رفتن به مطلب

مشکل با لینک های بادی پرس

Poorya.sh

پست های پیشنهاد شده

سلام ما چند روز پیش سایت رو هاستش عوض کردیم بعدش یک سری مشکلات پیش اومد و سایت یک حلقه loop رو بی نهایت تکرار کرد که باعث شد سرور خراب بشه بعدش مشکل از یک افزونه بود و مشکل حل شد حالا در حال حاضر همه چیز درسته بغیر از لینک های بادی پرس صفحات بادی پرس رو هم پاک کردم و دوباره نصب کردم بادی پرس آپدیت هم کردم غیر فعال و فعال هم کردم اما مشکل حل نشد و وقتی که میزنی یکی از گروه های سایت باز بشه مرورگر اخطار "THIS WEBPAGE HAS A REDIRECT LOOP" میده در زیر یک لینک از گروه ها میزارم تا خودتون مشاهده کنید همچنین مدیر سرور هم فکر کرده بود شاید مشکل از محتویات htaccess بوده باشه واسه همین محتویاتش خالی کرده بود و با محتویات پیشفرض تغییر داده

لینک یک گروه عمومی

لینک به ارسال

سلام ما چند روز پیش سایت رو هاستش عوض کردیم بعدش یک سری مشکلات پیش اومد و سایت یک حلقه loop رو بی نهایت تکرار کرد که باعث شد سرور خراب بشه بعدش مشکل از یک افزونه بود و مشکل حل شد حالا در حال حاضر همه چیز درسته بغیر از لینک های بادی پرس صفحات بادی پرس رو هم پاک کردم و دوباره نصب کردم بادی پرس آپدیت هم کردم غیر فعال و فعال هم کردم اما مشکل حل نشد و وقتی که میزنی یکی از گروه های سایت باز بشه مرورگر اخطار "THIS WEBPAGE HAS A REDIRECT LOOP" میده در زیر یک لینک از گروه ها میزارم تا خودتون مشاهده کنید همچنین مدیر سرور هم فکر کرده بود شاید مشکل از محتویات htaccess بوده باشه واسه همین محتویاتش خالی کرده بود و با محتویات پیشفرض تغییر داده

لینک یک گروه عمومی

درود...؛

وارد سی پنل و سپس PhpMyAdmin بشید- سپس وارد دیتابیس سایت خودتون بشید و جداول مربوط به افزونه بادی پرس رو Drop (پاک) کنید. (دقت داشته باشید، جدولی رو به اشتباه پاک نکنید!)

البته قبل از انجام اینکار بادی پرس رو از روی وردپرستون پاک کنید.

چنانچه مشکل حل نشد، پیام بدید.

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...