رفتن به مطلب

عضو شدن خودکار یوزر های سایت وردپرسی در وبلاگ

MJP

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان.

یه سایت وردپرسی داریم که میخوایم کاربرا همزمان وقتی در این سایت عضو شدن در یه وبلاگ هم عضو بشن (رزبلاگ)

امکانش هست؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام

اصلا رزبلاگ ربطی به وردپرس نداره که... فکر نکنم بشه...

لینک به ارسال

من تا بحال همچین کاری انجام ندادم ولی شاید انجام شدنی باشد بررسی می کنم اطلاع میدم

با طراحی یه روبات خیلی پیچیده از طریق فایل فانکشن امکانش هست.

اگر راهکار دارید ارئه بدین نه اینکه به نوعی اسپم موردی رو بکنید که خودتون هم ار عهدش بر نمیاید

لینک به ارسال

فرم عضویت وردپرس طبق روال سیستم عضویت رز بلاگ ساخته بشه و مقادیری که در هر قسمت در فرم وردپرسی ارسال میشه، مستقیم به رز بلاگ هم ارسال بشه. (یه جور سیستم اسپم...)

// فقط ایده بود //

لینک به ارسال

سلام. کار نشد نداره!

با طراحی یه روبات خیلی پیچیده از طریق فایل فانکشن امکانش هست.

ممنون میشم اطلاعاتی در این زمینه در اختیار قرار بدید.

لینک به ارسال
فرم عضویت وردپرس طبق روال سیستم عضویت رز بلاگ ساخته بشه و مقادیری که در هر قسمت در فرم وردپرسی ارسال میشه، مستقیم به رز بلاگ هم ارسال بشه. (یه جور سیستم اسپم...)

درسته... خوبیش اینجاست که رزبلاگ تایید ایمیل نمیخواد.. اگر تایید ایمیل میخواست نمیشد.. البته نمیدونم اجرایی هست یا نه...

لینک به ارسال

فورم ارسال ثبت نام رزپلاگ رو پیدا کنید اسم پارامترها(name المانها) رو پیدا کنید و با استفاده از CURL اطلاعات رو براش ارسال کنید تا ثبت بشه

البته USER_AGENT رو هم مقدار دهی کیند :D

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

فورم ارسال ثبت نام رزپلاگ رو پیدا کنید اسم پارامترها(name المانها) رو پیدا کنید و با استفاده از CURL اطلاعات رو براش ارسال کنید تا ثبت بشه

البته USER_AGENT رو هم مقدار دهی کیند :D

ممنون

من سرچ کردم چیز خاصی نتونستم پیدا کنم برای یادگیری

ممکنه بیشتر راهنمایی کنید؟

مرسی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...