رفتن به مطلب

سایت مفید

mahroughi

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان و مهندسان عزیز

یه سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید

من دانشجوی مهندسی نرم افزار هستم و علافه مند به وب نویسی

میخواستم بدونم موضوعی که مفید باشه و استقبال بشه و نیاز خودم و دیگران رو از نظر علمی (از دنیای وب و برنامه نویسی و...) برطرف کنه چیه؟

میخوام از صفر شروع کنم و یه سایت مفید بسازم و ادامه بدم تا ......

خلاصه که موضوع میخوام واسه کار کردن...

چیزی که کار نشده باشه و نیاز باشه بهش پرداخته شه

ممنون از همگی.

لینک به ارسال

سلام ورودتون رو به انجمن خوش آمد میگم

شما تو چه زمینه ای تخصص داردی؟ تو همون زمینه انجام بده...

به نظر من الا نیه کمبود خیلی زیادی که نت فارسی داره اینه که یه کارگاه عملی مثل سایت www.codecademy.com حالا به زبان فارسی باشه...

لینک به ارسال

سلام ورودتون رو به انجمن خوش آمد میگم

شما تو چه زمینه ای تخصص داردی؟ تو همون زمینه انجام بده...

به نظر من الا نیه کمبود خیلی زیادی که نت فارسی داره اینه که یه کارگاه عملی مثل سایت www.codecademy.com حالا به زبان فارسی باشه...

سلام

ممنون و سپاس

من خودم گرافیک بیشتر کار کردم

با کدنویسی ها هم ناآشنا نیستم

اما تازه کارم و میخوام توی یه زمینه ای که هم به بار معلومات خوذم اضافه بشه و هم به پیشرفت قضای مجازی فارسی زبان کمکی بکنه کار کنم

آخه میبینم تو یه زمینه هایی اینقدر سایت هست و اینقدر اشباع شده که دیگه نیازی نیست یکی دیگه هم اضافه بشه... مث مرجع آموزش یا مرجع دانلود و ... که خیلی زیاد هست هم رایگان هم فارسی

میخوام یه کار جدید شروع کنم... پیشنهادتون ایده خوبی بود... ممنون که وقت گذاشتید و کمک کردید...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...