رفتن به مطلب

قالب مذهبی و اسلامی islamic 3 برای وردپرس با پنل تنظیمات قالب

پست های پیشنهاد شده

ISLAMIC-Wall.jpg?f5057a

قالب مذهبی وردپرس – قالب مذهبی و اسلامی islamic 3 برای وردپرس با پنل تنظیمات قالب

به درخواست یکی از دوستان ناآشنا نسخه یک این قالب رو طراحی کرده بودم و در مطلب ” قالب مذهبی وردپرس ” منتشر کردم و مدتی بعد هم نسخه دومش رو با تغییراتی در مطلب ” نسخه جدید قالب مذهبی Islamic ” ارائه کرده بودم. و در این بین هم تغییرات و اصلاحاتی واسش اومده بود بیرون grin.png?f5057a

و حالا بعد از گذشت بیش از یک سال نسخه سوم رو با تغییرات زیادی آماده کردم که بیشتر تغییرات مربوط به بخش تنظیمات پوسته و نوع کد نویسی می باشه. ظاهر رو زیاد تغییر ندادم.

تغییرات:

همخوانی بیشتر با مرورگرهای بیشتر.

اصلاح کد نویسی (مخصوصا بخش هدر)

بهتر شدن سئو

بهبود استایل و رفع ایرادات جزئی قالب

اضافه شدن پنل تنظیمات قالب:

setting-500x349.jpg?f5057a

پنل تنظیمات قالب مذهبی و اسلامی islamic 3

setting-namayesh-500x422.jpg?f5057a

نوع نمایش مطلب قالب مذهبی و اسلامی islamic 3

افزوده شدن دو ابزارک کاملا اختصاصی: ۱- ابزارک شمارش زمان غیبت امام زمان (عج) ۲- ابزارک حدیث روز

abzarak.jpg?f5057a

ابزارک های اختصاصی قالب مذهبی و اسلامی islamic 3

و …

یکی از مشکلات عمده قالب مذهبی وردپرس islamic 3 و نسخه های قدیمیش که (البته مشکل خیلی از قالب های دیگه هم همینه) میشه بهش توجه کرد، واکنشگرا نبودنش می باشه؛ که باعث میشه روی اکثر موبایل ها بخوبی نمایش داده نشه. البته امیدوارم روزی حوصله کنم و نسخه چهارمش رو طراحی کنم و در اون این مشکل رو برطرف کنم.

پلاگین های مورد نیاز:

۱- افزونه WP-PageNavi برای نمایش صفحات

۲- افزونه Yet Another Related Posts Plugin جهت نمایش مطالب مرتبط. دقت شود که تیک نمایش خودکار غیر فعال گردد.

۳- افزونه vSlider Multi Image Slider for WordPress جهت نمایش اسلاید

بعد از نصب و فعال سازی افزونه یک اسلاید بسازید و نام آن را در قسمت کد اسلاید واردکنید. اندازه استاندارد برای نمایش بهتر اسلایدر:

width:240px height:430px

کسب اطلاعات بیشتر از تنظیمات افزونه vSlider

لینک کوتاه: http://wpu.ir/6i3gd

ویرایش شده توسط montazer
  • امتیاز 6
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 3 ماه بعد...
  • 3 ماه بعد...
  • 3 ماه بعد...
  • اضافه کردن...