irblues

مشکل با ساختار دلخواه پیوند یکتا در وردپرس 4

17 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام به همه دوستان عزیز

از دیروز که به وردپرس 4 آپدیت کردم مشکل عجیب پیش اومده

من که برای سایتم از ساختار دلخواه استفاده میکردم و داخل این ساختار برای نمایش دسته مطلب از %category% استفاده کرده بودم

حالا تمام لینکهای سایت عوض شده و همه لینک های سایت دسته هاشون شده "دسته بندی نشده" !!!

من حتی فایل htaccess رو پاک کردم و پیوند یکتا رو از نو ذخیره کردم، ولی جواب نداد!

لطفا کمک کنید ):

ممنونم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

الان پیوند یکتا رو چه حالتی تنظیمه؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

الان پیوند یکتا رو چه حالتی تنظیمه؟

/%category%/%postname%/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه بار پیوند رو پیشفرض کنید بعد دوباره رو دلخواه تنظیم کنید ببینید حل میشه یا نه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه بار پیوند رو پیشفرض کنید بعد دوباره رو دلخواه تنظیم کنید ببینید حل میشه یا نه.

نه عزیز ، هم لینک رو پیش فرض کردم و هم قالب رو

ولی جواب نمیده

جالب اینه تمام پیوندهای پیشنهادی و عمومی وردپرس کار میکنه و فقط ساختار دلخواه دچار این مشکل شده

تمام دسته هام هم سر جاشون هستن، و هیچ کدوم پاک نشده

الان تمام لینکهام این شکلی شده، نمونه:

/دسته‌بندی-نشده/best-player-in-the-world

دوستان راهی دیگه به ذهنتون میرسه؟؟

ویرایش شده در توسط irblues
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکبار افزونه هاتون رو غیر فعال کنید و بعد تست کنید

دقت کنید که همه افزونه ها غیر فعال شده باشند

اگر درست شد تک تک افزونه ها رو غعال و تست کنید ببینید مشکل از کدومشه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکبار افزونه هاتون رو غیر فعال کنید و بعد تست کنید

دقت کنید که همه افزونه ها غیر فعال شده باشند

اگر درست شد تک تک افزونه ها رو غعال و تست کنید ببینید مشکل از کدومشه

ممنون، اما این کار رو هم انجام دادم و درست نشد ):

دیتابیس رو هم تعمیر و بهینه سازی کردم درست نشد که نشد

تمام سئو سایت داره خراب میشه با این وضعیت

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این رو هم چک کنید

http://parsikade.com/1392/09/%D8%AD%D9%84-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AE%D8%B7%D8%A7%DB%8C-%DB%B4%DB%B0%DB%B4-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D9%87%E2%80%8C%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF/#more-2660

اگر نشد باید ریستور بکاپ کنین

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم همین مشکل را داشتم. افزونه wp-jalali یا همون وردپرس فارسی را غیرفعال کردم حل شد. به نظر میاد این افزونه در به روزرسانی جدید مشکل داره

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این رو هم چک کنید

http://parsikade.com/1392/09/%D8%AD%D9%84-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AE%D8%B7%D8%A7%DB%8C-%DB%B4%DB%B0%DB%B4-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D9%87%E2%80%8C%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF/#more-2660

اگر نشد باید ریستور بکاپ کنین

این مطلب برای رفع صفحه خطا 404 بود، در صورتیکه چنین مشکلی ندارم

من هم همین مشکل را داشتم. افزونه wp-jalali یا همون وردپرس فارسی را غیرفعال کردم حل شد. به نظر میاد این افزونه در به روزرسانی جدید مشکل داره

واقعا ممنون eshahinfar عزیز ، :)

بله مشکل از افزونه جلالی بود :blink:

من دفعه قبل که تمام افزونه ها رو غیر فعال کردم متوجه نشدم، چرا که قالب سایتم با افزونه جلالی هماهنگ شده

الان افزونه جلالی رو غیر فعال کردم ، قالب سایت رو هم پیش فرض کردم مشکل حل شد

واقعا خیلی بده که مدیرانی که افزونه جلالی رو ارائه دادن به این مشکل قبل از انتشار وردپرس 4.0 توجه نکردن و باعث به وجود اومدن این مشکل شدن ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتی ساختار لینک ها تغییر پیدا میکنه لینک ها به اصطلاح شکسته میشن پس مشکل 404 بوجود میاد

وقتی با اپدیت وردپرس این مورد پیش میاد باید طبق آموزشی که فرستادم اصلاح بشه

پس نگین مشکل 404 نداشتم

لطفا بیشتر دقت کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مشکل فقط به خاطر افزونه جلالی هست که اصلا هم افزونه خوبی نیست توصیه میکنم از افزونه پارسی استفاده کنید خیلی خیلی بهتره

https://wordpress.org/plugins/wp-parsidate/

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتی ساختار لینک ها تغییر پیدا میکنه لینک ها به اصطلاح شکسته میشن پس مشکل 404 بوجود میاد

وقتی با اپدیت وردپرس این مورد پیش میاد باید طبق آموزشی که فرستادم اصلاح بشه

پس نگین مشکل 404 نداشتم

لطفا بیشتر دقت کنید

برای اینکه خدمتتون عرض کردم، بنده مشکل 404 نداشتم و همه صفحات باز میشوند، در هر صورت ممنون

