبه می کنی و بعد عرض را بر همون مبنا می گیری

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...