سعید شعبانی

فراخوانی ترجمه برای افزونه ها

4 پست در این موضوع قرار دارد

من مطالب زیادی را در مورد ترجمه افزونه ها خوندم و تا ساخت فایل ترجمه هم پیش رفتم ولی هیچ کجا به صورت صریح توضیح نداده بودند که چگونه می توانم فایل ترجمه را برای افزونه فراخوانی کنم؟ اگر شما می دونید سریعتر لحاظ فرمایید چون خیلی حیاطی است.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من مطالب زیادی را در مورد ترجمه افزونه ها خوندم و تا ساخت فایل ترجمه هم پیش رفتم ولی هیچ کجا به صورت صریح توضیح نداده بودند که چگونه می توانم فایل ترجمه را برای افزونه فراخوانی کنم؟ اگر شما می دونید سریعتر لحاظ فرمایید چون خیلی حیاتی است.

سلام

با 1غلط املایی 19 شدید. :)

زبان وردپرس را از طریق wp-config فارسی کردید؟

اگر این کار را انجام دادید در حال حاضر راهی که پیشنهاد میکنم افزونه ای که ترجمه و برای شما قابل مشاهده است کد زبانشو پیدا کنید و برای افزونه ترجمه شدتون قرار بدید.

مثلاً شرط زیرو از پلاگین quotes-collection براتون میذارم که به جای quotes-collection نام افزونه خودتون را بذارید.

if(function_exists('load_plugin_textdomain'))
load_plugin_textdomain('quotes-collection', false, dirname( plugin_basename( __FILE__ ) ) . '/languages/' );

ویرایش شده در توسط سعید
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستی برای اینکه فایل ترجمه در همان صفحه اول افزونه باشد باید چه کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستی برای اینکه فایل ترجمه در همان صفحه اول افزونه باشد باید چه کرد؟

'/languages/'
به صورت زیر تغییر بدید
'/'

ویرایش شده در توسط سعید
3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط pouyamahmoudi
      با عرض سلام ، وقت بخیر و خسته نباشید
      قالب وردپرس من با وجود واکنش گرا بودن در نسخه موبایل یک مشکل داره 
      مشکل اینه که به صورت یه صفحه خالی با رنگ پس زمینه سایت میاد و باید صفحه رو بکشم به سمت راست تا محتویات نمایش داده بشه 
      لطفا جهت حل این مشکل راهنمایی کنید
      با سپاس

• توسط sajadszm
      با سلام
      من یک افزونه رو با POEDIT فارسی سازی کردم.داخل اون بخش تاریخ هست که متاسفانه  تاریخ به صورت میلادی هستش.افزونه ی تقویم جلالی هم روی سایت نصبه ولی بازم تاریخ تغییری نکرده.چکار کنم؟
    • توسط armanzahraei
      به نام خالق زیبایی ها
      بنده با این مشکل مواجه شده ام که هیچ کلید اضافه کردن پلاگین و افزونه وجود ندارد حتی این مشکل راهم در صفحه پوسته ها دارم هیچ کلیدی برای اضافه کردن پوسته دلخواه نیست.

• توسط Andy Murray
      با سلام ، وقت دوستان وردپرسی بخیر ! 
      دوستانی که به دنبال نمایش ستاره دار مطالب در گوگل هستین، حتما میدونید که افزونه های زیادی در این رابطه هست . من از kk Star Ratings استفاده کردم اما برای بعضی سایت ها جواب میده و برای بعضی ها هم جواب نمیده ، کسی اطلاعات دقیق تری داره که دلیلش چی هست ؟ و مشکل کار کجاست ؟ 
      به عنوان مثال برای سایت دی کیو شاپ کار نمیکنه ولی برای سئو سایت ستاره دار نمایش داده میشه . 
    • توسط shirin010101
      سلام
      من یک افزونه نصب کردم که یه breadcrumb به سایت اضافه میکنه. ولی این افزونه هیچ فایل css ای نداره. یعنی فقط پی اچ پی هست و به همین دلیل ظاهر جالبی نداره. من براش یه استایل نوشتم و حالا میخوام بدونم چه طوری میتونم این فایل css‌ رو به افزونه اضافه کنم؟ باید استایل رو در فایل php فراخوانی کنم ولی به کدوم فایل پی اچ پی و چطوری؟
      (فارغ از بحث breadcrumb و افزونه، این برام سوال چالش‌برانگزیز شده چون چند تا راه استفاده کردم جواب نداد.)

ممنون از پاسخگویی