این مشکل فقط به خاطر افزونه جلالی هست که اصلا هم افزونه خوبی نیست توصیه میکنم از افزونه پارسی استفاده کنید خیلی خیلی بهتره

https://wordpress.org/plugins/wp-parsidate/

آره متاسفانه

قالب فعلی سایت با جلالی هماهنگ شده، چطور میتونم با wp-parsidate هماهنگش کنم؟ مرسی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از وقتی که این wp-jalali رو تغییر دادم به wp parsidate راحت شدم خداییش

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره متاسفانه

قالب فعلی سایت با جلالی هماهنگ شده، چطور میتونم با wp-parsidate هماهنگش کنم؟ مرسی

باید توابع parsidate رو جایگزین توابع جلالی کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره متاسفانه

توضیحات و مستندات "بسته پارسی ساز"

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا ممنون eshahinfar عزیز ، :)

من دفعه قبل که تمام افزونه ها رو غیر فعال کردم متوجه نشدم، چرا که قالب سایتم با افزونه جلالی هماهنگ شده

الان افزونه جلالی رو غیر فعال کردم ، قالب سایت رو هم پیش فرض کردم مشکل حل شد

واقعا خیلی بده که مدیرانی که افزونه جلالی رو ارائه دادن به این مشکل قبل از انتشار وردپرس 4.0 توجه نکردن و باعث به وجود اومدن این مشکل شدن ...

این مورد رو گزارش میدم تا برای آپدیت بعدی که احتمالا فردا باشه در نظر بگیرند :)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ali.akbar6531
      سلام و عرض ادب خدمت اساتید محترم.
      من یه قالب دانلود موزیک طراحی کردم که برای پست های ( موزیک + ویدئو ) 2 قالب متفاوت داره.
      لینک اسکرین شات :
      2 تا فایل (category-music.php) و (category-video.php) ساختم که طرح این 2 قالب پستُ داخلش ریختم.
      در فایل (category.php) هم شناسه دسته بندی موزیک و ویدئو رو نوشتم که : اگه پست موزیک بود، قالب موزیک نمایش داده بشه. همینطور برای ویدئو.
      اما مشکلی که دارم :
      وقتی از سایدبار ، دسته بندی موزیک و ویدئو رو انتخاب میکنم قالب بدرستی نمایش داده میشه. همینطور single-music .
      ولی وقتی صفحه اصلی سایت رو میارم، کل قالب بهم میخوره. از تمام این بخش ها ( هدر + سایدبار راست و چپ + فوتر ) 3 تا نمایش داده میشه. مثلاً : تابع هدر ( <?php get_header(); ?> ) که در فایلهای index + category-music + category-video هست، هر 3 در صفحه اول نمایش داده میشه.

لطفاً راهنماییم کنید، خیلی ممنون میشم.
      با احترام و تشکر

• توسط shayan201680
      سلام دوستان 
      من میخواستم دسته بندی رو از ادرس های سایتم به کمک افزونه Yoast حذف کنم اما یادم رفته چطوری این کار انجام میشد!
      کسی اگر بلده راهنمایی کنه لطفا... 
      مثال:
      www.xxx.com/category/news
      تبدیل شود به=
      www.xxx.com/news
    • توسط Reza0098
      سلام
      چطور میتونم پیوند یکتا نوشته هام رو از فارسی به انگلیسی تبدیل کنم؟ از افزونه  WP-Parsi Permalink Translator  استفاده کردم ولی جوابی نگرفتم
      موفق باشید
    • توسط saeedsaeed
      سلام من روزی که سایت رو راه انداری کردم پیوند یکتا سایت رو بد انتخاب کردم حالا به مشکل  برخوردم
      پیوند یکتا رو گذاشتم " سال و ماه و روز و نام نوشته " الان به مشکل برخوردم . من یه پست میزارم بعدا نیاز به بروز رسانی داره وقتی بروز میکنم مطلب پیوند یکتا قسمت تاریخش تغییر پیدا میکنه و هرچی وقت برای اون پست گذاشتم هدر میره و لینکهای که براش ساختم انگار الکی هستن .

این قسمتی که خط قرمز کشیدم زمانی که مطلب میزارم تاریخ همون روز میخوره و بعدا من نیاز دارم به تاریخ مثلا امروز مطلب رو بروز کنم و بیارم صفحه اول لینکش تغییر پیدا میکنه و لینک قبلی که جاهای دیگه استفاده کردم کار نمیکنه
      میشه بروز رسانی کرد ولی اگه تاریخ رو دست زدم لینک مطلب عوض میشه
    • توسط رضا علیزاده
      با سلام و عرض ادب خدمت اساتید
      چند وقت پیش سایتی راه اندازی کردم و ساختار پیوندیکتای اون رو به حالت زیر گذاشتم؛
      /%year%/%monthnum%/%postname%.html توی این مدت ایندکس ها و سئو نسبتاً خوبی هم گرفته, اما تا حدودی لازم دیدم که پیوندیکتا به شکل زیر تغییر کنه؛
      /%category%/%postname%/  
      حالا سوال اینجاست؛
      - آیا راهی هست که با تغییر این پیوندیکتا مطالب و ایندکس های سایت دچار خطای 404 نشه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید