رفتن به مطلب

مشکلات قالب در حالت واکنش گرا یا ریسپانسیو

nsm1000

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

من یه قالب سایت دارم که قالبش اینه :لینک زیر دمو انگلیسیشه

http://demo.yithemes.com/bazar/

در دمو اصلی قالب مورد نظر هیچ گونه مشکلی نداره حتی چند سایت انگلیسی که از همین قالب استفاده میکنند هم تست کردم اونها هم مشکل نداشتن.

حالا مشکل کجاس؟ مشکل اینه که قالب در حالت ریپانسیو دقت کنین در رزولوشن 480*800 صفحه حساب کاربری و پرداخت باز نمیشه نمیدونم چرا! بعضی وقتا

در وسط صفحه کوچیک مینوسه anti spam جالب اینجاس که با تبلت که سایز بزرگتری هستش و رزولوشنش فرق داره تست زدم مشکلی نداشت. گوشی که باهاش

تست زدم نوکیا لومیا 520 دقت کنین اگه قالب رو از حالت واکنش گرایی در بیارم وارد اون صفحات میشه با همون رزولشون، فقط وارد همین دو تا صفحه نمیشه بقیه صفحات سایت میره، تو دمو اصلی قالب هیچ مشکلی نداره میشه کمکم کنین.

و یه نکته که یادم رفت بگم اینه که، اگه با موبایل اول وارد پنل مدیریت وردپرس بشی بعد به صفحه اصلی سایت بری هم بدون مشکل وارد حساب کاربری میشه و هم پرداخت!!!

ویرایش شده توسط nsm1000
لینک به ارسال

قالب تجاری هست

اگر قالب رو از سازنده خریداری کردین بهشون اطلاع بدین تا براتون برطرف کنن

در غیر اینصورت بحث در مورد توضیعات تجاری در انجمن ممنوع هست

لینک به ارسال

نه از اونجا خرید نکردم، نه سازنده قالب اینکارو نکرده، چون تو دمو اصلی همچین مشکلی وجود نداره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...