saber

آموزش Wordpress seo?!

10 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام

تقریبا 2 روزی هست این افزونه را نصب کردم اما ب جای این که رتبه ما را در موتور های جستجو زیاد کنه ما رو به صفحات 6 و 5 برده است.شما به من بگویید چطور باید این ها را تنظیم کنم.آموزش هم دیدم اما افزونه های آنها به زبان انگلیسی بوده

این یک نمونه از تنظیماتی هست که با این افزونه انجام داده ام

post-116-0-44446600-1347819011_thumb.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست من كدوم افزونه نصب كردي

براي سئو افزونه هاي زيادي هست

بعدش شما وقتي سئو ميكينيد يكدفه كه در صفحه اول گوگل نميرويد

شما بايد مطالب و خيلي چيزها را رعايت كنيد تا پس از مدتي در صفحه اول بيايد

يكدفه نميشه كه :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب زبان وردپرس رو انگلیسی کنید بعد تنظمیات رو انجام بدید و بعد دوباره فارسی کنید ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

black_sky من در صفحه اول گوگل هستم اما مطالب جدید در صفحه اول نمی آیند بع د از این افزونه

آقا مرتضی چطوری باید زبان را تغییر داد؟من وردپرس انگلیسی را به روز رسانی کردم مان طور فارسی هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داداش اون قسمت زیر پست اگر پر هم نکنی خودش به خودکار میاره

فقط فیلد اولش را یه کلمه ای از عنوان بزن فقط یک کلمه من بعدش | میذارم ک فکر کنم بذاری بهتر باشه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم از افزونه Yoast wordpress seo داری استفاده میکنی ، پستهایی که ارسال میکنی کپی از سایتهای دیگه هستش ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داداش اون قسمت زیر پست اگر پر هم نکنی خودش به خودکار میاره

فقط فیلد اولش را یه کلمه ای از عنوان بزن فقط یک کلمه من بعدش | میذارم ک فکر کنم بذاری بهتر باشه !

بله کل فیلد ها هم خالی باشه خودکار اضافه می کنه.اما سوال این بود که چطور باید اینگلیسی کرد افزونه رو..

فکر کنم از افزونه Yoast wordpress seo داری استفاده میکنی ، پستهایی که ارسال میکنی کپی از سایتهای دیگه هستش ؟

من گه گفتم از وردپرس سئو استفاده می کنم.والا پست ها را نمی شه گفت خودم می نویسم موضوع سایت تفریحی هست و باید از سایت های دیگر اطلاعات بگیریم اما تا جایی که شده تغییر اساسی می دهم.

فقط زمانی که all in seo pack رو استفاده می کردم صفحه اول یا نهایتا دوم بودم اما الآن به صفحات 4 و 5 رفتم.!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه پستی که ارسال میکنی تو گوگل صفحات مشابه زیادی باشه یه خورده زمان میره تا بیاد تو page اول یا دوم اگه سئو شما مورد نداشته باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا من نمی دونم شاید تنظیماتش رو اشتباه انجام دادم.در هر صورت بازگشت ما به صوی all in seo pack هست :) ..الآن امتحان کردم نتایج بهتر شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای انگلیسی کردنش از پوشه lang تو مسیر افزونه farsi رو تغییر نام بدید یا حذف کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط armakcell
      سلام ، بنده یک مشکل خیلی بزرگ دارم اگر به بنده کمک کنید واقعا مدیون شما میشم
      بنده افزونه سئو را در وردپرس نصب کرده ام و اما هویت گوگل وقتی کد را میفرستد و بنده میزنم میگوید نمایه وجود ندارد
      فایلی را آپلود میکنم ببینید متوجه مشکل بنده میشید
    • توسط yasmohamadi
      سلام
      دوستان یه صفحه مستقل می خوام بسازم توی وردپرس که بتونه دسترسی به دیتا بیس رو هم براش فراهم کنم . اما وقتی تمام این موارد رو که توی عکس هست رعایت می کنم قالب رو برام نمی آره که بتونم انتخابش کنم .