رفتن به مطلب

مشکل جدی بعد از بروزرسانی وردپرس 4

mahdi.a

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ...

بنده از اخرین نسخه فارسی وردپرس با بسته پارسی ساز استفاده میکردم، دیشب دیدم نسخه 4 وردپرس اومده، رفتم اپدیت کردم، ولی حواسم نبود که این نسخه انگلیسی هستش نه فارسی !! خلاصه اپدیت کردیم و یک سری کارها کرد و رفت به صفحه لاگین وردپرس، بعد من هر چی یوزر پسورد دادم قبول نمیکنه و میگه مجدد تلاش کنید !!!!!

دوستان راهنمایی کنید که چه کار کنم. هاستینگ هم میگه بک اپ هفته پیش رو داده که ما تو این یک هفته کلی کار رو سایت انجام دادیم !!!!

مشکل بعدی اینه که سایت ما 13 هزار عضو داره و با یوزر هیچ کدوم وارد نمیشه !!! یوزر جدید هم که ساختم بازم با اون وارد نشد !!!!

دوستان خیلی خیلی ممنون میشم یک راهکاری بهم بدید.

لینک به ارسال

سلام

دستی فایل های نسخه قبلی رو جایگزین کن. البته به غیر از پوشه wp-content و فایل config

لینک به ارسال

سلام

نسخه فارسی هم چند دقیقه پیش برای بروزرسانی اومد

نسخه http://downloads.wordpress.org/release/fa_IR/wordpress-4.0.zip رو دانلود کنید و به صورت دستی از طریق هاست یا اف تی پی بروزرسانی دستی انجام بدین

به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

اگه نشد از طریق هاست وارد phpmyadmin بشین و از جدول wp-users اکانت خدتون رو پیدا کنید و ادیت رو بزنید و پسور رو به $P$BFAFmTfOmGxbH.QwfcKsri6Tr0CI54. تغییر بدین. این عبارت برابر عدد یک هست.

امیدوارم مشکلتون حل شه

لینک به ارسال

سلام

نسخه فارسی هم چند دقیقه پیش برای بروزرسانی اومد

نسخه http://downloads.wor...rdpress-4.0.zip رو دانلود کنید و به صورت دستی از طریق هاست یا اف تی پی بروزرسانی دستی انجام بدین

به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

اگه نشد از طریق هاست وارد phpmyadmin بشین و از جدول wp-users اکانت خدتون رو پیدا کنید و ادیت رو بزنید و پسور رو به $P$BFAFmTfOmGxbH.QwfcKsri6Tr0CI54. تغییر بدین. این عبارت برابر عدد یک هست.

امیدوارم مشکلتون حل شه

سلام ... دوست عزیز راه کار دوم جواب نداد !!!! الان باید راه کار اولی رو تست کنم.

فقط چون تا حالا اپدیت دستی نکردم چند تا سوال دارم ! بعد از بروزرسانی قالب فعلی میپره ؟ پلاگین ها میپره ؟ دیگه چه مشکلاتی پیش میاد ؟

لینک به ارسال

خیر دوست عزیز نه پلاگینهاتون می پره و نه قالبتون

فقط محض اطمینان موقع آپدیت ، پلاگینها رو غیر فعال کتید

لینک به ارسال

خیر دوست عزیز نه پلاگینهاتون می پره و نه قالبتون

فقط محض اطمینان موقع آپدیت ، پلاگینها رو غیر فعال کتید

چه جوری ؟ من که نمیتونم وارد وردپرس بشم !!!!

لینک به ارسال

سلام ... دوست عزیز راه کار دوم جواب نداد !!!! الان باید راه کار اولی رو تست کنم.

فقط چون تا حالا اپدیت دستی نکردم چند تا سوال دارم ! بعد از بروزرسانی قالب فعلی میپره ؟ پلاگین ها میپره ؟ دیگه چه مشکلاتی پیش میاد ؟

نه هیچ مشکلی پیش نمی آد

و فقط wp-admin ، wp-includes و فایلهای موجود در شاخه اصلی وردپرس بجز wp-config رو جایگزین کنید.

در فایل wp-content هم فقط پوشه languages رو جایگزین کنید و به بقیه دست نزنید تا مشکلی برای قالب و پلاگین هاتون و فایلهای آپلود شده پیش نیاد

البته حتما قبلش یه بک آپ بگیرین

ویرایش شده توسط MONJE
لینک به ارسال

دوستان من به نسخه فارسی4 ، دستی اپدیت کردم ولی باز هم درست نشد و وارد ادمین نمیشه !!!! باز رفتم به نسخه 3.9.2 فارسی هم اپدیت کردم ولی باز هم نشد !!!

چه کار کنم دیگه ؟

لینک به ارسال

اساتید عزیز ، راهی نیستش ؟ حتما باید بک اپ اون هفته ای رو ریستور کنم ؟

لینک به ارسال

fi به بک آپ ارتباطی نداره بک آپ شما مربوط می شه به دیتابیس

الان مشکلتون دقیقا چیه اگر فرم لاگ این براتون کار نمی کنه

نمایشگرتون رو تغییر بدید و چک کنید

و الا مشکلتون رو کامل توضیح بدید

لینک به ارسال

شما مطمئنی فایل wp-settings.php با این فایل مطابقت داره ؟

مخصوصا خط 122 که sessions.php رو فراخوانی میکنه .

همچنین مطمئن شو فایل فایل sessions.php با این فایل تطابق داره !

لینک به ارسال

fi به بک آپ ارتباطی نداره بک آپ شما مربوط می شه به دیتابیس

الان مشکلتون دقیقا چیه اگر فرم لاگ این براتون کار نمی کنه

نمایشگرتون رو تغییر بدید و چک کنید

و الا مشکلتون رو کامل توضیح بدید

ممنون اقا ایمان ... مربوط به یکی از افزونه ها بود که غیر فعال کردم و درست شد.

ممنون و تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...