رفتن به مطلب

مشکل در پلاگین پرداخت آسان

amir.01

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من یه پلاگین نوشتم برای پرداخت اسان که تو وردپرس نیاز نباشه طرف عضو سایت بشه یا از ایمیلش استفاده کنه

یه فرم اطلاعاتی رو پر می کنه بعدش اطلاعاتش رو می بینه اگه اوکی بود تصمیم می گیره انلاین پرداخت کنه تا در درب منزل و در نهایت اخر سر یه کد تراکنش بهش میده

اولین مشکل اینه که وقتی پلاگین اجرا میشه میگه 32 نویسه اجر شد هنگام فعال شدن و بعدش باعث میشه اپلود عکس با مشکل رو به رو بشه؟

یه مشکل هم نتونستم دکمه حذف برا هر کردوم از تراکنش ها بزارم :(

اینا رو کمک کنید حل کنم مرسی

urumkart.zip

لینک به ارسال
  • 11 ماه بعد...

با سلام و احترام

خدمت شما کاربر گرامی باید عرض کنم که تو ایران فعال ترین انجمن وردپرس همینه و بس و مدیران و کاربران بسیار حرفه ای اینجا دان به صورت رایگان کمکتون میکنن

دلیل جواب ندادن سوالات شما دوستان سوال پرسیدنه نوع پرسش سوال خیلی مهمه دلیل نمیشه چون شما تو مشکل هستی باقی کاربرا کاملا مشکل شما رو بفهمن بعضی سوالات واقعا معنی نمیده دوستانی هم که جواب میدند نمیتونن تازه بیان نحوه سوال پرسیدن هم یاد بدن همین که جواب میدن خدا رو شکر کنید

با سلام

من یه پلاگین نوشتم برای پرداخت اسان که تو وردپرس نیاز نباشه طرف عضو سایت بشه یا از ایمیلش استفاده کنه

یه فرم اطلاعاتی رو پر می کنه بعدش اطلاعاتش رو می بینه اگه اوکی بود تصمیم می گیره انلاین پرداخت کنه تا در درب منزل و در نهایت اخر سر یه کد تراکنش بهش میده

اولین مشکل اینه که وقتی پلاگین اجرا میشه میگه 32 نویسه اجر شد هنگام فعال شدن و بعدش باعث میشه اپلود عکس با مشکل رو به رو بشه؟

یه مشکل هم نتونستم دکمه حذف برا هر کردوم از تراکنش ها بزارم :(

اینا رو کمک کنید حل کنم مرسی

دوست عزیز بهتره جای حل مشکل که نمیشه اسسمشو حل مشکل گذاشت کلا کار مشکل داره و سر هم شده کسی جواب نمیده چون یک نفر بشینه یه افزونه بنویسه راحت تره تا بخواد این مشکلاتو حل کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...