saber

آموزش Wordpress seo?!

10 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام

تقریبا 2 روزی هست این افزونه را نصب کردم اما ب جای این که رتبه ما را در موتور های جستجو زیاد کنه ما رو به صفحات 6 و 5 برده است.شما به من بگویید چطور باید این ها را تنظیم کنم.آموزش هم دیدم اما افزونه های آنها به زبان انگلیسی بوده

این یک نمونه از تنظیماتی هست که با این افزونه انجام داده ام

post-116-0-44446600-1347819011_thumb.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست من كدوم افزونه نصب كردي

براي سئو افزونه هاي زيادي هست

بعدش شما وقتي سئو ميكينيد يكدفه كه در صفحه اول گوگل نميرويد

شما بايد مطالب و خيلي چيزها را رعايت كنيد تا پس از مدتي در صفحه اول بيايد

يكدفه نميشه كه :D

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب زبان وردپرس رو انگلیسی کنید بعد تنظمیات رو انجام بدید و بعد دوباره فارسی کنید ;)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

black_sky من در صفحه اول گوگل هستم اما مطالب جدید در صفحه اول نمی آیند بع د از این افزونه

آقا مرتضی چطوری باید زبان را تغییر داد؟من وردپرس انگلیسی را به روز رسانی کردم مان طور فارسی هست.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داداش اون قسمت زیر پست اگر پر هم نکنی خودش به خودکار میاره

فقط فیلد اولش را یه کلمه ای از عنوان بزن فقط یک کلمه من بعدش | میذارم ک فکر کنم بذاری بهتر باشه !

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم از افزونه Yoast wordpress seo داری استفاده میکنی ، پستهایی که ارسال میکنی کپی از سایتهای دیگه هستش ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داداش اون قسمت زیر پست اگر پر هم نکنی خودش به خودکار میاره

فقط فیلد اولش را یه کلمه ای از عنوان بزن فقط یک کلمه من بعدش | میذارم ک فکر کنم بذاری بهتر باشه !

بله کل فیلد ها هم خالی باشه خودکار اضافه می کنه.اما سوال این بود که چطور باید اینگلیسی کرد افزونه رو..

فکر کنم از افزونه Yoast wordpress seo داری استفاده میکنی ، پستهایی که ارسال میکنی کپی از سایتهای دیگه هستش ؟

من گه گفتم از وردپرس سئو استفاده می کنم.والا پست ها را نمی شه گفت خودم می نویسم موضوع سایت تفریحی هست و باید از سایت های دیگر اطلاعات بگیریم اما تا جایی که شده تغییر اساسی می دهم.

فقط زمانی که all in seo pack رو استفاده می کردم صفحه اول یا نهایتا دوم بودم اما الآن به صفحات 4 و 5 رفتم.!!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه پستی که ارسال میکنی تو گوگل صفحات مشابه زیادی باشه یه خورده زمان میره تا بیاد تو page اول یا دوم اگه سئو شما مورد نداشته باشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا من نمی دونم شاید تنظیماتش رو اشتباه انجام دادم.در هر صورت بازگشت ما به صوی all in seo pack هست :) ..الآن امتحان کردم نتایج بهتر شد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای انگلیسی کردنش از پوشه lang تو مسیر افزونه farsi رو تغییر نام بدید یا حذف کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Mr Mirzaei
      سلام
      کد مطالب تصادفی توی وبلاگ های میهن بلاگ چیه؟
      اگه کسی میدونه لطفا بگه خیلی گیرم
      کد بیشترین بازدید چیه توی مطالب؟
      سریع بگید
    • توسط asghar
      سلام
      من یک سایت وردپرسی دارم که خیلی دیر لود میشه 
      میخواستم بدونم برای رفعش باید چی کار کنم؟
      آدرس سایت https://www.hairent.com

• توسط cheeta
      با سلام خدمت اساتید گل وردپرس
      من برای فروش از افزونه edd و با قالب دستکاری شده صحیفه کار میکنم. مشکلی که دارم اینه مه وقتی به عنوان مدیر خرید میکنم تمام مراحل تا پس از پرداخت تا اخر اجرا میشه اما وقتی با نقش های کاربری دیگه از جمله مشترک خرید میکنم وقتی در صفحه سبد خرید روی " خرید و دانلود " کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. یعنی به صفحه پرداخت نمیره و البته هیچ خطایی هم نمیده.
      با عوض کردن قالب مشکل حل میشه اما می خوام مشکل رو در همین قالب بر طرف کنم. چطور میشه این محدودیت رو برای سایر نقش های کاربری برداشت؟ کی چیزی در این زمینه هست؟
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم