رفتن به مطلب

گوگل کروم دیگه از Tahoma پشتیبانی نمی کنه؟!!!!!!

mohsen29

پست های پیشنهاد شده

سلام.من گوگل کروم رو آپدیت کردم اما الان هر سایتی می رم می بینم با فونت تاهوما مشکل داره و انگار که اصلا تاهوما رو ساپورت نمی کنه؟!! برا شما هم اینجوریه؟!!

ویرایش شده توسط mrwppars
لینک به ارسال

فکر نکنم چنین کاری بتونه بکنه!! آخه فونت از سیستم لود میشه نه مرورگر... مرورگر فقط رندر میکنه...

لینک به ارسال

از تاهوما ساپورت میکنه، اینی که شما الان میبینی درواقع تاهومای بروزشده ماکروسافته که روی ویندوز 7 به بعد وجود داره. شما internet explorer هم باز کنی همینه.

گویا کروم سیستم پردازش و رندر فونتش رو تغییر داده، الان فونت هایی مثل یکان و تیتر نسبت به قبل خیلی بهتر رندر میشن و خبری از لبه های زشت نیست، درواقع خیلی نرم و سافت رندر میشن.

گویا گوگل کروم رندر فونتهاش رو به سیستم ویندوز سپرده.

لینک به ارسال

من ویندوز 8 دارم و اینترنت اکسپلورر هم همانند فایرفاکس درست نشون می ده

تصویر زیر برای فاریرفاکسه

post-6470-0-09867800-1410008449_thumb.pn

تصویر زیر هم برای کروم آپدیت شده است.این کجاش تاهوماست؟! :| یک ساعت پیش قبل از آپدیت رندرش مثل تصویر بالا بود.

post-6470-0-44749600-1410008530_thumb.pn

ویرایش شده توسط mrwppars
لینک به ارسال

عکسی که گذوشتید تاهوما نیست گویا. برای من تغییر کرده و مثل آی ای شده تقریبا. من از ویندوز 8 64 بیت استفاده میکنم، البته حالا که یادم میاد اوایل که کروم آپ شده بود اینطور بود ولی روز بعدش گویا دوباره آپدیت کردن درست شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...