رفتن به مطلب

محدود کردن لینک دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام

فرض کنیم لینک دانلود یکی از پست های من عمومی شده تو بعضی سایتها

امکانش هست که اگه کسی رو لینک دانلود رفته منتقل بشه تو سایتم و درخواست عضویت ازش بخواد ؟ یعنی اجازه دانلود رو ازش بگیره و کاربر مجبور بشه ثبت نام کنه امکانش وجود داره ؟

در واقع لینک دانلود فقط برای افرادی که رجیستر کردن عمل کنه

متشکرم

لینک به ارسال

البته دوست من اين شدني هست

كه فقط مخصوص اعضا سايت باشه فقط با يك ترفند كوچك

براي اين كار مراحل زير طي كنيد

ابتدا بايد اين كد درfunctions قالب سايت خودتون اضافه كنيد

<?php add_shortcode( 'member', 'member_check_shortcode' );

function member_check_shortcode( $atts, $content = null ) {
if ( is_user_logged_in() && !is_null( $content ) && !is_feed() )
return $content;
return '';
} ?>

شما می تونید پیغام دلخواهتون رو جایگزین پیغام پیشفرض کنید . کافیه به جای عبارت “این مطلب مخصوص اعضای سایت می باشد.” پیام خودتون رو بنویسید .

بعد از ذخیره پرونده توابع نوبت اونه که مشخص کنید چه بخشی از مطلب فقط به اعضا نشون داده بشه . برای اینکار هم حین ارسال مطلب بخشی رو که می خواهید فقط به اعضای سایت نمایش بدید رو بین دو تگ زیر قرار بدید

[member]
محتوایی که می خواهید فقط برای اعضا نمایش داده بشه
[/member]

به همين سادگي و راحتي

لینک به ارسال

منظورم یه چیز دیگه هست فرض و بر این میگیریم که لینک دانلود یکی از پست ها این باشه

http://dl.pdf-book.net/books/adabiyat/sher/SeDaye_PaYe_Ab_pdf-book.net.zip

و بعضی ها این لینک و تو سایت های دیگه گذاشتن من میخوام اگه کسی رو لینک دانلود مستقیم کلیک کرد فایل شروع به دانلود نکنه اگر عضو سایت بود و اشتراک داشت شروع به دانلود کنه

ویرایش شده توسط pdf-book.net
لینک به ارسال

البته دوست من اين شدني هست

كه فقط مخصوص اعضا سايت باشه فقط با يك ترفند كوچك

براي اين كار مراحل زير طي كنيد

ابتدا بايد اين كد درfunctions قالب سايت خودتون اضافه كنيد

<?php add_shortcode( 'member', 'member_check_shortcode' );

function member_check_shortcode( $atts, $content = null ) {
if ( is_user_logged_in() && !is_null( $content ) && !is_feed() )
return $content;
return '';
} ?>

شما می تونید پیغام دلخواهتون رو جایگزین پیغام پیشفرض کنید . کافیه به جای عبارت “این مطلب مخصوص اعضای سایت می باشد.” پیام خودتون رو بنویسید .

بعد از ذخیره پرونده توابع نوبت اونه که مشخص کنید چه بخشی از مطلب فقط به اعضا نشون داده بشه . برای اینکار هم حین ارسال مطلب بخشی رو که می خواهید فقط به اعضای سایت نمایش بدید رو بین دو تگ زیر قرار بدید

[member]
محتوایی که می خواهید فقط برای اعضا نمایش داده بشه
[/member]

به همين سادگي و راحتي

توضیحات اصلی این کد

منظورم یه چیز دیگه هست فرض و بر این میگیریم که لینک دانلود یکی از پست ها این باشه

http://dl.pdf-book.net/books/adabiyat/sher/SeDaye_PaYe_Ab_pdf-book.net.zip

و بعضی ها این لینک و تو سایت های دیگه گذاشتن من میخوام اگه کسی رو لینک دانلود مستقیم کلیک کرد فایل شروع به دانلود نکنه اگر عضو سایت بود و اشتراک داشت شروع به دانلود کنه

محافظت از پوشه‌ی تصاویر توسط htaccess

لینک به ارسال

مرتضی جان فکر نمیکنی اگه بخوام با htacces جلوی دانلود و بگیرم کلا کسی نمیتونه دانلود کنه

لینک به ارسال

ببینید بحث جلوگیری از لیچ هست. اون بحث رو بخونید متوجه منظور من میشید.

