رفتن به مطلب

ارور در بخش بارگذاری پرونده / پس از بروزرسانی به 4

silver21

پست های پیشنهاد شده

در بخش بارگذاری پرونده ها این ارور میاد ، بارگذاری انجام میشه و مشکلی نیست اما این ارور برای چیه ، قبلا در بروزرسانی چنین موردی نبود

Warning: printf() [function.printf]: Too few arguments in /*/*/public_html/wp-includes/media-template.php on line 218

عکس »»» post-1826-0-58971500-1410348662_thumb.jp

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

والا تا حالا ندیدمش شاید دوستان بهتر بدونن اما به نظرم بهتره ، فایل مورد نظر رو با فایل جدید جایگزین کنید ، شاید مشکل حل بشه

لینک به ارسال

نیم ساعت نیست بروز رسانی کردم / الان فایل مورد نظرو هم جایگزین کردم تغییر نکرد / اشاره داره به این لاین:

<p class="max-upload-size"><?php
printf( __( 'Maximum upload file size: %s.' ), esc_html( size_format( $max_upload_size ) ) );
?></p>

لینک به ارسال

احتمال داره مشکل از ماکسیموم حجم آپلود باشه به هاست تیکت بزنید بگید حجم پیشفرض php.ini رو بیشتر بکنن شاید مشکل حل بشه

لینک به ارسال

خب اینکه نباید ارور کدنویسی بده ، یعنی از وردپرس بعیده که بخواد نسخه 4 رو اینطوری بده

- فعلا با هاستینگ زدوخورد دارم سر موضوع قطع شدن سرور ، میگه بهم اکسز بده تا چک کنم میگم اکانت وبمسترم متصله به گوگل پلاس و جیمیل و ... چجوری بهشون دسترسی بدم ارورهای بخش کراول وبمستر تولز رو ببینن؟ خودش میگفت جیمیلمون رو بده به بخش کرول گوگل تا اکسزتو چک کنمو ازین حرفا ، متوجه نشدم ، شما میدونی؟ آمزوشی چیزی هست؟

لینک به ارسال

سلام. من قبلا چنین اروری رو موقعی مواجه شدم که وردپرس رو از توی پنل ادمین به روز کردم (البته ارورش کمی فرق داشت).

و مشکل این بود که وردپرس ناقص به روز شده بود و با پاک کردن همه ی فایل ها بجز wp-content و ریختن وردپرس به صورت دستی توی هاست مشکلم حل شد.

اما شما به نظرم قبل از هرکاری اول قالبت رو به دیفالت یعنی 2014 تغییر بده ببین درست میشه یا نه ، بعدش اگر حل نشد فولدر plugins رو به plugin تغییر نام بده و چک کن ببین درست مشه یا نه.

اگر حل نشد ایراد از وردپرس هست و باید دوباره دستی بریزی و اگر با تغییر نام پوشه ی پلاگین ها حل شد همه چیز رو به حالت اول برگردون و وهمه ی افزونه ها رو غیر فعال کن تا اونی که سازگار نیست رو پیدا کنی.

موفق باشید.

لینک به ارسال

بیخیال / فعلا که مشکلی ایجاد نکرده ؛ کارایی که گفتید اگه انجام بدم کلی کد و پلاگین تنظیمش بهم میریزه. (فقط میتونم پلاگین هارو غیر فعال و فعال کنم ، البته فک نکنم ارور این بخش مربوط بشه به تغییر قالبم / وردپرس رو همیشه برزو میکنم و بصورت دستی ، اینبار این ارور اومد ایشالله تا نسخه بعد که ظاهرا 4.1 بزودی ارائه میشه )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...