رفتن به مطلب

دو زبانه کردن Description

سئو فاکس

پست های پیشنهاد شده

با سلام , میخوام بدونم آیا امکان داره برای یک سایت 2 تا Description , یکی فارسی و یکی انگلیسی گذاشت .

مثال : اگر یکی داخل گوگل سرچ کرد Mywebsite توضیحات صفحه ( Description ) بیاد : mywebsite , mysite , site و ...

اما وقتی داخل گوگل سرچ کرد : سایت من توضخات صفحه ( Description ) بیاد : سایت من , مای سایت , سایت و ... ؟

لینک به ارسال

سلام . اگر فقط description منظورتون هست که می تونید در فایل هدر و قبل از بسته شدن تگ head کد زیر رو بزارید:

<meta name="description" content="my description">

اما این به معنی دو زبانه شدن سایت شما نیست ! اگر می خواهید مطالب کاملا به دو زبان برای کاربرا نشون داده بشن باید ، یا افزونه ی گوگل ترنسلیت استفاده کنید یا هر مطلبی رو فارسی و انگلیسی بنویسید و غیره...

همچنین می تونید دو وردپرس نصب کنید و به هر دو زبان مطلب منتشر کنید.

منظورتون رو دقیق تر توضیح بدید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

اون چیزی که شما مثال زدی مربوط می شه keywords و با توضیح سایت فرق می کنه شما می تونید برای مطالب فارسیتون کی وردهای فارسی بگذارید و برای مطالب انگلیسی کی ورد انگلیسی

لینک به ارسال

منظورمو درست نفهمیدید , منظورم این بود که آیا میشه برای صفحه اصلی سایت 2 تا تگ Descriton گذاشت یا نه ؟ یکی فارسی و یکی انگلیسی مثلا :

نمونه فارسی

<meta name="Descriton" content="سایت من , سایت , وب سایت" />

و یا

نمونه انگلیسی :

<meta name="en-Descriton" content="mysite , site, website" />

لینک به ارسال

یه راه پیشنهادی با پلاگین Yoast و یا wordpress seo می تونید اینکار رو انجام بدین البته توی نسخه مولتی وردپرس تست شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...