لینک به ارسال

نمیدونم والا چی بگم شاید مرتضی من دقیقا نمیتونم این موضوع رو درک کنم یه جورایی احساس میکنم این موضع با htacces بخواد اجرا بشه هم کاربر عضو و هم خارج از عضو محدود میشن

لینک به ارسال

خوب اگر بحث عضوگیری دارید بهتره از افزونه هایی برای محافظت و نمایش فایل فقط برای اعضا استفاده کنید.

البته با کدهایی که قبلا در موردش در انجمن بحث شده هم میتونید اینکارها رو انجام بدید.

لینک به ارسال

ممنون میشم یه چند تا لینک در این باره و اون افزونه هم معرفی بکنید تا ببینم مشکل منو حل میکنه پیشاپیش متشکرم

لینک به ارسال

من یه کدی یکی از دوستام به من داده استفاده کردم بعد نیست شما هم ببینیدش ، شایدم تو انجمن باشه

RewriteEngine on
RewriteCond %{HTTP_REFERER} !pdf-book\.net [NC]
RewriteCond %{HTTP_REFERER} !dl.pdf-book\.net [NC]
RewriteRule .* - [F]

منتها IDM به راحتی REFERER دور میزنه اگر کسی IDM نداشته باشه تازه میرسم به اون چیزی که من میخواستم منتها الان 90% IDM دارن و ازش استفاده میکنند .

دوستان نظری در این باره دارین ؟

متشکرم

لینک به ارسال

هنوز تست نکردم اما از عنوانش و توضیحاتش معلومه دقیقا همون چیزیه که من میخوام تست میکنم خبرشو میدم دستت درد نکنه داداش

لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...

سلام و درود فراوان

من کد زیر رو در انتهای فایل : functions.php اضافه کردم.

<?php
add_shortcode('member', 'members_content_check');
function members_content_check($atts, $content = null)
{
if (is_user_logged_in() && !is_null($content) && !is_feed())
return $content;
return '<p> این لینک فقط برای اعضای سایت نمایش داده می شود <a href=" http://....."> برای عضویت کلیک
کنید </a>.</p>';
}
?>

ولی بعد اینکه افزودن و میزنم ارور زیر رو میده :

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/..../domains/...../public_html/wp-content/themes/.../functions.php:71) in /home2/kimeir/domains/..../public_html/wp-includes/pluggable.php on line 876

ویرایش شده توسط Hamedi
لینک به ارسال

سلام و درود فراوان

من کد زیر رو در انتهای فایل : functions.php اضافه کردم.

<?php
{
return $content;
return '<p> این لینک فقط برای اعضای سایت نمایش داده می شود <a href=" http://....."> برای عضویت کلیک
کنید </a>.</p>';
}
?>

ولی بعد اینکه افزودن و میزنم ارور زیر رو میده :

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/..../domains/...../public_html/wp-content/themes/.../functions.php:71) in /home2/kimeir/domains/..../public_html/wp-includes/pluggable.php on line 876

تگ php بسته شده ؟

?>

لینک به ارسال

باه ولی بنده قبل اون قرار میدم.

این طوری قبلش قرار بدهید

{
return $content;
کنید </a>.</p>';
}

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

افزونشو پیدا کردم ولی چون بعضی از لینک ها به صورت دکمه نمایش داده شده اند این افزونه ای که استفاده کردم نمیشه اون لینک ها را پوشش بده و فقط لینک هایی رو پوشش میده که به صورت ساده در متن نشان داده شده اند.

الان میشه کاری کرد که فقط اعضا مسیر http://www.acgih.ir/wp-content/uploads/ و فولدرهای داخلشو ببین و برای مهمان مخفی باشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...