رفتن به مطلب

ریدایرکت صفحات

پست های پیشنهاد شده

با سلام , بنده قصد دارم در بعضی از صفحات وب سایت وردپرسیمو به صفحه اصلی رایدکت کنم

مثل : صفحه www.mysite.ir/page/test به صفحه www.mysite رایدکت بشه

آیا امکانش هست ؟

لینک به ارسال

اگر می خواهید داخل خود صفحاتشون کد بگذارید این کد را بعد از اصلاح آدرس از طریق ویرایشگر html توی صفحات قرار بدید

<script>
window.location = "http://yoursite.com/";
</script>

لینک به ارسال

بسیار ممنون بابت توضیحات دوستان فقط یک سوال دیگه ! اگه الان بنده بخوام صفحه :

www.mysite.ir/category/funy رو به www.mysite.ir ریدکیت کنم باید چه کدی رو داخل فایل .htacess قرار بدم ؟

لینک به ارسال

فکر میکنم همین کدی که جناب فخار دادن کار ساز باشه ، البته اگر Cpanel دارید از قسمت Redirect فکر کنم میتونید استفاده کنید ، یا اینکه یه صفحه index.html توی روت سایت بسازید و کدی که جناب فخار دادن رو بزارید روش

لینک به ارسال

بسیار ممنون بابت توضیحات دوستان فقط یک سوال دیگه ! اگه الان بنده بخوام صفحه :

www.mysite.ir/category/funy رو به www.mysite.ir ریدکیت کنم باید چه کدی رو داخل فایل .htacess قرار بدم ؟

دستکاری htaccess کار ساده ای نیست با هر اشتباهی ممکنه یک بخش سایت را از کار بندازید ولی اگر می خواهید با htaccess انجامش بدید در انجمن جستجو کنید حداقل بیست مورد رو من کدش رو گذاشتم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...