• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
      بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
      بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
mahdi.a

مشکل جدی بعد از بروزرسانی وردپرس 4

12 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان ...

بنده از اخرین نسخه فارسی وردپرس با بسته پارسی ساز استفاده میکردم، دیشب دیدم نسخه 4 وردپرس اومده، رفتم اپدیت کردم، ولی حواسم نبود که این نسخه انگلیسی هستش نه فارسی !! خلاصه اپدیت کردیم و یک سری کارها کرد و رفت به صفحه لاگین وردپرس، بعد من هر چی یوزر پسورد دادم قبول نمیکنه و میگه مجدد تلاش کنید !!!!!

دوستان راهنمایی کنید که چه کار کنم. هاستینگ هم میگه بک اپ هفته پیش رو داده که ما تو این یک هفته کلی کار رو سایت انجام دادیم !!!!

مشکل بعدی اینه که سایت ما 13 هزار عضو داره و با یوزر هیچ کدوم وارد نمیشه !!! یوزر جدید هم که ساختم بازم با اون وارد نشد !!!!

دوستان خیلی خیلی ممنون میشم یک راهکاری بهم بدید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دستی فایل های نسخه قبلی رو جایگزین کن. البته به غیر از پوشه wp-content و فایل config

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

نسخه فارسی هم چند دقیقه پیش برای بروزرسانی اومد

نسخه http://downloads.wordpress.org/release/fa_IR/wordpress-4.0.zip رو دانلود کنید و به صورت دستی از طریق هاست یا اف تی پی بروزرسانی دستی انجام بدین

به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

اگه نشد از طریق هاست وارد phpmyadmin بشین و از جدول wp-users اکانت خدتون رو پیدا کنید و ادیت رو بزنید و پسور رو به $P$BFAFmTfOmGxbH.QwfcKsri6Tr0CI54. تغییر بدین. این عبارت برابر عدد یک هست.

امیدوارم مشکلتون حل شه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

نسخه فارسی هم چند دقیقه پیش برای بروزرسانی اومد

نسخه http://downloads.wor...rdpress-4.0.zip رو دانلود کنید و به صورت دستی از طریق هاست یا اف تی پی بروزرسانی دستی انجام بدین

به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

اگه نشد از طریق هاست وارد phpmyadmin بشین و از جدول wp-users اکانت خدتون رو پیدا کنید و ادیت رو بزنید و پسور رو به $P$BFAFmTfOmGxbH.QwfcKsri6Tr0CI54. تغییر بدین. این عبارت برابر عدد یک هست.

امیدوارم مشکلتون حل شه

سلام ... دوست عزیز راه کار دوم جواب نداد !!!! الان باید راه کار اولی رو تست کنم.

فقط چون تا حالا اپدیت دستی نکردم چند تا سوال دارم ! بعد از بروزرسانی قالب فعلی میپره ؟ پلاگین ها میپره ؟ دیگه چه مشکلاتی پیش میاد ؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیر دوست عزیز نه پلاگینهاتون می پره و نه قالبتون

فقط محض اطمینان موقع آپدیت ، پلاگینها رو غیر فعال کتید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیر دوست عزیز نه پلاگینهاتون می پره و نه قالبتون

فقط محض اطمینان موقع آپدیت ، پلاگینها رو غیر فعال کتید

چه جوری ؟ من که نمیتونم وارد وردپرس بشم !!!!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ... دوست عزیز راه کار دوم جواب نداد !!!! الان باید راه کار اولی رو تست کنم.

فقط چون تا حالا اپدیت دستی نکردم چند تا سوال دارم ! بعد از بروزرسانی قالب فعلی میپره ؟ پلاگین ها میپره ؟ دیگه چه مشکلاتی پیش میاد ؟

نه هیچ مشکلی پیش نمی آد

و فقط wp-admin ، wp-includes و فایلهای موجود در شاخه اصلی وردپرس بجز wp-config رو جایگزین کنید.

در فایل wp-content هم فقط پوشه languages رو جایگزین کنید و به بقیه دست نزنید تا مشکلی برای قالب و پلاگین هاتون و فایلهای آپلود شده پیش نیاد

البته حتما قبلش یه بک آپ بگیرین

ویرایش شده در توسط MONJE
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان من به نسخه فارسی4 ، دستی اپدیت کردم ولی باز هم درست نشد و وارد ادمین نمیشه !!!! باز رفتم به نسخه 3.9.2 فارسی هم اپدیت کردم ولی باز هم نشد !!!

چه کار کنم دیگه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اساتید عزیز ، راهی نیستش ؟ حتما باید بک اپ اون هفته ای رو ریستور کنم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

fi به بک آپ ارتباطی نداره بک آپ شما مربوط می شه به دیتابیس

الان مشکلتون دقیقا چیه اگر فرم لاگ این براتون کار نمی کنه

نمایشگرتون رو تغییر بدید و چک کنید

و الا مشکلتون رو کامل توضیح بدید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما مطمئنی فایل wp-settings.php با این فایل مطابقت داره ؟

مخصوصا خط 122 که sessions.php رو فراخوانی میکنه .

همچنین مطمئن شو فایل فایل sessions.php با این فایل تطابق داره !

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

fi به بک آپ ارتباطی نداره بک آپ شما مربوط می شه به دیتابیس

الان مشکلتون دقیقا چیه اگر فرم لاگ این براتون کار نمی کنه

نمایشگرتون رو تغییر بدید و چک کنید

و الا مشکلتون رو کامل توضیح بدید

ممنون اقا ایمان ... مربوط به یکی از افزونه ها بود که غیر فعال کردم و درست شد.

ممنون و تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری