سعید شعبانی

فراخوانی ترجمه برای افزونه ها

4 پست در این موضوع قرار دارد

من مطالب زیادی را در مورد ترجمه افزونه ها خوندم و تا ساخت فایل ترجمه هم پیش رفتم ولی هیچ کجا به صورت صریح توضیح نداده بودند که چگونه می توانم فایل ترجمه را برای افزونه فراخوانی کنم؟ اگر شما می دونید سریعتر لحاظ فرمایید چون خیلی حیاطی است.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من مطالب زیادی را در مورد ترجمه افزونه ها خوندم و تا ساخت فایل ترجمه هم پیش رفتم ولی هیچ کجا به صورت صریح توضیح نداده بودند که چگونه می توانم فایل ترجمه را برای افزونه فراخوانی کنم؟ اگر شما می دونید سریعتر لحاظ فرمایید چون خیلی حیاتی است.

سلام

با 1غلط املایی 19 شدید. :)

زبان وردپرس را از طریق wp-config فارسی کردید؟

اگر این کار را انجام دادید در حال حاضر راهی که پیشنهاد میکنم افزونه ای که ترجمه و برای شما قابل مشاهده است کد زبانشو پیدا کنید و برای افزونه ترجمه شدتون قرار بدید.

مثلاً شرط زیرو از پلاگین quotes-collection براتون میذارم که به جای quotes-collection نام افزونه خودتون را بذارید.

if(function_exists('load_plugin_textdomain'))
load_plugin_textdomain('quotes-collection', false, dirname( plugin_basename( __FILE__ ) ) . '/languages/' );

ویرایش شده در توسط سعید
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستی برای اینکه فایل ترجمه در همان صفحه اول افزونه باشد باید چه کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستی برای اینکه فایل ترجمه در همان صفحه اول افزونه باشد باید چه کرد؟

'/languages/'
به صورت زیر تغییر بدید
'/'

ویرایش شده در توسط سعید
3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Ali Brm
      سلام دوستان
      من از افزونه Visual Composer استفاده می‌کردم البته به صورت کرک شده که متوجه شدم احتمال خیلی زیر کد مخرب داره و مجبور شدم کلا هاستم رو مجدد بارگذاری کنم.
      حالا از دوستان کسی سایتی رو میشناسه که افزونه Visual Composer دانلودش رایگان باشه و خیالم راحت باشه که مشکلی نداشته باشه؟ حتما به این افزونه احتیاج دارم لطفا دوستان راهنمایی کنن.
    • توسط prooshe
      سلام خسته نباشید.
      من بدون فعالسازی ssl و نصب افزونه از قسمت تنظیمات وردپرسم آدرس سایتم را از http به https تغییر دادم الان دیگه نه سایتم بالا میاد نه دسترسی به مدیریتم دارم تا دوباره ویرایش کنم لطفا راهنمایی کنید؟
    • توسط AhmadNet
      سلام دوستان
      آیا افزونه ایی برای حذف سایدبار از صفحات خاص وجود دارد؟ نمی خواهم سایدبار بطور کامل حذف گردد.
    • توسط samadionline
      سلام خدمت شما عزیزان
      چطوری میشه در وردپرس مثل جوملا برای کاربران گروه و سطوح دسترسی تعریف کرد؟
      و همچنین اینکه در جوملا در تنظیمات میشد صفحه آفلاین تعریف کرد و کاربران با لاگین کردن وارد صفحه اصلی سایت میشدند در وردپرس چطور میشه این کار رو انجام داد؟
      تشکر می کنم اگر کسی سر در میاره یه توضیح مختصر بده
    • توسط AhmadNet
      سلام دوستان
      در زمینه ارسال و دریافت تیکت که دارای قابلیت ارسال ایمیل به مدیریت سایت ( هنگام ثبت تیکت ) افزونه ایی رایگان سراغ دارید؟