رفتن به مطلب

نحوه شرطی کردن صحیح زمینه دلخواه

ariux

پست های پیشنهاد شده

درود بر شما

راستش بنده یک زمینه دلخواه شرطی ایجاد کردم و اون به گونه ای هستش که اگر مقداری در اون وارد نشه اون زمینه به نمایش در نمیاد ، اما هنگامی که تعداد متغیر های من بیش از 1 متغییر میشه ، این کاندیشن دیگه عمل نمیکنه ، میخواستم بدونم چطور میتونم کاری بکنم که کاندیشن تمامی این 3 متغیر رو در بر بگیره .

نمونه مورد نظر بنده

<?php if ( ! empty ( $number1 ) ) { ?>
<?php $number1 = get_post_meta($post->ID, 'number1', true); ?>
<?php $number2 = get_post_meta($post->ID, 'number2', true); ?>
<?php $number3 = get_post_meta($post->ID, 'number3', true); ?>
<?php echo '<li>'. '<span>'.$number1.'</span>'.'<a title="' .$number1. '" href="' .$number2. '">'.
'</a>'.'<a title="" href="' .$number3. '">'.'</a>'.'</li>' ?>
<?php } ?>

قصدم این هست که number1 number2 number3 همگی به نحوی که مشاهده میکنید ، زمانی که مقدار ندارند نمایش داده نشن ، اما در این کد بالا فقط یکی از این 3 متغییر این چنین عمل میکنه ، لطف میکنید اگر راهی برای ایجادش جلوی پای بنده بگزارید .

با سپاس فراوان .

ویرایش شده توسط ariux
لینک به ارسال

<?php if ( ! (empty ( $number1 ) && empty ( $number2 ) && empty ( $number3 )) ) { ?>
<?php $number1 = get_post_meta($post->ID, 'number1', true); ?>
<?php $number2 = get_post_meta($post->ID, 'number2', true); ?>
<?php $number3 = get_post_meta($post->ID, 'number3', true); ?>
<?php echo '<li>'. '<span>'.$number1.'</span>'.'<a title="' .$number1. '" href="' .$number2. '">'.
'</a>'.'<a title="" href="' .$number3. '">'.'</a>'.'</li>' ?>
<?php } ?>

لینک به ارسال

با سپاس از شما دوست گرامی ، به خوبی کار کرد ، فقط یک مورد دیگر برای من پیش آمده که فکر میکنم شما بتونید من رو راهنمایی بکنید .

من میخواستم به صورت اتوماتیک روی هر کدام از این متغیر ها یک عدد اضافه کنم ، بدین صورت که برای هر فیلد یک عدد به صورت پیش فرض در نظر گرفته بشه و نیاز به دوپلیکیت کردن کل کاندیشن نباشه .

یک عدد که از 1 آغاز بشه و تا بدان جا که فیلد وجود داره یک واحد به اون عدد اضافه بشه .

آیا به صورت کلی چنین چیزی امکانش هست یا خیر .

برای مثال بدین صورت

<?php if ( ! (empty ( $myinput_normal1) && empty ( $myinput_big1) && empty ( $myinput_bigger1)) ) { ?>
<?php $myinput_normal1 = get_post_meta($post->ID, 'myinput_normal1', true); ?>
<?php $myinput_big1 = get_post_meta($post->ID, 'myinput_big1', true); ?>
<?php $myinput_bigger1 = get_post_meta($post->ID, 'myinput_bigger1', true); ?>
<?php echo '<li>'. '<span>'.$myinput_normal1.'</span>'.'<a title="' .$myinput_normal1. '" href="' .$myinput_big1. '">'.
'</a>'.'<a title="" href="' .$myinput_bigger1. '">'.'</a>'.'</li>' ?>
<?php } ?>

تبدیل بشه به

<?php if ( ! (empty ( $myinput_normal2) && empty ( $myinput_big2) && empty ( $myinput_bigger2)) ) { ?>
<?php $myinput_normal2 = get_post_meta($post->ID, 'myinput_normal2', true); ?>
<?php $myinput_big2 = get_post_meta($post->ID, 'myinput_big2', true); ?>
<?php $myinput_bigger2 = get_post_meta($post->ID, 'myinput_bigger2', true); ?>
<?php echo '<li>'. '<span>'.$myinput_normal2.'</span>'.'<a title="' .$myinput_normal2. '" href="' .$myinput_big2. '">'.
'</a>'.'<a title="" href="' .$myinput_bigger2. '">'.'</a>'.'</li>' ?>
<?php } ?>

راستش دقیق نمیدونم کدام لوپ میتونه این کار رو انجام بده با foreach تست کردم اما بدین صورت که در نظر داشتم جواب نداد و این احتمالأ به دلیل آماتور بودنم در php هستش .

با سپاس بی کران .

ویرایش شده توسط ariux
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...