• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
yarbash

مشکل در افزونه postview

10 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

خسته نباشین

یه مشکل دارم شاید خیلیای دیگه هم این مشکل رو داشته باشن

من افزونه postview رو برای نمایش تعداد بازدید از پست خیلی وقت پیش نصب کردم اما ظاهرا مدتیه که کار نمیکنه و یا آمار رو به درستی نشون نمیده

حالا سئوال من اینه اگه راهی داره که دوباره درست بشه که بهتر ولی نظر خودم اینه که من افزونه slimstat رو الان در نظر دارم که آمار گیر تعداد بازدید هم داره خب چطور میشه که افزونه slimstat رو جایگزین postview کرد؟

دوستانی که میتونن کمک کنن بگن چیکار کنم

راستش خیلی گشتم که کدهای slimstat رو پیدا کنم و جایگزین کنم اما چیزی گیرم نیومد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. می تونید از افزونه ی wp-statistics استفاده کنید سازندش هم یکی اعضای گروه راه اندازنده ی این فروم هست و خیلی کامله ، هم آمار نشون میده (آمار بازدید از صفحات و مطالب) ، نوع مرورگر کاربر ، امار ورودی هایی که از موتور جستجو امده اند و غیره.

در ضمن چیزی که من دیدم در افزونه این هست که بات ها رو حذف می کنه و آمار واقعی بهتون ارایه میده.

موفق باشید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. می تونید از افزونه ی wp-statistics استفاده کنید سازندش هم یکی اعضای گروه راه اندازنده ی این فروم هست و خیلی کامله ، هم آمار نشون میده (آمار بازدید از صفحات و مطالب) ، نوع مرورگر کاربر ، امار ورودی هایی که از موتور جستجو امده اند و غیره.

در ضمن چیزی که من دیدم در افزونه این هست که بات ها رو حذف می کنه و آمار واقعی بهتون ارایه میده.

موفق باشید.

سلام

من این افزونه رو خیلی وقت پیش نصب کرده بودم و مشکلی نداشتم و ندیدم و در حال حاضر از افزونه CyStat استفاده میکنم که به نظرم بهترین گزینه برای آمار گیری سایت هستش

بنده منظورم چیز دیگه ای بود عزیز بنده فقط و فقط برای آمار تعداد بازدید پستها مشکل دارم که نمیدونم چیکارش کنم

تعداد بازدید واقعی که توی مدیریت میبینم و تعداد بازدید از پستی که با افزونه postview نمایش داده میشه خیلی فرق داره الان دقیقا بنده میخوام که یه افزونه و یا اینکه کد های افزونه slimstat رو برای نمایش تعداد بازدید از نوشته و یا پست ها میخوام

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

up

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

up

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا اسپم نکنید

پلاگین CyStat رو توصیه میشه ازش استفاده نکنید

در مورد درخواستتون هم باید بگم SlimStat برای خروجی قالب نیست میشه انجام داد ولی در حالت عادی نیست

اگر بخواید می تونید از پلاگین WP SlimStat Shortcodes جهت استفاده از سایتتون بهره ببرید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا اسپم نکنید

پلاگین CyStat رو توصیه میشه ازش استفاده نکنید

در مورد درخواستتون هم باید بگم SlimStat برای خروجی قالب نیست میشه انجام داد ولی در حالت عادی نیست

اگر بخواید می تونید از پلاگین WP SlimStat Shortcodes جهت استفاده از سایتتون بهره ببرید

سلام

بله درسته

میشه کدهایی که توی قالب باید قرار بگیره رو بدین و یا لینک بدین تا کدها رو برای نمایش تعداد بازدید از پست رو به قالب اضافه کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بالاتر ذکر شد اگر قصد استفاده از SlimStat می تونید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب بنده قبلا هر دو افزونه رو نصب دارم توی پیش خوان عزیز

یعنی هم slimstat و هم slimstat shortcodes رو قبلا نصب کردم اما کد هارو نمیدونم چیه که توی قالب به کار ببرم

اگه میشه کد هارو بدین که بذارم توی قالب

تشکر از پاسخگوئیتون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در صفحه پلاگین در بخش FAQ به این مورد شما پاسخ داده شده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری