رفتن به مطلب

مشکل در افزونه postview

yarbash

پست های پیشنهاد شده

با سلام

خسته نباشین

یه مشکل دارم شاید خیلیای دیگه هم این مشکل رو داشته باشن

من افزونه postview رو برای نمایش تعداد بازدید از پست خیلی وقت پیش نصب کردم اما ظاهرا مدتیه که کار نمیکنه و یا آمار رو به درستی نشون نمیده

حالا سئوال من اینه اگه راهی داره که دوباره درست بشه که بهتر ولی نظر خودم اینه که من افزونه slimstat رو الان در نظر دارم که آمار گیر تعداد بازدید هم داره خب چطور میشه که افزونه slimstat رو جایگزین postview کرد؟

دوستانی که میتونن کمک کنن بگن چیکار کنم

راستش خیلی گشتم که کدهای slimstat رو پیدا کنم و جایگزین کنم اما چیزی گیرم نیومد

لینک به ارسال

سلام. می تونید از افزونه ی wp-statistics استفاده کنید سازندش هم یکی اعضای گروه راه اندازنده ی این فروم هست و خیلی کامله ، هم آمار نشون میده (آمار بازدید از صفحات و مطالب) ، نوع مرورگر کاربر ، امار ورودی هایی که از موتور جستجو امده اند و غیره.

در ضمن چیزی که من دیدم در افزونه این هست که بات ها رو حذف می کنه و آمار واقعی بهتون ارایه میده.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام. می تونید از افزونه ی wp-statistics استفاده کنید سازندش هم یکی اعضای گروه راه اندازنده ی این فروم هست و خیلی کامله ، هم آمار نشون میده (آمار بازدید از صفحات و مطالب) ، نوع مرورگر کاربر ، امار ورودی هایی که از موتور جستجو امده اند و غیره.

در ضمن چیزی که من دیدم در افزونه این هست که بات ها رو حذف می کنه و آمار واقعی بهتون ارایه میده.

موفق باشید.

سلام

من این افزونه رو خیلی وقت پیش نصب کرده بودم و مشکلی نداشتم و ندیدم و در حال حاضر از افزونه CyStat استفاده میکنم که به نظرم بهترین گزینه برای آمار گیری سایت هستش

بنده منظورم چیز دیگه ای بود عزیز بنده فقط و فقط برای آمار تعداد بازدید پستها مشکل دارم که نمیدونم چیکارش کنم

تعداد بازدید واقعی که توی مدیریت میبینم و تعداد بازدید از پستی که با افزونه postview نمایش داده میشه خیلی فرق داره الان دقیقا بنده میخوام که یه افزونه و یا اینکه کد های افزونه slimstat رو برای نمایش تعداد بازدید از نوشته و یا پست ها میخوام

لینک به ارسال

لطفا اسپم نکنید

پلاگین CyStat رو توصیه میشه ازش استفاده نکنید

در مورد درخواستتون هم باید بگم SlimStat برای خروجی قالب نیست میشه انجام داد ولی در حالت عادی نیست

اگر بخواید می تونید از پلاگین WP SlimStat Shortcodes جهت استفاده از سایتتون بهره ببرید

لینک به ارسال

لطفا اسپم نکنید

پلاگین CyStat رو توصیه میشه ازش استفاده نکنید

در مورد درخواستتون هم باید بگم SlimStat برای خروجی قالب نیست میشه انجام داد ولی در حالت عادی نیست

اگر بخواید می تونید از پلاگین WP SlimStat Shortcodes جهت استفاده از سایتتون بهره ببرید

سلام

بله درسته

میشه کدهایی که توی قالب باید قرار بگیره رو بدین و یا لینک بدین تا کدها رو برای نمایش تعداد بازدید از پست رو به قالب اضافه کنم؟

لینک به ارسال

بالاتر ذکر شد اگر قصد استفاده از SlimStat می تونید

لینک به ارسال

خب بنده قبلا هر دو افزونه رو نصب دارم توی پیش خوان عزیز

یعنی هم slimstat و هم slimstat shortcodes رو قبلا نصب کردم اما کد هارو نمیدونم چیه که توی قالب به کار ببرم

اگه میشه کد هارو بدین که بذارم توی قالب

تشکر از پاسخگوئیتون

لینک به ارسال

در صفحه پلاگین در بخش FAQ به این مورد شما پاسخ داده شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...