رفتن به مطلب

چند سوال در مورد وردپرس شبکه

مصطفی

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

ولادت امام رضا (ع) را تبریک میگم

1) من میخوام وقتی کاربران در وردپرس شبکه برای خودشون وبلاگ درست می کنن بلافاصله فعال نشه و در حالت غیر فعال باقی بمونه و تا وقتی که به صورت دستی توسط مدیر فعال نشده نتونن وارد پیشخوان وردپرس بشن

2) دعوت نامه ای کردن ثبت نام (به غیر از افزونه ی register plus redux )

3) ظاهر پیشخوان وردپرس از این حالت سرد و بی روح در بیاد

آیا راهی برای این موارد وجود داره ؟

با سپاس فراوان

یا علی

ویرایش شده توسط مصطفی
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

برای اعضا و وبلاگشون افزونه هست که به اعضا نقش و اختیاراتی میده و تا موقعی که مدیر اجازه نده کاربر نمیتونه فعال بشه و وبلاگش را بکار بگیره .(من دو سال پیش داشتم ولی الان اسمش را یادم نمیاد توش rul داشت)

برای دعوت نامه ای کردن که تو می توانی بروی در قسمت کاربران و افزودن کاربر را بزنی و بعد در قسمت " افزودن کاربر تازه" را پر کن فقط یادت باشه گزینه" نادیده گرفتن تایید ایمیل" را تیک نزنی. و بعدگزینه " افزودن کاربر تازه" را بزن. بطور خودکار دعوت براش فرستاده می شود . کاربرانی که اجازه این بخش را داشته باشن هم می تونند برای دیگران دعوت بفرستند.

برای ظاهر وردپرس هم باد در هسته وردپرس دست ببری کار اساتید سایت هست .(کار من نست و فکر کنم دستگیر و سخت هم باشه)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...